1

@Jcobvq Barcelona kolejny mecz do dupy

1

W tym meczy chyba nic nie wejdzie

1

Nie No proszę do 0 z Grenada... przecież to wstyd jak nie wiem...może teraz Messi

0

Przykro się na to patrzy

0

Dobra kur... weźcie uz tego Portugalczyka

0

@Bobo25 wytłumaczę Ci inaczej. Jest rok 2000 piłkarz X notuje w w spotkaniu 12 odbiorow. Jest rok 2001 - żaden piłkarz w wieku Pedriego nie notuje takiego wyniku, jest rok 2002 - jak wyżej...i tak przez kolejne lata aż w końcu mija 14 lat i jest rok 2014 i wtedy Pedri notuje wynik 12 odbiorow czym wyrównuje rekord ( który był ustanowiony ale nikt go nie wyrównał majac tyle lat co Pedri przez 14 lat) - lata oczywiście umowne żeby latwiej było zrozumieć. Mam nadzieje ze pomogłem

0

Mnie tylko minguezA martwi

0

Oj jak dawno nie widziałem tej twarzy na głównej:)

3

@Piotrasz10 no jak to jak. Bramka plus prawie asysta to wyjściowa 8,5-9:)

6

Messi takie coś to mógłby odwalić przy 3-4:0

1

ok rozumiem ze boisko słabe itd ale taka niedokladnosc w takim zespole to jest skandal. Puig dla mnie nie daje nic. Jednak trener wie lepiej czemu tak często go pomija, Messi gra jakby mu się nie chcialo. o Firpo juz pisałem, a nasz czarny kon Trincao to juz sam nie wiem co z nim.

1

@tomekjd nic nie martw się

0

Firpo to się nadaje do polskiej ligi... Griezmann 120 baniek a piłki przyjąć nie potrafi...

1

dla mnie karny ale oczywiście dla Barcy nie ma co gwizdać...

0

@Norbi2021 No tak uzgodnili przecież.

5

Ja rozumiem ze się barcy rzadko karne gwizda ale chociaż mógłby sprawdzić na var

0

Chciałoby się powiedzieć ze nie mamy ataku...ale my poza bramkarzem i araujo w obronie to nie mamy nic

2

Jezu jakie czasy nastały... żeby barca męczyła się z elche. Ciężko się to oglada

1

Nie wiem czy pamiętacie taka sytuacje
https://www.dailymotion.com/video/x24f39u
Tutaj to były ciosy a z tego co pamietam ( nie było wtedy var) Ronaldo nawet kartki nie dostał a potem chyba tez go nie zawiesili. Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić. Reklama długa przed filmikiem ostrzegam niecierpliwych:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Busi, lenglet i do krycia oscar i bramka murowana

0

Nawet jeśli wygramy to mam wrażenie ze nic się nie zmieni w naszej grze

0

Oscar.... ale dla mnie chyba spalony

0

Nie No oni gadają jak z związanymi nogami.

0

No i brawo. Pocieszyli sie

0

DeJong... cóż to było:)

0

Marnie to narazie wyglada

0

Coś czuje ze finał nie będzie z RM:)

5

A po bramce na 1:1 co niektórzy pisali coś ze Niemiec nie broni karnych....;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?