Kamilb1988
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jcobvq Barcelona kolejny mecz do dupy
1
W tym meczy chyba nic nie wejdzie
1
Nie No proszę do 0 z Grenada... przecież to wstyd jak nie wiem...może teraz Messi
0
Przykro się na to patrzy
0
Dobra kur... weźcie uz tego Portugalczyka
0
@Bobo25 wytłumaczę Ci inaczej. Jest rok 2000 piłkarz X notuje w w spotkaniu 12 odbiorow. Jest rok 2001 - żaden piłkarz w wieku Pedriego nie notuje takiego wyniku, jest rok 2002 - jak wyżej...i tak przez kolejne lata aż w końcu mija 14 lat i jest rok 2014 i wtedy Pedri notuje wynik 12 odbiorow czym wyrównuje rekord ( który był ustanowiony ale nikt go nie wyrównał majac tyle lat co Pedri przez 14 lat) - lata oczywiście umowne żeby latwiej było zrozumieć. Mam nadzieje ze pomogłem
0
Mnie tylko minguezA martwi
0
Oj jak dawno nie widziałem tej twarzy na głównej:)
3
@Piotrasz10 no jak to jak. Bramka plus prawie asysta to wyjściowa 8,5-9:)
6
Messi takie coś to mógłby odwalić przy 3-4:0
1
ok rozumiem ze boisko słabe itd ale taka niedokladnosc w takim zespole to jest skandal. Puig dla mnie nie daje nic. Jednak trener wie lepiej czemu tak często go pomija, Messi gra jakby mu się nie chcialo. o Firpo juz pisałem, a nasz czarny kon Trincao to juz sam nie wiem co z nim.
1
@tomekjd nic nie martw się
0
Firpo to się nadaje do polskiej ligi... Griezmann 120 baniek a piłki przyjąć nie potrafi...
1
@fifek https://sport.tvp.pl/51966243/rayo-vallecano-fc-barcelona-transmisja-meczu-18-finalu-pucharu-krola-gdzie-ogladac-na-zywo-online-live-stream-27012021
1
dla mnie karny ale oczywiście dla Barcy nie ma co gwizdać...
0
@Norbi2021 No tak uzgodnili przecież.
5
Ja rozumiem ze się barcy rzadko karne gwizda ale chociaż mógłby sprawdzić na var
0
Chciałoby się powiedzieć ze nie mamy ataku...ale my poza bramkarzem i araujo w obronie to nie mamy nic
2
Jezu jakie czasy nastały... żeby barca męczyła się z elche. Ciężko się to oglada
1
Nie wiem czy pamiętacie taka sytuacje
https://www.dailymotion.com/video/x24f39u
Tutaj to były ciosy a z tego co pamietam ( nie było wtedy var) Ronaldo nawet kartki nie dostał a potem chyba tez go nie zawiesili. Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić. Reklama długa przed filmikiem ostrzegam niecierpliwych:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Busi, lenglet i do krycia oscar i bramka murowana
0
Nawet jeśli wygramy to mam wrażenie ze nic się nie zmieni w naszej grze
0
Oscar.... ale dla mnie chyba spalony
0
Nie No oni gadają jak z związanymi nogami.
0
No i brawo. Pocieszyli sie
0
DeJong... cóż to było:)
0
Marnie to narazie wyglada
0
Coś czuje ze finał nie będzie z RM:)
5
A po bramce na 1:1 co niektórzy pisali coś ze Niemiec nie broni karnych....;)