Kamilb1988
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@19Macio93 też miałem dziwne; zle przeczują przed meczem w lidze. Wyszło bardzo dobrze. Ale to jest co innego i niestety też ma złe przeczucia
0
@TheKlucha 0:0 94 min karny dla Realu Wojtek broni świetną parada idzie kontra i 1:0 dla Barcy:) i Wojtek już gra w lidze:)
1
A Real już 4:1 masakra. Jak byli w dołku to nawet wtedy nie umieliśmy odskoczyc
0
Jak pierwsze minuty bo niestety nie mogę obejrzec?
0
No sory ale nie wierzę że się uda. Mam nadzieje że mylę:)
2
Wrzutka kurwa wrzuta. Jakby po ziemi grać nie potrafili
1
Pierodle jak można kur tak nie trafić
0
No w końcu da kartkę
1
Trzeba zaryzykować. 1:0 czy 2:0 jeden pies. Trzeba cisnąć i z dystansu coś strzelaf
0
Nie mogę patrzeć jak oni dziś się męczą. Olmo to psuje raz za raz. A sędzia to mógłby chociaż raz wyciągnąć żółtą kartke
1
@Motyllo Ale czasami zbyt samolubnie gra. Ale fakt jest perełką
1
Nie wierzę :) jak zwalniał to już myślę
Że konief
2
Jak po takich zmianach wygrany to chyba będzie cud nad cudami
5
Gol z karnego ale sam rzut bramkarza to wygladal jakby jakis paralityk bronil
3
Nie wiem jak wy uwazacie ale dla mnie dziś Yamal gra strasznie irytująco.
0
@catalanian09 to samo pomyślałem. Czemu lep odwrócił i gdzie ręce!
0
@Tikitaki3 też mam wrażenie że Yamal chce zakręcić wszystkich zamiast strzelać. Trochę widać że lekceważą przeciwnika
0
Nowacki wypisuje głupoty do maść na ból d się skończyła. Jakby w drugą stronę tak było to był klaskał każdą częścią ciała że tak trzeba sędziować.
0
@bicik opada żółwia ninja mu się zsunęła na oczy i nic biedaczyna nie widział :)
0
@bialyzdw przecież wiem. To było napisane tak z przymrużeniem oka
0
@Lipton1973 pewnie że wygraliby gdyby na 1:0 oni wyszli:) ale fakt bałem się przed meczem szybkości napastników Realu ale niepotrzebnie:)
7
Zaraz będą płaczki mówić że nie było spalonych i sędzia kupiony????
0
@ArcziArtt Osasuna:)
1
Dla mnie warte uwagi są jedne statystyki z meczy. Jak dobrze pamiętam to w końcu mieliśmy dużo niższa liczbę podań od przeciwnika(o prawie 200 mniej). Nie było zbędnego klepania w miejscu. Jak można było to długie dokładne podobanie i kontra. Także cieszę się z wyniku ale jeszcze bardziej że zmiany jaka zaszła w sposobie gry. Klepać dalej potrafią ale widzą i stosują też inne rozwiązania:)
0
@Arasz nasz bramkarz niby nie dał mi powodów, ale jakoś nie czuję się pewnie jak on stoi między słupkami. Wolałbym Szczęsnego
1
Nie no za te niedokładne podania pod własnym polem karnym to w szatni należy się konkretny opier…
2
Nowa liga mistrzów a demony ze starej zostały:(
2
Nie no ale że tu faulu nie ma… nawet nie poszedł do VAR. śmierdzi ten mecz ustawka
0
@PJ777 może Araby dobrze płacą????
1
@damcio24 lewy miał piłkę na 2:0 no ale coz