0

@Pelart2 myśle ze nie zostanie, a jeśli to wszystko jest po to żeby wywalić Bartka i by się udało i by zostAl to będzie grał normalnie w co wątpię

0

@natanvip pewnie można, tylko teraz pytanie najważniejsze. Jak tak naprawdę wyglada kontrakt. Bo skoro zarząd barcy sam podpisał kontrakt z klauzula a jednocześnie z możliwością odejścia za darmo to cóż. Wg mnie to strzał w stopę bo daje możliwości żeby kombinować.

0

@KapiFCB w internetach tak przeczytali:)

1

@natanvip wiele osób mówi ze kapitan schodzi z okrętu ostatni. Mi się wydaje, ze mimo wszystko Messi został na okręcie do końca a nawet dluzej. Bo nasz okręt to zmienił się w batyskaf bo na łodz podwodna nie zasłużyl. Messi był z nami na dnie. A teraz cóż. Brakło powietrza i trzeba się wynurzać niestety bez Barcy.

4

Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać nowego sezonu. Mimo, iż może być zupełnie inny bo bez naszej największej gwiazdy. Mimo, iż oglądając ostatnie mecze Barcy oczy mi krwawiły to już chciałbym obejrzeć kolejny mecz.

0

Hipotetycznie...jeśli Messi odejdzie pojawia się hejterzy. Przykładowo zagra w Mancity, z którym daj Boże wygramy w LM. To odrazu proszę darujcie sobie komentarze, ze mógł zostać bo tam i tak przegrywa itd. Bo może, podkreślam może gdyby został to Barca dalej grała by piach bo może rewolucje trzeba zacząć od niego. To jest tylko wróżenie z fusów;)

0

@storwert19 w sumie masz racje bo ja od jakiegoś czasu tez mówię ze Messi swoją gra mnie denerwuje.( szczególnie denerwowało mnie granie( jego brak) z Griezmannem) Tylko pytanie ile prawdy jest w tym ze to on miał tak duży wpływa na skład itd. Pisząc niewolnik mam namyśli nasz zarząd który nie chce negocjować odejścia a tylko przedłużenie kontraktu. A może lepiej byłoby zachować się jak trzeba wysłuchać stron i biorac pod uwagę wszystkie zasługi Messiego dla klubu postarać się wypracować kompromis, pożegnać go jak przystało i zarobić na transferze.

0

@QuentinTarantino a ja nawet go nie pozdrawiam:) jak wygrywali to wychwalał Messiego ponad wszystko. Messi jak każdy piłkarz ma prawo odejść i nie jest niewolnikiem. A Barca za wszelka cenę chce go zatrzymać ze względów oczywistych i nie mówię o względach sportowych ale finansowych

0

Nic się nie wyjaśniło bo znając życie jest cała masa kruczków które można wykorzystać wiec jeszcze będzie ciągnął się ten temat. Nie powiem ze lubię Messiego ( bo żeby kogoś lubić trzeba go znać). Uważam ze jest świetnym piłkarzem i nie dziwie się ze chce odejść. Barcelona od kilku lat przedłuża z nim kontrakty bo wie ze zarabia na nim kosmiczne pieniądze a nie oferuje nic w zamian( nie mówię o kasie, on chce wygrywać i nie raz to mówił), wiec jeśli pracodawca się nie wywiązuje z zobowiązań to co się mu dziwicie.

0

@czesctuam No właśnie liczę na to ze Messi nie będzie miał wpływu na skład, szatnie taktykę itd

1

Jeżeli Luis mówi ze odejdzie z klubu itd i jest w stanie zrozumieć wszystko z chłodna głowa to brawa dla niego. Natomiast jeśli Messi będzie fochowal się o to ze przyjaciel odszedł to nie jest tak szlachetnym człowiekiem jakim go ciagle przedstawiają. Wiec liczę ze jeśli Suarez odejdzie to Messi zachowa się jak na profesjonalistę przystało

1

@Sapos93 ocenie za jakiś czas, ale liczę ze to prawda i ze będzie rewolucja.

2

@martin86 ja musiałem wyłączyć głos bo koleś jest tak stronniczy ze nie mogłem słuchać jak się podniecał Lewym

0

Za 15 dni to pewnie kolejne testy mu zrobią a nie poleci do Barcelony

2

Barca straci godność jak starci Messiego? O czym Ty piszesz? Oglądasz Barce czy Messiego? załóż stronę FC (fun Club) Messi i tam pisz ze w tym sezonie oglądamy Barce, jak odejdzie to napisz ze w tym sezonie na Top wchodzi Man city bo tam gra nasza gwiazda itd

0

@szymon351 każdy może mieć kryzys:) Barca ma to i autorzy maja:) oczywiście potwierdzam. Nawet nie skończyłem czytać bo w połowie stwierdziłem ze jakoś wyjątkowo ciężko mi się to czyta i nie ma ochoty dalej w to brnąc.

1

@Beo oczywiście, ale kontrakt biorąc pod uwagę wysokość pensji powinien być tak konstruowany ze jeżeli piłkarz gra taka lipę to nie dostaje 100%

0

@Zielony55 kasa, odpowiedz jest oczywista

0

@stone80 obyś miał racje.

0

Najgorsze jest to ze nawet gdyby trener wyszedł zupełnie innym składem z Dembele, Fatim itd to niestety trzeba sobie jasno powiedzieć ze i tak byśmy przegrali. Nawet gdyby wpadło dośrodkowanie Messiego (słupek) to i tak Bayern by nas znokautował. Nie ma co lamentować. Każdy kto oglądał mecze Barcy w tym sezonie zdawał sobie sprawę z naszego poziomu i niestety z duża doza pewności moza było stawiać kase na Bayern. Niestety. Ja 1 raz w życiu ogladalem mecz bez stresu...

5

Dobrze ze dużo dobrych zmian robi trener

0

@Statistics czekaj czekaj a Real z kim gra dalej w LM? A No tak...

0

@olo_red z Chelsea sobie poradzili

0

@RanDiFCB babole to wczoraj R. Varane robił:)

3

@mlody88 dobrze ze w „stonce”była promka 12 piw i 12 gratis:) to przynajmniej można znieść stres meczu:)

4

Jak tu nie odgwizda karnego to idę spać

3

@PatrykBarcelona nie wiem kto tłumaczy te słowa, ale może chodziło o to ze nawet gdyby dostali ofertę... nie lubię Bartka i chce żeby odszedł ale wydaje mi się se tutaj akurat zle zrozumiałeś ( bo jest zle przetłumaczone)

0

@ksawizimens po co komentujesz jak nie wiesz jak było? Poszukaj w archiwum co wtedy napisałem i dopiero się wypowiadaj

0

@cubiii i tez nie uważałem tego za słuszne co zrobiL w BVB

1

@tbas dokładnie to samo uważam! Przywalić kare finansowa taka żeby odczuł i koniec dziecinady. Nowy Xavi... Boże zlituj się i niech nikt już nigdy tak na niego nie mówi bo obraza żywa legendę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?