Kamilb1988
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
O mój jezu kochany ależ luk ma kur* technikę
0
Oczy krwawią i żygać się chce jak się na to patrzy
1
Spalony spalonym ale nie ma innej możliwości żeby takiego czegoś nie wykończyć
0
Dobra nic to nie zmieni bo brakuje mentalności u naszych ale chyba niezależnie od wyniku trzeba zmienić trenera
0
@Donio gorzej ze Fati wrocil a Depay przestał grać
1
Najgorsze jest tyle rzeczy nie ma pisać. Niestety pisałem to już kiedyś ale widzę ze czasy Barcy która lubowałam się w Holendrach, ktorzy nie dali nam za wiele niestety wracaj.
7
@Donio jeżeli Dembele uważasz za bardzo wazne ogniwo to już koniec świata
0
nie mogę oglądać, jak grają?
0
@reloaded normalnie o nich nie pisza. Gdyby Real grał z Levante to tez by o tym napisli bo lepiej zle o Realu niż o nas.
1
Katalońskie gazety zamiast skupić się na ch….ni w barcy to cieszą się dwoma gorszymi meczami Realu.
1
Zajebiste te wrzutki
0
Ja pier…oni tylko na wrzutki grają
0
Ten biały to jakoś z PSG mi się kojarzy
0
@dembabejlen fajnie ze wiesz lepiej, ale poza tym to w domu wszyscy zdrowi? Nie musisz odpisywać bo nawet nie będę czytał twoich wypocin wiec nie marnuj czasu.
0
@dembabejlen w związku z czym? Ze mam odmienne zdanie od Ciebie?
3
Dwie bramki po strzałach z dystansu ( niekoniecznie bezpośrednio ale strzały zrobiły swoje) a my ciagle pchamy się w pole karne żeby wejść z piłka. Brawo dla Bayernu za zwycięstwo. Niemniej jednak uważam ze:
1. L. De jong faktycznie jak ludzie pisza żółw jakich mało,
2. Przy tym strzale Roberto po dośrodkowaniu Alby mógł uderzyć lepiej, ale piłka mocno się już wznosiła wiec nie ma co hejtowac za to,
3. Mimo 3 goli uważam ze nasz bramkarz jest w dobrej formie pomimo kontuzji
4. Szkoda ze chociaż jednej nie udało się strzelić
5. Póki nie wrócą lepsi technicznie i szybsi napastnicy (Fati i nielubiany przeze mnie Dembele) to ciężko żeby sam Depay wyrywał nam mecze.
Pozdrawiam
1
@JarekS spójrz 3 komentarze niżej:) już ktoś napisał ;)
0
Przypominam czasy kiedy to Barcelona bazowała na Holendrach…wtedy tez niestety szału nie było.
0
Chcialbym żeby ten L. De Jong coś strzelił jak ma grać:) cou tez mógłby się odwdzięczyć za tamte bramki przy 8:2
0
@dembabejlen ja uważam ze SL to dobry pomysł „niechlubnym wyjątkiem” się nie czuje
0
@Kismeth nazwiskowo to chyba trener tylko:)
0
@dembabejlen nie mów, ze wszyscy kibice uważali ją za coś złego
0
Te słabe mecze to taktyka przed LM. Zdezorientowany Bayern nie będzie się spodziewał:)
1
Już wolałbym Messiego ogladac w lidze angielskiej…
0
@barca87f tez właśnie oglądam. Faktycznie liga ogórków. PSG mimo składu na papierze nie gra porywająco, chociaż kontra na 2:0 świetna. A Messi No cóż, po swojemu z ostatnich czasów za wiele nie pokazał dziś, ale wiadomo to 1 mecz
3
Noz kur czy oni się kiedyś przestaną bać uderzać z dystansu ??
0
@Tomix_83 skąd taka informacja ?
1
Ja czekam na mecz z PSG:) oby w finale i nasza wygrana:) to byłoby coś wspanalego
0
@sedziaoxford nie do końca musi to być prawda. To Co wiemy to w większości medialne „fakty” wiec równie dobrze Messi i Ronaldo mogliby zgrać się tak dobrze jak Messi i Neymar
1
Dla mnie numer ma najmniejsze znaczenie. Tak samo Messi grały gdyby miał 20 zamiast 10.