0

Dodałem to nagranie na wiocha.pl niech każdy to zobaczy. http://www.wiocha.pl/absurdy_uzytkownika,582388 oto link jeżeli macie konto to pomóżcie niech to trafi na główna i niech każdy zobaczy to chamskie zachowanie!

0

Uważam że marcelo to niecywilizowany dzikus. Inni piłkarze Realu potrafią zachować się w miarę koleżeńsko. Z pewnością każdy pamięta jak sfaulował (czyt. znokautował) Cesca. Realu nie lubię a marcelo nienawidzę. Uważam że powinien ponieść konsekwencje za niesportowe zachowanie w tym przypadku również poza meczem ale na boisku.

0

Czyli chcesz zagrać 3 obrońcami?

0

Murinho chyba na idiotę roku. On się nie nadaje na trenera bo jest niezrównoważony. Jak przegrywa mecz to oskarża wszystkich o korupcję, ciąga za uszy działaczy Barcelony.

0

Sory źle napisałem oczywiście chodziło mi, że ofensywny(nawet napisałem że o krok wyżej niż Iniesta i Xavi).

0

Pique musi zagrać! Razem z Puyolem tworzą barierę nie do przebicia. Jak nikt inny wyprowadza piłkę i ma bardzo dobre fizyczne. Villa też musi zagrać bo umie zachować zimna krew, ma duże doświadczenie i w meczach o stawkę potrafi wznieść się na wyżyny swoich możliwości. Słynie z tego, że potrafi strzelić gola z niczego a nie każ się przekonywać że będziemy mieli dużo większe problemy w ataku niż zwykle. Co do Cesca może zagrać jako defensywny pomocnik o krok wyżej niż Iniesta i Xavi (będąc pomiędzy nimi).

0

Kto twierdzi że Real jest silny i będzie to dla nas najtrudniejsze derby za kadencji Pepa niestety ma racje. Pisałem to wcześniej i powtórzę: "wyjście na Real 3 obrońcami to szaleństwo". Moim zdaniem skład powinien być następujący:
Messi
Villa Sanchez
Iniesta Cesc Xavi
Abidal Pique Puyol Alves
Valdes

0

Uważam, że Pep powinien zagrać sprawdzonym składem. Zbyt duże kombinacje mogą spowodować gorsze zgranie i więcej nieporozumień. Grajmy najsilniejszym składem i w tradycyjnym ustawieniu, które przynosiło zwycięstwa w najważniejszych meczach. Derby to nie żarty więc nie zmieniajmy ekipy która wygrywa. Uważam że Puyol i Pique powinni razem zagrać na środku obrony mając obok siebie Alvesa i Abidala. Uważam że wyjście 3 obrońcami to szaleństwo.

0

Sanchez i Cuenca to wspaniali zawodnicy. Trzeba im zaufać i przede wszystkim dać im jak najwięcej "minut". To mogą być następcy na pozycję Villi który niestety już pomalutku się kończy. Mimo wszystko liczę na to, że jeszcze się przebudzi. Bardzo bym chciał żeby Cuenca dalej się rozwijał i żeby nie było z nim tak jak z Bojanem który też zachwycał a teraz jest średniakiem w Romie. Jednak mam nadzieję że Cuenca pójdzie w ślady Messiego i osiągnie przynajmniej połowę tego co on.

0

polixyz Nie słabym tylko młodzieżą a po drugie oszczędzamy skład na Derby z Realem. Zanim coś napiszesz to chwile pomyśl. Pozdro bystrzaku.

0

Ja proponuję 4-3-2-1
Messi
Villa Sanchez
Iniesta Cesc Xavi
Abidal Pique Puyol Alves

0

Zgadzam się z Sandu ale uważam, że Villa powinien zagrać (przynajmniej wejść na zmianę na początku 2 połowy). Nie zapominajmy o jego dużym doświadczeniu i spokoju w grze o dużą stawkę. Martwię się, że Sanchez może się troszkę denerwować i grać niedokładnie. Villa ma słabszy okres ale nie można go od razu skreślać. Mam przeczucie, że jeżeli dostanie szanse gry to pokaże się z co najmniej dobrej strony.

