Kamil0014
Dołączył/a: listopad 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
spróbuj futbolhd.pl
0
Niekoniecznie na prawej jest kapitalny i te zejścia w środek gnebią obronę jak nic innego
0
Proponuję futbolhd.pl Nieraz tnie ale ogólnie polecam. ZAWSZE DZIAŁA
0
Może on nie ma TVP Sport?
0
No pisałem przecież Messi prawa Tello lewa Ney środeczek
0
Wiem ale Tello lepiej czuje się na lewej!
0
Wiem ale Tello zdecydowanie lepiej czuje się na lewej.
0
Czy to żart czy źle się czujesz?
0
Zapomniałem dodać, że Tello oczywiście na lewej!
0
Tylko jak pogodzić Neymara z Tello bo obaj grają na lewej. Ja to widzę tak, że Messi na prawej, Neymar na środku i Tello. Niektórzy chyba zapominają że Messi "narodził" się na prawej stronie a Neymar w środku bedzie na pewno czuł się jak ryba w wodzie.
0
Atletico i Getafe powinni zrobić zrzutkę na hotel dla Barcy ;)
0
Szkoda, że Tata nie dał szansy Dongou. Chciałbym zobaczyć jak by grał mając z lewej Neymara i z prawej Messiego.
0
Trzymam Cię za słowo!!!
0
Czekamy na 1000 występ!!! Jak to się mówi "kto wie..."
0
Tak tak tak pewnie PSG będzie chciało zapłacić 400mln za niego :) Tak na poważnie to skończy karierę tutaj.
0
Co do tego co Xavi zrobił dla Barcy nie będę się wypowiadał bo napiszę kilka stron. Jednak teraz gra już tylko za nazwisko i dokonania. Ma jeszcze przebłyski geniuszu i jako taką formę ale powinien już być zmiennikiem. Oczywiście chcę by grał jak to się mówi do czterdziestki ale już nie co 3 przez 90 minut. Obniżenie jego roli w zespole spowoduje to, że będzie dłużej w pełni sił i da drużynie więcej grając mniej a o to chodzi mi, wszystkim kibicom i zarządowi klubu. To samo tyczy się Puyola. Taka jest brutalna rzeczywistość i nieubłagany czas :( Trzymajcie się kapitanowie.
0
Nie myli się ten co nic nie robi :)
0
Może trochę logicznego myślenia... Nie trzeba być trenerem żeby to rozumieć.
0
I dał by ci bana na fcbarca.com Pozdro...
0
Chciałbym taki skład (włącznie z zawodnikami niepowołanymi przez Tate)
Valdes
Montoya - Puyol - Bagnack - Adriano
Song
Roberto - Cesc
Messi - Dongou - Tello
Zmiany oczywiście tak jaka będzie sytuacja, ale jak będzie bezproblemowo to Cesc - Iniesta ,Messi - Sanchez, Tello - Neymar.
Wiem, że skład jest odważny i ale w tej sytuacji można wysłać młodzież na trochę głębszą wodę. Tata powinien być troszkę odważniejszy względem młodzieży, a szczególnie Dongou. Ten gracz bardzo mi się podoba i będzie naprawdę wielkim napadziorem. To jest nasz diament!
0
Busi jest najlepszym defensywnym pomocnikiem na świecie. jeżeli on sie nie mieści do top 11 to nie mam pytań. On zasługuje na top 11 roku najbardziej ze wszystkich pomocników świata bo on stanowi nr 1 linii pomocy na świecie i później gadać kto zagra nad nim.
0
Muł go nie puści - po złości ;) Prędzej za darmo odda albo nogi mu połamie. A na serio jakoś mi się tu on nie widzi, chyba że pomiędzy 3 i 5 postawią przecinek :)
0
Teraz Tata musi dać mu szansę w ważniejszych meczach żeby jeszcze podniósł umiejętności. Na ważne mecze Bartra-Pique a na ogórki Puyol-Masche. Niech grają w 2 parach. Oczywiście powinni powoli wprowadzać Bagnacka na rozstrzygnione mecze jak np. z Getafe ale on nawet nie jest w 18 :/
0
To jest przez to, że Barca jest nielubiana przez kibiców innych drużyn, czyli głosowali na byle kogo byle nie na Barcelończyka.
0
Myślę, że Ter Stegen jest przyklepany. Teraz tylko kupić zmiennika najlepiej doświadczonego. Tylko nie chce widzieć Reiny.
0
Cuence niech sprzedadzą a Tello wypożyczyć najlepiej do silnego zespołu (np. Arsenal który chce go kupić) i zobaczyć czy i jak się rozwinie.
0
Zdecydowanie przebudowa. Nie tylko z powodu oszczędności, ale głównie z powodu historii i magii tego miejsca. Mury tego stadionu pamiętają wiele bitew, są nam przychylne, budzą respekt i strach największych ekip. Nie wolno zniszczyć naszej fortecy. To tak jakby teraz zniszczyć rzymskie koloseum i obok zrobić nowe.
0
Gdzie w dzisiejszych czasach nie ma manipulacji, łapówek czy znajomości lub nie żądzą wywołane przez media presja, oceny, opinie, pomówienia i prowokacje. Jasne jest że niemal cała piłka nożna jest sterowana, przekupiona i skandalicznie skomercjalizowana (np. wykładanie 400mln Euro żeby Messi przeszedł BYLE GDZIE dla reklamy i rozgłosu) . Piłkarze stają się celebrytami i są w stanie zrobić wszystko dla pieniędzy i zamiast śledzić ich na boisku media zaglądają im do łóżek. Oczywiście wiem , że są wyjątki.
0
Nie interesuje mnie zdanie tego pana. Uważam, że ten artykuł jest zbędny i został tu chyba umieszczony przez pomyłkę. Niech zrobią stronę fanów murinho zamiast zaśmiecać tą. Wolał bym przeczytać opinię przedszkolaka na ten temat.
0
Nie!!!