Kamil0014
Dołączył/a: listopad 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
van der Wiel z PSG? Tam maja kible ze złota jak u Janukowycza. Jak mają dobrego poikarza to chyba by go oddali jedynie za Bombę atomową. PSG sprzeda jedynie tego kogo nie chce, a kogo chce nie da sie kupić.
0
Potrzebujemy ukształtowanego gracza. Mamy już młodzieniaszka Montoye do poduczenia:)
0
I kup Rasiaka
0
Kogo byś sprzedał? Messiego, Inieste, Busquetsa, może Neymara do nie strzela 3 goli na mecz jak dzieci by chciały? Może jeszcze Sancheza i buraka Pedro?
0
Z tym polskim klubem to chyba troche przesadziłeś :)
0
Na Osasune pewnie wyjdzie Montoya bo Alves zostawił naprawdę wiele sił na boisku.
0
Jeżeli chodzi o zastępcę Alvesa to idealnym kandydatem byłby Lahm :) Nawet pasuje do nas wzrostem (170) ;) Szkoda, że o nim nie możemy nawet pomarzyć. Tak Realnie to może PIszczu. Na prawdę dobry zawodnik, odważny tez lubiący przyłączyć się do ataku.
0
To straszne, że w po tym sezonie odejdzie trzech wielkich graczy. Valdesa i Alvesa da się przeboleć, ale rana po odejściu Puyola bardzo długo się nie zabliźni. Odejście 3 filarów zespołu i zawodników kluczowych ery Guardioli zmieni sylwetkę naszej gry.
0
Co do Alvesa: Ci co go krytykują i pomiatają nie powinni nic tu pisać. Jak widać gdy grał przez długi czas na światowym poziomie i gdy mówiono o nim najlepszy PO świata to nie umieli jeszcze pisać i czytać.
0
Ciekawe kto na jego miejsce. Montoya powinien zostać u nas na stałe. Jest dobrym zmiennikiem, jest młody i jeszcze nabierze pewności siebie. Jest on bardziej skupiony na defensywie i jego styl jest inny niż Alvesa. Nie powinniście go skreślać. W zadaniach defensywnych moim zdaniem spisuje się lepiej. bo Alves często porzuca obronę kosztem ataku i nie zdąża wrócić do obrony po stracie piłki. Uważam, że Montoya pomimo tego, że nie zachwyca to jednak jest graczem trochę niedocenianym i płynie w jego stronę zbyt duża fala krytyki. Zauważyłem ,że gdy cały zespół gra źle, to wybieracie najsłabsze ogniwo i obwiniacie go złą grą całego zespołu. Niekiedy po złym meczu lepiej zadziałają słowa otuchy i wsparcia niż atak i krytyka przez co zawodnik zaczyna wątpić w swoje umiejętności i się blokuje.
1
Dodam, że Martino prawdopodobnie odejdzie. Krytykują go za wszystkie potknięcia, czuje się osaczony przez prasę. On sam mówił o tym na konferencjach prasowych.
0
Martino wykonał z nami kapitalną robotę. Wygrał superpuchar z Atletico, doprowadził nas do finału Pucharu Króla, Doszedł do 1/4 LM, od pierwszej kolejki do połowy sezonu nie widział Barcelony na innej pozycji niż lider. Nasza drużyna od kilku lat ma po początku roku kryzys, ale zawsze wychodzili z tego obronną ręką. CO do statystyk to nie powstydził by się ich żaden trener na świecie, a należą one do debiutanta w piłce Europejskiej, która jednak stoi na dużo wyższym poziomie niż w Ameryce. Pogodził on ze sobą największe gwiazdy świata w sposób taki, że każdy jest usatysfakcjonowany ze swojej roli. Jeżeli ktoś z kibiców chce, by odszedł to chyba zmienił barwy na białe. Pozdro dla myślących.
0
Jak wygrają ligę mistrzów, to założę się, że na stole na serio będzie stał alkohol. Jak będą zdjęcia, to wszystkie ręce będą pod stołem.
