Kamilb1988
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No nic mu nie chce wejść.
2
Kur, mamy tylko 3 zmiany a ja wywaliłby pół drużyny w przerwie
1
Boże, jak ciagle jestem za tym żeby dawać sZanse Griezmannowie i żeby z nim grać to jak widzę takie zagrania to ręce opadaja
0
Ja pier.... nie dość ze sami z kontra nie umieliśmy wyjsc to potem taka strata Vidala
1
To było ladne nie ma co. Piękne zagranie
0
1:0 cóż bywa, ale zobaczcie co się dzieje na początku naszych meczów. Każdy rywal ciśnie nas jak diabli a nasi nie potrafią wyjąc z presingu i tak co mecz
0
Oj coś czuje ze zaczniemy od karnego
2
@katalonczyk112 hehe a który ostatnio z naszych meczy nie jest ciezki? ja ostatnio przed każdym meczem czuje ten sam niepokój, czy to Real czy Leganes....niestety
1
Problem w tym, ze od jakiegoś czasu piłka nożna to przede wszystkim marketing a dopiero później sport( mówię o zarządzie itd a nie kibicach). Chcemy mieć w zespole „coś” co generuje dochód to cóż, trzeba wyłożyć ogromne pieniądze na transfer a żeby chciał przyjść to i na pensje. Nie rozumiem tylko jednego. Czy Barca nie ma już czym zachęcić graczy do gry w jej barwach( nie mamy dobrego programu sportowego i rozwojowego?) ze musi zachęcać najlepszymi zarobkami??? Ok polowe trzeba oddać na podatki, ale w innych ligach nawet gdy odejmiemy polowe u nas zarabiają więcej.
0
Jeśli miałby odejść to lepiej żeby został sprzedany niz za darmo. Pieniądze beda potrzebne żeby budować zespole bo za darmo nic od nikogo nie dostaniemy.
3
@chrisek79 wg mnie Messi tez nie gra tak jak przystało na profesjonalistę. NIe umniejszam mu wszystkich zasług bo to co robił jest kosmiczne. Nie ma teraz Neymara w składnie, ale jest Griezmann. Wiec czemu z nim nie gra? bo co? bo marnuje sytuacje? przypomnijcie sobie co czasami Suarez robił i jak długo kopal sie po czole a mimo to ciagle dostawał pilki od Messiego nie mówiąc juz o wykonywaniu karnych. Wszystko po to żeby sie przełamał. A jak oglądam mecze w tym sezonie to jednie Griezmannowi nie brakuje zaangażowania w gra. Ale w końcu taki brak gry z nim przez niektórych i to w nim zabije....
0
"Mamy dość talentu, żeby wygrać ligę i Ligę Mistrzów" ale......... w sumie to nie chce nam sie biegać za piłka i nie ma wśród nas naszego przyjaciel Neya wiec tupniemy nożką i nie będziemy grac.
0
@tello123 nie ma ludzi niezastąpionych. Problem tkwi w tym, ze cieżko ulozyc identyczna gra mając innych zawodników. Wiedzieli ze trzeba coś zmieniać. To zamiast usuwać jednego i wstawiać innego piłkarza i nadawać mu identyczne zadania, trzeba było pomyśleć o zmianach w stylu gry. Pamiętasz jak wyglądały kontry za czasów Guardioli? Moza powiedzieć ze ich nie było. Przyszedł LE i zaczęliśmy walić takie bramki po kontrach ze głowa mala. A teraz ciagle wszyscy gadają ze trzeba nam Tiki taki. Każdy juz wie jak to działa. posiadanie piłki nie wygrywa meczów wiec może czas na zmiany....
1
@Harnas2 w sumie racja:)
0
@Szarley Może sciagjac go chciał wymusić podania od Messiego do Griezmanna:) bo jakby był Fati to nic do 17tki by nie poszło:)
0
@Flores NIe wiem co robił, ale oglądając ten mecz przy każdym kontakcie Ter Stagena z piłka przypominały mi nie czasy i czulem ten sam niepokój jak podczas " najlepszych" występów VV :)
4
Nie ma co plakac. Pamietam Barce grająca równie słabo jak teraz za czasów Tata Martino czy Van gaala. Niestety teraz bol jest większy bo jesteśmy przyzwyczajenie do pięknych meczyków, zwycięstw po 5:0 i wygranych tytułów. Niestety nie ma możliwości żeby utrzymać taka formę przez tyle lat. Jak nienawidzę Realu, tak trzeba im przyznać ze zarządzanie drużyna maja o niebo lepiej ogarnięte niz my. My nie mieliśmy i nie mamy pomysłu na drużynę. Era MSN plus super pomoc jaka mieliśmy z Xavim i Iniesia juz dawno minela i nas zarząd nie zrobil nic aby w miarę upływu czasu mieć kim zastępować nasze największe gwiazdy. No i jesteśmy dzięki temu w takim punkcie jaki właśnie oglądamy.
2
@Harnas2 to nie trener wbił łopatę tylko gracze którym niestety ale nie chce nie grac
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Krzysiek872 rzuć okiem 3 komentarze niżej to będziesz wiedział czemu tak napisalem
0
jakby grał tak jak Messi czy Ronaldo to Barca by go nie wypożyczyła:)
0
@Midast tak jak napisałeś, unikanie gry z Griezmannem jest wielkim problemem Barcy bo niestety gra stała sie bardzo przewidywalna. Fakt ze Griezmann marnuje wszystko co sie da, ale tyle razy co ostatnio krzyczałem przed TV żeby Messi mu zagrał to szok. Chyba ze robią zasłonę dymna przed meczem z Realem i tam współpraca będzie idealna i to zaskoczy białych:)
8
jedyne czego sie obawiam to to, ze znowu nie beda umieli utrzymać koncentracji do końca meczu i spuszcza z tonu, a przeciwnik to wykorzysta. Kiedyś trzymaliśmy rywala do ostatniego gwizdka a teraz 2 polowy to dla mnie masakra. Nie wiem czy to wina tylko nastawienia czy może problem leży w przygotowaniu fizycznym albo jego braku( pozostałość filozofii EV- "Nigdy nie przykładam zbyt dużej wagi do przygotowania fizycznego".
0
Wracając jeszcze do ostatniego meczu Barcy... wszyscy ciagle podkreślają ze Fati ma 17 lat i przez to można wybaczać jakieś niedociągnięcia. MVP oczywiście bo jakby nie było to on 2 razy trafił do siatki. Jedyne co mnie martwi to, to ze przyjrzałem mu sie w momencie strzałów i niestety ani razu nie kontroluje tego co robi bramkarz. Wpadło, super, ale wg mnie zawodnik grający w Barcy nie powinien kopać na oślep tylko z wyrachowaniem umieć ominąć bramkarza, jak nie zwodem to chociaż mierzonym strzalem
1
i tylko 2 bramki przewagi nad 3-cim :)