Kamilb1988
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@robsons23 nie kracz prosze
0
Co ten de jong robi. Jak mówimy o strzechu to u niego aż za bardzo go widać. Zero na siebie.
1
Nie wierze kur. Nie wierze. Messi proszę Cię...
0
@krisso78 tez mnie to już wkur...ile można?
0
Co jak co, ale trzeba przyznać Realowi ze potrafią wymieć błyskawicznie kilka podac i wyjsc z kontratakiem. Na nasze szczęście narazie brak zakonczenia
1
Już można było uderzaćz
1
@Xavifcb6 ramos tez gra wiec jak coś to 10vs10:)
0
@hazo428 chyba wszerz
0
Wyraz twarzy Rivaldo na zdjęciu:
„Co by tu znowu doj...ac, żeby wkurzyć czytelników fcbarca.com a przy okazji może uda mi się powiedzieć coś sensownego”:)
0
@arraco I3 Ventures:) czy jak to się tam nazywało:)
2
@FranzMaurer powiem Ci ze jestem fanem Barcy ale po Twoim wpisie tak na szybko i z ciekawości sprawdziłem wyniki City z Man U i muszę przyznać, ze City tez bardzo często ze swojego stadionu schodzi pokonana przez ManU. Wiec myśle, ze jakby tak poszukać to by się znalazło pare innych zespołów. Co nie zmienia faktu, ze w niedziele liczę nowa statystkę w sensie 9 z 12:)
1
@michelos mam nadzieje ze on tak w żartach a nie na serio:)
2
"już wtedy dane nam było zobaczyć, co wyprawia się na drogach transportu publicznego. Jeden wielki chaos..." Jak to było czymś "ciekawym" to zapraszam do Kosowa lub Afganistanu:) tam to dopiero jest chaos. Po powrocie cieżko było jeździć po tak cywilizowanym kraju jakim jest Polska:) pozdrawiam i ciesze się twoim szczęściem z bycia na meczu.
0
@sedziaoxford obyśmy się nie zdziwili 1 marca. gorzej jak nasi piłkarze podejdą do meczu jak do gierki treningowej
0
@Imacc czasem opłacało się uczyć
0
@Konriii tak jak mówisz, teraz Napoli musi atakować a nie autobus od 25 metra. Co nie zmienia faktu, że przykre jest to ze w sumie to 1 dogodna sytuacje stworzyliśmy.
0
@Dani13 mała dopłata za Neymara, tak ok 200 milonów:) PSG chociażby skały sr...ły to nam nie pójda na rękę i beda robic wszystko pod gorę.
6
ostatnimi czasy Bernabeu nam służy(+), ale z drugiej strony nasze ostatnie mecze wyjazdowe wołają o pomstę do nieba(-). + i - = 0 Czyżby wiec znowu remis? mam nadzieje że nie i tym razem wygramy po ładnej grze. Bo bądź co bądź na taki mecz piłkarze potrafią się zmobilizować ( nie biorę pod uwagę ostatniego meczu Barcy z Realem bo nudny był jak diabli)
1
@BarcaSupporter zagrania i ciagle straty. odbija się piłka od niego jak od drewna
1
@FDJ przy bramce tak, ale zaraz po bramce 2 podanie które dale ogromne zagrożenie ze strony Napoli. wg mnie bardzo przeciętnie
0
@robertocarlos76 to kogo ten trener ma wstawiać? nie mamy kim grac. młodzież nie nadaje się jeszcze na takie mecze. a poza tym skoro bierze ich na treningi to może zbyt słabo tam graja żeby dać im szanse w meczu?
0
Jak Semedo podawał to naprawdę się bałem ze Griezmann znowu zmarnuje 100
0
Już na czas grają? Co to będzie na Camp nou
1
@BarcaSupporter miałem
Dokładnie to samo napisac
1
@GlowixZiom autobus autobusem. Tak jak napisałem poniżej mecz i 2mecz dalej trwają wiec liczę ze będzie dobrze, ale trzeba zacząć grać szybciej i dokładniej bo inaczej napewno nic z tego nie będzie. Narazie wyglada to naprawdę słabo jeśli chodzi o pomysł i szybkość rozegrania. Grają jakby ich sparaliżowało.
0
Strsznie się to ogląda. Zero pomyslu. Co nie zmienia faktu ze mecz, nie wspominać o 2meczu dalej trwa wiec liczę ze będzie dobrze
0
@Conthino1993 https://stream.streams100.net/event/napoli-vs-barcelona-match-preview/
0
@Bibson88 https://stream.streams100.net/event/napoli-vs-barcelona-match-preview/
0
@Mateo09 przepraszam, co robi? Kółeczko i podanie w bok lub tył wg Ciebie to dobrze? Wg mnie mógłby/powinien grać dużo lepiej i posyłać wiec piłek do przodu
0
@Futbol36 Ty tak na poważnie? Przecież on nie może grać w LM