0

@Lukas82 określenie fatalny w obronie nie pasuje do Alvesa. Mistrzem nie jest ale skoro wg Ciebie on jest fatalny to na jakim poziomie gra O. MinguezA czy jak się on nazywa

0

@martin86 myśle ze Xavim na ławce Messi grałby zupełnie inaczej

0

@nemoein czyli standard ostatnimi czasy. Świetny piłkarz ale chyba pomału się kończy niestety

1

Jak w ogóle grał Messi?

0

@robertocarlos76 może chciałeś napisac przestań pisać? Bo skoro słyszysz moje głosy to pora uda się do psychiatry.

1

Wg mnie karny powiem być w ost sek alechyba i wcześniej dla elche tez. 3 pkt najważniejsze i ogromne zaangażowanie

0

Nawet jakby tam stał to by nie zdążył rak wyciagnac

0

Oby nie torres oby 1:2

1

Szkoda bo powinnismy z 3:1 prowadzic

2

@barteksuchy85 gorzej jak teraz jest odblokowany

0

Jedna wepchnął ale co on ma za zjeb….celownik to szok

0

@Ernestoo livetv.SX

0

terran boze swixety

3

nie chce już narzekać na niemca, ale czy jest szansa ze ten chłop obroni jakikolwiek strzał

0

ma ktoś jakiegoś dobrego linka? bo red1one mi nie idzie

0

Jak strzelił? Jakaś fajna brameczka czy przypadek?

0

@Mavcin1980 mówisz i masz

0

1:0 i naprawdę dobrze się to oglada. Brawo Abu

2

Obym się mylił ale Torres to chyba nje trafi w tym meczu

0

Powinno być 1:0

0

@Nieznajomy widzisz, po 1 nie napisałem ze spokojnie wygramy tylko ze spokojnie gramy dalej. Po 2 jednak spokojnie wygrali. Po 3 twierdziłem ze spokojnie bo widziałem jak grali a to ze wtedy brakło szczęścia nie znaczy ze zawsze tak będzie.

1

@jackdaniels pokazał ze dalej nic nie umie. zwalnia i zero zagrożenia

6

grają bardzo fajnie, ciekawe co Xavi wyciągnąłby z Griezmanna

0

ok Ferran proszę idź odpocząć

3

torres do zmiany

0

jak oni takich nie będą strzelać to w końcu złe się to skończy mimo świetnego początku

0

niech ktoś mi wytłumaczy po co on wychodził a po 2. chociaż na karnym mógł się rzucić

0

ależ. to było piękne

1

Boże jaka piękna kontra. jak nigdy

0

Wcześniej narzekanie, ze chcemy wejść z piłka do bramki, teraz ze nie trafiają. Spokojnie. Trzeba trochę czasu żeby się wsYstko ułożyło. Remis czyli dalej spokojnie gramy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?