0

Może i ładna bramka ale akcja powinna być przerwana na środku a nie spacerek koło valverde

0

Messiemu narazie idzie podobnie jak w ostatnim meczu. Oby się rozkrecil

1

@Boniek10 nie, mnie w ogóle. Dla mnie dramat ten sędzia co mecz pokazuje ze to on chce być najważniejszy na boisku( oczywiście w złym sensie). Trochę się obawiam jego sędziowania

0

@Peciak jak Messi będzie grał tak jak w ostatnim meczu to raczej nigdzie nie wjedzie

36

Co by nie mówić to w tym sezonie potrafią grać do końca. Kiedyś tego nie bylo

0

1:0 dembele brawo

0

Ależ strzal. Oby jeszcze coś wcisnęli

2

Może 11:10 się uda

0

Dest jest tak przewidywalny ze chyba nawet ja bym go dziś zatrzymał

1

Tak trzeba rozwiązywać taka skomasowana obronę. Strzały z dystansu. W końcu coś wpadnie

0

@Gregor1899 wydaje mi się ze spalonego na Dembele. Jeśli tak to ja nie wiem jaki oni mecz sędziują. Bo chyba inny niż oglądam

3

Messi chyba póki co zapomniał dojechać na mecz

0

Narazie brakuje strzalow, ale do końca jeszcze daleko

0

@Murazor a potwierdzeniem jest póki co Dembele;)

3

@4Fabregas4 dla mnie lepsza opcja jest Holender. Do Lautaro jakoś nie mam przekonania

0

@KataloniaMyLive a jak w ogóle Artur w juve?

0

@Matelel ewentualnie Depay. Dziś może bramki nie strzelił, ale grał całkiem przyjemnie dla oka

0

@DJ6 daleko nie trzeba szukac. Asnu Fati taki może być. Nie trzeba płacić za kupno a może być wielka gwiazda

0

Dla mnie taka sytuacje powinien pójść zobaczyć sędzia a nie stac i słuchać co Ci pseudo sędziowie mówią . Było na pograniczu i sędziowie var powinni to powiedzieć. Ale 6:1 wiec nie bede się denerwował

0

@preemo gorzej by było gdyby takiej bramki nie uznali z PSG na 4:1 dla nas. Wtedy to bym się wkur...a tutaj to tylko była tylko lekka irytacja na poziom sędziowania

2

Dla mnie i Dembele mimo najlepszego sezonu jest na sprzedaż bo to nie jest zawodnik na Barcelonę

0

@Scross jak przegraliśmy z Juve to Real miał do rozegrania ostatni mecz o awans do LM. Wtedy napisałem ze my daliśmy ciala wyjdziemy z 2 miejsca i odpadniemy a Real wygra meczem awansuje i co najgorsze wszyscy mówiący ze odpadnie w grupie to się pomylą bo te dziady jeszcze LM wygrają. Obym się mylił

0

@JarekS jak będzie u nas to będzie można powiedzieć, ze wyprzedziliśmy. Teraz to jak zwykle medialne gadanie kto kogo wyprzedza a życie weryfikuje

2

@maciek36 wydaje mi się ze filmiki z treningów są ngrywane wtedy co klub chce (wiec nie pokażą tego co najlepsze)

0

@patryk1995991 nie pierwszy razy drużyny grają przeciwko Barcelonie

0

@tomczkin ah ten Real. W 91 na 2:1.

1

@tomczkin pisałem jak było 0:0 wiec może moje przeczucia się spełnia:)

0

Czuje ze dziś Real i Atletico stracą pkt

0

@blaugrana010491 szacunek do niego będę miał jeśli odejdzie a nie zawszelka cenę będzie siedział żeby tylko kase trzepać. poza tym nie ma sensu go trzymac. Jako napastnik nawet rezerwowy nie nadaje się do tak wielkiego klubu.

0

@dawid230188 wg mnie przygotowanie fizyczne wraca już na do te tory i pokazuje to walka do ostatnich minut i potem w dogrywkach. Bez przygotowania tego by nie bylo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?