0
To CR7
0
PSG udowadnia, że to dojrzała drużyna, czego w tamtym sezonie nie można było powiedzieć. Rok temu ta machina dopiero się docierała, a teraz są drużyną, która na 95% wygra swoja ligę i ma jak najbardziej prawo przynajmniej aspirować do wygrania LM. Uważam, że są minimalnie trudniejszym rywalem niż CIty. Uważam,że mamy 4 faworytów do wygrania LM i liczę że te 4 drużyny zobaczymy w półfinale: Barca,Real,PSG i oczywiście Bayern. Nie lekceważę Chelsea i Atletico, które mogą troszkę namieszać i sprawić niespodziankę. Ta edycja jest naprawdę niesamowicie emocjonująca i Puchar będzie smakował bardziej jak rok temu, gdy Bayern po prostu popsuł swoją grą całe rozgrywki i nie pozwolił nikomu nawet pomarzyć :) Liczę,że wygra drużyna, która na prawdę na to zasłuży i nie będzie się mówiło o pracy sędziów ani o niczym innym. Oby sprawiedliwie wygrał najlepszy i oby to była Barca!
0
Oczywiście masz rację, ale chyba nie zrozumiałeś, że to żart.
0
Gratulacje chłopaki, ale nie balujcie za mocno bo zaraz trudny mecz z Osasuną, która po 2 porażkach na pewno chce uciekać z niewygodnej pozycji 2 połowy tabeli i na będą chcieli ugrać 110% tego ile są w stanie. Wygrany rewanż z City i to w całkiem dobrym stylu poprawił morale i dodał pewności siebie całej załodze, oraz udowodnił klasę Martino. Teraz byle bez wpadki do końca sezonu w lidze, bo limit został już wykorzystany. Niczego jeszcze nie przegraliśmy!!! Jeśli pokonamy Real w lidze to postawimy milowy krok w kierunku pucharu ligi. Nie wierzę, żeby Real nie stracił punktów przynajmniej w jednym meczu nie licząc Barcelony.
0
Sędzia z ligi podwórkowej
0
Co chcecie od Neymara. Zrobił kapitalną zmianę i asystował w bramce, która postawiła mecz rewanżowy w komfortowej dla na sytuacji. Może ostatnio grał słabiej co było też przyczyną słabej dyspozycji zespołu.
0
To jest skład PRZEWIDYWANY
0
Cesc Za Xaviego a na jego Miejsce Messi a na miejsce Messiego Sanchez. Nie mam nic przeciwko Inieście ale z wiadomych przyczyn mam wątpliwości, czy zdoła w 100% zająć myśli tak ważnym spotkaniem.
0
Stadiony świata. Faworyt do samobója roku. Tak serio to zdarza się najlepszym:) U nas też Pique strzelił kolanem widowiskowego samobója ale nie pamiętam w którym meczu.
0
Tak się czepiacie tego że "ktoś umarł". Oczywiście wiem o co chodzi ale jestem pewien,że to jest po prostu dosłowne tłumaczenie wypowiedzi. Z pewnością chodziło o coś innego. Na pewno ta sytuacja poruszyła go także osobiście, bo to klubowi koledzy i nie ma opcji, by mógł popełnić tak rażącą gafę.
1
Czegoś takiego nie da się pojąc i wyobrazić. By to zrozumieć trzeba to przeżyć. Trudno co kolwiek napisać bo ciężko dobrać słowa. Wiem, że tego nie przeczytają ale trzymajcie się.
0
Jak czytam artykuły dotyczące Jego osoby cały czas mam łzy w oczach pamiętając chwilę chwały które zawdzięczamy jego osobie. Przyznaję, że jestem fanatykiem jego osoby i wierzę, że wróci do nas i znów będziemy świętować sukcesy. Przygoda z Bayernem sprawi, że nabędzie doświadczenia a Jego powrót na Camp Nou będzie najpiękniejszą chwilą jaką widział ten stadion. Czekamy na Ciebie.
0
Przepraszam za Caps Lock: PEP KOCHA NAS I MY KOCHAMY JEGO. CZEKAMY NA CIEBIE!!!
0
W żyłach Josepa Guadrioli płynie Katalońska krew. Nie mając mu w żadnym wypadku za złe przygody w Niemczech wierzę, że wróci do Barcelony w jakiejkolwiek roli, by kontynuować swoje dzieło przyczyniając się do sukcesów swojego ukochanego klubu. Etap w zagranicznym futbolu jedynie go umocni i potwierdzi, że jest on najwybitniejszym trenerem świata. Nie wierzę, by mógł od tak zerwać zawodowe stosunki z Barceloną. Prosimy Cię wracaj do domu, tam gdzie na Ciebie czekają.
0
Może warto by dać w końcu szansę Oierowi? Może udowodni, że jest w stanie walczyć o miejsce w bramce z Ter Stegenem?
0
Za pieniądze nie można kupić zdrowia, miłości ani Messiego.
1
Możemy im sprzedać jedynie autograf Messiego albo pomeczową koszulkę.