Kamilb1988
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciężki przeciwnik jak na 1 mecz ale liczę ze będzie dobrze i 3pkt
0
Polityk i nic więcej.
0
@Litman trzeba się przygotować na cotygodniowe newsy z ligi francuskiej. MESSI STRZELA, MESSI ASYSTUJE, MBAPE NIE PRZYBIŁ PIĄTKI Z LEO:) itd
0
@Greenalley ja tak samo. Dostałem w prezencie ostatnia koszulkę bezreklamowa.świetna jest ale już swoje lata ma i obawiam się ze w końcu się rozleci
0
@conatus dokładnie, tyle ze te strzały z „krótkiej” nogi, bieganie jak między pachołkami… oj będzie mi tego brakować chyba ze wyniki pomogą zapomnieć:)
5
Co miała superliga do hiszpańskiej piłki. Co ten gamoń wygaduje. Oby szybko się go pozbyli bo koleś działa mi strasznie na uzebiejie
1
@caminero i oby wtedy Legia nam nie dokopała
0
@conatus ja to samo. Messi kiedyś zawsze gral dobrze, ale ostatnie sezony to trudny rywal równał się z brakiem Messiego
0
@debu1989 a ja poświęciłbym lalige na rzecz wygranego finału LM z PSG:)
3
@Elvisek to nie kapitan jest odpowiedzialny za strzelanie bramek. To ze akurat Messi był kapitanem i najlepszym strzelcem to inna bajka. Dla mnie depay grizz fati mogą mieć po 20 i tez będzie super.
0
@bulbo74 jeśli mbape zostanie
0
@FCBurnley prawo nie tyczy się Barcy tylko wszystkich klubów
3
@Comentateiro jeszcze Ronaldo niech kupią to będzie kabaret przy wolnych:D
0
To prawo w Hiszpanii jakieś pojebane. Płace pracownikowi 100 nie chce go zwalniać bo aż taki zły nie jest ale muszę dac mu 50 bo mniej nie mogę. Pokopane, a jak to się ma do przypadku takiego Np Messiego. Chciałby wrócić do Barcy za rok to jego zarobki to 50% ostatniego kontraktu czy zaczyna się od zera? Jeśli od zera to dlaczego nie liczyło się tak do Messiego teraz skoro przez pewien okres był „bezrobotny”?
0
Z jednej strony szkoda ze tak szeroko się uśmiecha w koszulce z napisem Paris…ale z drugiej może chciał się jesscze raz pożegnać z uśmiechem a może tak ma w kontrakcie:) Paris i masz się cieszyc:)
0
@theOneAndOnlyKing w sumie racja
0
@Drogba1 dokładnie to samo myśle. Najgorzej, ze Real gdyby miał taka sytuacje np z Ronaldo to Tebes zgodziłby się mimo zadłużenia klubu na zarejestrowanie go ( tak mi się wydaje)
0
@Huta1968 ale Messi wtedy zostawal a teraz nie mam takiego gracza. Z drugiej str może zmieni się styl gry i gra na(pod) Messiego i inni zaczną grac
2
@xavi1991 jak się zaszczepiłeś i masz certyfikat to wg mnie nie powinno być problemu. Jeśli zamkną granice to tylko po to żeby skłonić niezaszczepionych do szczepień.
0
@JohnyKozak może w finale nie dał za wiele, ale gdyby nie pokazał tego co pokazał to możliwe ze Argentyny nie byłoby w finale
2
Dla mnie mimo wszystko priorytet to sprzedaż Dembele.
1
@don'T.R.I.P.e jest na tyle „inteligentny” na ile wytłumaczyli mu to na Fb, instagramie i tych innych portalach o ktorych istnieniu nie mam pojęcia.
0
Odezwał się Dembele. Niestety widać jaka „klasa społeczna” są piłkarze. Mnóstwo pieniędzy, zero szacunku do innych.
1
Jezu jak tak nasza duńska „gwiazda” gra. Chyba specjalnie żeby żadnej oferty za niego nie było. Szkoda gadac. Jak taki piłkarz mógł trafić do takiego wielkiego klubu
3
@zenoowity kiedyś i teraz ciagle jest Fc Barcelona. Ja im kibicowałem zanim wiedziałem ze taki zawodnik jak Messi w ogóle jest( wtedy tez nie wygrywali wszystkiego) wiec nie kibicuje się drużynie ze względu na wyniki ( jakby tak było to rep Polski ciagle grała by przy pustych trybunach :D
0
Trener Francuzow chciał dać odpocząć innym przed kolejnym meczem????????
0
@normasubiektywna a czy ja go oceniłem? Stwierdzenie nie wiem co o nim myśleć oznacza ze własnej nie jestem w stanie ocenić
0
Pierwszy raz oglądam mecz Holandii i sam nie wiem co myśleć o Depayu
2
@Mojzesz9 jak Barcelona ostatnimy czasy:) milion podań a efektu brak;)
0
@Tori97 czesc wykupimy a czesc zabierzemy za darmo:)