Kamilb1988
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lukas82 określenie fatalny w obronie nie pasuje do Alvesa. Mistrzem nie jest ale skoro wg Ciebie on jest fatalny to na jakim poziomie gra O. MinguezA czy jak się on nazywa
0
@martin86 myśle ze Xavim na ławce Messi grałby zupełnie inaczej
0
@nemoein czyli standard ostatnimi czasy. Świetny piłkarz ale chyba pomału się kończy niestety
1
Jak w ogóle grał Messi?
0
@robertocarlos76 może chciałeś napisac przestań pisać? Bo skoro słyszysz moje głosy to pora uda się do psychiatry.
1
Wg mnie karny powiem być w ost sek alechyba i wcześniej dla elche tez. 3 pkt najważniejsze i ogromne zaangażowanie
0
Nawet jakby tam stał to by nie zdążył rak wyciagnac
0
Oby nie torres oby 1:2
1
Szkoda bo powinnismy z 3:1 prowadzic
2
@barteksuchy85 gorzej jak teraz jest odblokowany
0
Jedna wepchnął ale co on ma za zjeb….celownik to szok
0
@Ernestoo livetv.SX
0
terran boze swixety
3
nie chce już narzekać na niemca, ale czy jest szansa ze ten chłop obroni jakikolwiek strzał
0
ma ktoś jakiegoś dobrego linka? bo red1one mi nie idzie
0
Jak strzelił? Jakaś fajna brameczka czy przypadek?
0
@Mavcin1980 mówisz i masz
0
1:0 i naprawdę dobrze się to oglada. Brawo Abu
2
Obym się mylił ale Torres to chyba nje trafi w tym meczu
0
Powinno być 1:0
0
@Nieznajomy widzisz, po 1 nie napisałem ze spokojnie wygramy tylko ze spokojnie gramy dalej. Po 2 jednak spokojnie wygrali. Po 3 twierdziłem ze spokojnie bo widziałem jak grali a to ze wtedy brakło szczęścia nie znaczy ze zawsze tak będzie.
1
@jackdaniels pokazał ze dalej nic nie umie. zwalnia i zero zagrożenia
6
grają bardzo fajnie, ciekawe co Xavi wyciągnąłby z Griezmanna
0
ok Ferran proszę idź odpocząć
3
torres do zmiany
0
jak oni takich nie będą strzelać to w końcu złe się to skończy mimo świetnego początku
0
niech ktoś mi wytłumaczy po co on wychodził a po 2. chociaż na karnym mógł się rzucić
0
ależ. to było piękne
1
Boże jaka piękna kontra. jak nigdy
0
Wcześniej narzekanie, ze chcemy wejść z piłka do bramki, teraz ze nie trafiają. Spokojnie. Trzeba trochę czasu żeby się wsYstko ułożyło. Remis czyli dalej spokojnie gramy