0

Martwi mnie gra Barcelony. Mimo, że statystykami miażdżymy rywali to nie ma to przełożenia na bramki. Musimy zacząć wygrywać bo Real konsekwentnie wygrywa i umacnia się na pozycji lidera. Teraz trzeba przede wszystkim pokonać Real. Mam nadzieję, że to tylko chwilowy dołek. Ta przegrana to zimny prysznic po którym wyciągniemy wnioski i zaczniemy zwyciężać tak jak na Barce przystało :)

0

Szokują tak bzdurne słowa wypowiedziane przez takiego człowieka. Wstydź się...

0

Bez komentarza...

0

Dodam że już jest legendą i napastnikom na jego widok nogi się uginają.Tak jak napisał dge21 "Graj jak najdluzej kapitanie!"

0

Cieszy dobra forma i przede wszystkim dobre samopoczucie naszego kapitana. 9 lat to oczywiście żart ale jestem pewien że jeszcze 4-5 lat spokojnie może pograć. Zakończenie kariery i tak nie będzie bolało bo z pewnością zostanie trenerem albo innym wysoko postawionym działaczem w Barcelonie. Do tego jeszcze bardzo daleko więc zachwycajmy się jego poczynaniami na boisku.

0

Martwi mnie gra Villi. Bardzo lubię tego zawodnika, zrobił bardzo wiele ale jego forma cały czas słabnie. Poza przebłyskami swojego dawniejszego geniuszu niczego wielkiego nie robi. Barcelona to najlepszy zespół na świecie i nie ma miejsca dla słabych. Na bok sentymenty i trzeba podjąć decyzję czy Villa ma grać dalej czy odejść. Sentymentami meczu nie wygramy. Ja mimo wszystko mam nadzieje, że jeszcze pokaże na co go stać.

0

Mam nadzieję że to dopiero początek tego co zrobi ten geniusz. Ne ma ceny za którą można sprzedać Messiego. Mam nadzieje, że zostanie w Barcelonie do końca kariery bez względu na to co przyniesie przyszłość bowiem jest to już największa gwiazda w historii klubu. Po zakończeniu kariery piłkarskiej widzę go jako następcę Pepa Guardioli.

0

Cieszy mnie, że jest godny rywal, który po przegranej nie wyzywa lecz chwali zespół rywali. Zasłużenie wygraliśmy ten mecz ale dziękujemy za wysoko postawiona poprzeczkę i za to, że zwycięstwo nie przyszło łatwo. Mam nadzieję, że najbliższe spotkanie z Realem będzie równie emocjonujące i że znów wygramy słysząc komplementy od godnego siebie rywala a nie obelgi ze strony Pana Murinho. Czekam zatem na wspaniałe widowisko z którego mam nadzieje zwycięsko wyjdzie nasza Barca. Okażmy szacunek godnemu rywalowi i pokażmy kibicom realu klasę jaką posiadamy. Jeżeli nas obrażą to wyjdzie na jaw kto jest dobrze wychowany.

0

Kandydat do złotej piłki jest tylko jeden. Jeżeli chodzi o Guardiolę to nawet najbardziej fanatyczny kibic realu nie zdoła podważyć żadnego słowa z wypowiedzi Del Bosque. Mam nadzieję że ten fantastyczny trener zostanie z nami na zawsze. On stworzył obecną drużynę i jest w stanie wygrać KAŻDY ważniejszy mecz co zdążył udowodnić. Wprowadził wiele talentów i nauczył ich grać stylem Barcy co jest bardzo trudne ale przede wszystkim jest skromnym i opanowanym człowiekiem. To wzór dla każdego trenera Panie Murinho.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?