3

@Kibic1998 a mnie mbape i do tego te jego długie łapy

0

@QuentinTarantino w tym meczu to nawet z kapitanem Ameryka w składzie byśmy przegrali. Dembele powinien na 2:0 strzelić... ktoś napisał odrazu po tej sytuacji ze Dembele tak samo zmarnował szanse na 4:0 w ostatnich minutach z Liverpoolem a co potem było w rewanżu wszyscy wiemy. Może to 2:0 by zmieniło mecz chociaż...

0

@martin86 nowy prezydent

1

najgorsze jest to ze przez beznadziejna (nie chce przeklinac wiec tylko tajk napisze) polityke transferowa Barcelona ma ogromny problem nie tylko pilkarski ale i finansowy wiec nie przewiduje szybkoej odbudowy zespolu. no ale coż, teraz do Paryża 0:4 i gramy dalej. Chociaz z drugiej strony moze gdybysmy dostali jeszcze z 4:0 to w koncu przyhdzie nowy prezydent i wywali tych wszysch starych juz zasluzonych ale dajacych wiecej dla przeciwknia niz dla nas pilkarzy z Busim na czele.

0

No cóż stawiałem 3:1 ale dla Barcy

0

@Leon_fcb nie, oni sa zawsze za faworytem, jak barca wszystkich biła to spuszczali się nad Barca. Teraz PSG było faworytem to przyjęli ze im kibicują. Ja oglądam na anglojęzycznych bo tam komentują a nie tasują się nad jednym czy drugim zespołem

0

@Krzeczo poza tym to powinien jakoś na obronę wpłynąć bo to ile błędów robimy i przez to tracimy bramki to szok

0

@Jadaber oby tylko nie weszli w druga polowe jak to czasem maja w zwyczaju.

1

Widać ze Francuzi nie sa stworzeni aby grac w Barcy:) Ani na obronie ani a ataku::)

2

jak dla mnie dembele do zmiany

5

tak się strzela Dembele ja pierd...

1

powinno być 2:0 ale dembus zapomniał ze trzeba mocniej kopać

0

@Barca1922 taki sam wynik stawiam, ale ostatnio moje przewidywania ( akcje, obligacje itd) są mocno nie trafione. Obym teraz trafił:) chciaz gdyby się pomylił i zamiast 1 było 0 to jeszcze lepiej

5

@asterix78 dokładnie o tym samym myslalem czytając te artykuły. Poza Tym to nie oni się wyzywają na pojedynki tylko media sobie to wymyślają :)

1

@bbartekfcb ja to samo. Błędy indywidualne poszczególnych piłkarzy to nasza zmora ostatnio

0

Witam, pytanie czy wczoraj jak nie uznali bramki Messiego to pokazali graficznie linie czy faktycznie był spalony?

0

Nie oglądam dziś meczu, ale serio znowu bramka przez Samuela?

0

Pomijając fakt ze wg mnie faul był naciągany do granicy możliwości to jeśli już sędzia zdecydował się odgwizdać przewinienie to powinien być karny. Ale czytając kto będzie sędziował mecz nie spodziewałem się żeby mecz zakończył się bez kontrowersji sędziowskich

1

W końcu trzeba było przegrać. No ale jest rewanż. Martwi i to bardzo calkowity brak sytuacji i co najgorsze rzuty różne. Mamy ich mnóstwo a nie stwarza to żadnego zagrozenia

0

@Norbi2021 cZyli tak. Wydawaliśmy na pensje dla Luisa 30 (liczę brutto), na zakup gwiazdy poszło 18 + 6 ( za sezon dla Luisa) plus pensja Braitwaita...myśle ze dochody za Luisa były lepsze niż za Duńczyka wiec z finansowego punktu widzenia nie miało to sensu. Trzeba było podpisać kontakt na max 1,5 roku ( brawo Bartek) teraz spokojnie sprzedać ze strata bo wątpię żeby ktoś dał 18 i dalej cieszyć się gra Suareza i pomału szukac nowego napastnika na miarę Barcy. No ale cóż. Jak jeszcze czytam wypowiedzi Duńczyka ze on nigdzie się nie rusza z Barcy ani teraz ani na koniec sezonu to aż mi się noz w kieszeni otwiera...

1

@VeVoS a my mamy zajebistego Duńczyk na 9... ;((( jakie to smutne. Jak w ogóle można było zastąpić Suareza ( dalej mu częściowo płacimy) takim piłkarzem. Jest ktoś w stanie mi powiedzieć ile zarabiał Suarez? Ile dalej mu płacimy i ile płacimy Brajlaitowi? Ile dzięki takiemu ruchowi „ zaoszczędziła” Barca?

0

Niech tylko jeszcZe zaczyna grać w obronie na odpowiednim poziomie, zmienia 9-tke i będzie można grać jak równy z równym z czołówka. Czasem przegrają czasem wygrają jak to zwykle bywa ale nie będzie takiej złości jak wtedy kiedy grają gorzej niż niektóre kluby z ekstraklasy:)

1

Nie wierze. W końcu trafil

0

Nie wiem ile to już razy w tym sezonie jest ciężko przez indywidualne błędy. Ale Busi to mój faworyt. Jak kiedyś naprawdę był niedoceniany to teraz szkoda go trzymac

6

Nie dość ze wolnego zrobił to upilnować nie potrafi. Wywalić z boiska

3

Busi jaki on jest kurwa drewniany

0

@lukkobe dla mnie wystarczy oby byli tak skuteczni jak w ostatnich 5 min meczu z Grenada

0

@yoli ok ale wg mnie jak zobaczycie powtorki to Umtiti nie do końca wiedział „jak biec”. Wg mnie miał ciężka sytuacje ale mógł się zachować lepiej

0

@Stricker gdyby biegli zamiast soldado tamci dwaj co ich wymieniłeś to obawiam się ze bramka by padła a Umtiti dopiero byłby na 30–40 metrze

0

Mówię ze nic nie wejdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?