0

@19Macio93 też miałem dziwne; zle przeczują przed meczem w lidze. Wyszło bardzo dobrze. Ale to jest co innego i niestety też ma złe przeczucia

0

@TheKlucha 0:0 94 min karny dla Realu Wojtek broni świetną parada idzie kontra i 1:0 dla Barcy:) i Wojtek już gra w lidze:)

1

A Real już 4:1 masakra. Jak byli w dołku to nawet wtedy nie umieliśmy odskoczyc

0

Jak pierwsze minuty bo niestety nie mogę obejrzec?

0

No sory ale nie wierzę że się uda. Mam nadzieje że mylę:)

2

Wrzutka kurwa wrzuta. Jakby po ziemi grać nie potrafili

1

Pierodle jak można kur tak nie trafić

0

No w końcu da kartkę

1

Trzeba zaryzykować. 1:0 czy 2:0 jeden pies. Trzeba cisnąć i z dystansu coś strzelaf

0

Nie mogę patrzeć jak oni dziś się męczą. Olmo to psuje raz za raz. A sędzia to mógłby chociaż raz wyciągnąć żółtą kartke

1

@Motyllo Ale czasami zbyt samolubnie gra. Ale fakt jest perełką

1

Nie wierzę :) jak zwalniał to już myślę
Że konief

2

Jak po takich zmianach wygrany to chyba będzie cud nad cudami

5

Gol z karnego ale sam rzut bramkarza to wygladal jakby jakis paralityk bronil

3

Nie wiem jak wy uwazacie ale dla mnie dziś Yamal gra strasznie irytująco.

0

@catalanian09 to samo pomyślałem. Czemu lep odwrócił i gdzie ręce!

0

@Tikitaki3 też mam wrażenie że Yamal chce zakręcić wszystkich zamiast strzelać. Trochę widać że lekceważą przeciwnika

0

Nowacki wypisuje głupoty do maść na ból d się skończyła. Jakby w drugą stronę tak było to był klaskał każdą częścią ciała że tak trzeba sędziować.

0

@bicik opada żółwia ninja mu się zsunęła na oczy i nic biedaczyna nie widział :)

0

@bialyzdw przecież wiem. To było napisane tak z przymrużeniem oka

0

@Lipton1973 pewnie że wygraliby gdyby na 1:0 oni wyszli:) ale fakt bałem się przed meczem szybkości napastników Realu ale niepotrzebnie:)

7

Zaraz będą płaczki mówić że nie było spalonych i sędzia kupiony????

0

@ArcziArtt Osasuna:)

1

Dla mnie warte uwagi są jedne statystyki z meczy. Jak dobrze pamiętam to w końcu mieliśmy dużo niższa liczbę podań od przeciwnika(o prawie 200 mniej). Nie było zbędnego klepania w miejscu. Jak można było to długie dokładne podobanie i kontra. Także cieszę się z wyniku ale jeszcze bardziej że zmiany jaka zaszła w sposobie gry. Klepać dalej potrafią ale widzą i stosują też inne rozwiązania:)

0

@Arasz nasz bramkarz niby nie dał mi powodów, ale jakoś nie czuję się pewnie jak on stoi między słupkami. Wolałbym Szczęsnego

1

Nie no za te niedokładne podania pod własnym polem karnym to w szatni należy się konkretny opier…

2

Nowa liga mistrzów a demony ze starej zostały:(

2

Nie no ale że tu faulu nie ma… nawet nie poszedł do VAR. śmierdzi ten mecz ustawka

0

@PJ777 może Araby dobrze płacą????

1

@damcio24 lewy miał piłkę na 2:0 no ale coz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?