Kamilb1988
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie miałem możliwości obejrzeć meczu. Ciesze się bardzo że wygraliśmy ale jak kur oglądam ten skrót i słyszę tego komentatora który jara się przy bramkach PSG a przy bramkach barcy mówi jakby za karę to mnie ch. Strzela.
1
Ciekawe pary. Tak myślałem że na PSG trafimy
5
Od samej beznadziejnej gdy Barcelony bardziej wkurzają mnie i irytują tylko te komentarze trenera oglądającego chyba inny mecz.
0
@surowa17 nie ma co winić bramkarza. Inni są winni bardziej
1
No chyba już czas na zmianę trenera
3
@MaryNara dramatyczny wybór to mają ludzie co nie z własnej woli nie mają kasy a mają dzieci na utrzymaniu i muszą wybierać sami zjeść czy im dac
0
@Coutinho007 ciężko to się ogląda Lewandowskiego.
3
Lewy w formie:)
0
3 bramkami wygrywają ze takie rozluźnienie w wykończeniu? A tak serio Boże co za drewno ..
0
@korn234 przecież napisałem ze strzela. Nie ma co ma chłop ułożona noge
12
@Greenalley obrona obrona ale Ferran nawet w MLS by nie trafial z taka skutecznością. Messi mam wrażenie ze po wygraniu MS i przejściu do MLS „odpoczął psychicznie” i dzięki temu się odblokował
2
A ja uważałem ze M. Lahoz był słabym sędzia, ale ten widzę ze chyba chce w mojej lidze awansować do czołówki:)
Ciągnąć dalej z zeszłego sezonu, jakby nasi strzelili i kreowali więcej to taka sytuacja nie musiałaby być tak rozdrapywana
1
Nie będę oceniał sezonu po 1 meczu bo równie dobrze możemy wygrac wszystko, ale mam wrażenie ze od tamtego sezonu nic się nie zmienia. Jak idzie jakoś gra to ok, ale jak są problemy to nie umiemy reagować. Poza tym u nas nie ma kto wykańczać
0
@krefi10 a siatkarze dalej biedni w stosunku do piłkarzy i przynajmniej w Europie graja:)
0
@damiano996 dokładnie, wiadomo to jest praca i idzie się tam gdzie lepiej płaca. Nie ma już niestety takiego prestiżu jak był kiedyś.
0
Kiedy ostatnio przegraliśmy mecz o puchar Gampera?
3
Jaki to jest dziad
21
Mam wrażenie ze 50 letni Messi i otyły Ronalinho dali by więcej w ataku niż nasi obecni piłkarze
0
Barca grająca wrzutki… czego ja dożyłem
1
Oni są teraz tak słabi ze nawet boja się strzelać. Zero pomysłu
3
Ciężko się na to patrzy. Nie mamy ataku. Ci napastnicy co są to niestety ale daleko im do klasy Barcelony(bynajmniej Barcy sprzed kilku lat)
3
Co by nie mówić nie mamy napastników. Lewy to pasuje do Barcy jak pięść do oka. Raphinia to niestety tyloo szybki jest. Gdyby atak grał tak dobrze jak działał presing i obrona w pierwszej połowie (nie licząc kontry na 0:1) to do przerwy byłoby z 3:0.
0
@Midast Mistrz, prawie dogonił Casillasa;)
0
Ja pier same wrzutki …zero strzalow
2
@Irmscher10 kontrolowaliśmy to mecz z Realem. Poza tym nie gramy wcale porywająco. Fati zgasł całkowicie? Torres i Rapina to jest dramat. Polityka transferowa wprowadziła nas w takie bagno ze jeszcze długo z niego nje wyjdziemy. To ze w LL jakoś sobie radzimy to świadczy tylko o tym jak słaba stała się liga hiszpańska.
0
@bronx a jednak przełożenie bylo
2
Jak nie lubię Realu to zazdroszczę im prowadzenia klubu. Odszedł Ronaldo a oni ciagle maja skład. I nie wywalają kasy w błoto. U nas polityka transferowa to poziom poniżej mułu.
7
Oglądając ten mecz mam wrażenie ze niestety ale pożegnamy się z Europa…
0
@vanbor czyli podobnie się dzieje jak z Asnu. Coś pokazal potem po kontuzji wszedł odrazu strzelił No i chhba uwierzył ze już jest drugim Messim
0
@Elisan12 No wczkraj akurat sporo okazji to nie było