Kamilb1988
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Yamal znowu pajacuje. Jak kiedyś pisałem że gra samolubie i że mimo wieku powinien już ogarnąć kwestie gry drużynowej to fala komentarzy że młody że można mu to przez to darować. Ale ja dalej uważam że powinien siedzieć na ławce, bo pajacuje za barezo
3
najbardziej martwi mnie ławka rezerwowych z w sumie jej brak....
1
@MajkiYB przepraszam przepraszam, nie równo. 2 sek wcześniej. Musiał szybko gwizdać bo robiło się gorąco pod bramka
0
@czarny_w też liczę że zrobią jak Valencia
1
Nie ma rogu bo przecież sędzie nie może pozwolić żeby Barca odjechała za bardzi
0
@PJ777 jak w ręcznej.
2
Nóż kurw strzelać a nie podawac
0
@mikke nie od dziś niestety. Dla mnie powinien posiedzieć na ławce
19
Mecz ciekawy ale najgorzej że tyle minut w nogach mają nasi zawodnicy.
0
@catalanian09 gorzej ze Barca to czasami stan umysłu i co oni wymyśla to Bóg jeden wie. oby jednak nasz reprezentant w takiej formie pozostał i grał dalej
10
jakoś źle mi się kojarzy to "leczenie zachowawcze"
7
Mato boska, jak Dzbanbele byłby "najlepszy" to poziom piłki nożnej można uznać za naprawdę niski.
1
@Ronad10 niby tak, ale ten Real to zawsze ma takie „szczęście” i mental że gra piach a LM wygrywa. Obyśmy nie wygrali z nimi wszystkich meczów poza finałem LM bo mnie szlak trafi.
1
Dobra panowie dawać jeszcze 2 szybki na 3:1 bo muszę iść usypiać dzieci:)
1
@ziomal88 no raczej 16,17 a nawet 27 lat już dawno temu minęło. Nie ma co ciągle usprawiedliwiać jego sposobu gry wiekiem. Jest profesjonalistą, więc powinien już ogarniać o co chodzi.
8
Wynik cieszy ale mnie strasznie Yamal irytuje. Rozumiem że próbuje coś strzelić jak już wygrany mecz ale gra zbyt egoistycznie
3
Ważne zwycięstwo ale co by nie mówić to mam wrażenie że jedynie sędzie utrzymał w tym meczu poziom ligi hiszpanskiej:)
1
@regatta52 dokładnie to samo pomyślałem. Sędzia wiedział że ostatnio skład dał ciała to teraz czekał no i się doczekał:) zrehabilitował się że tamtych:)
1
Ja jebie ale jaja
0
@JUNIORcom też mi się tak wydawało bo nie wychodził z własnej polowy
1
To 4:5musimy teraz skończyć:) dalej panowie
1
Ogólnie mecz dramat. Ale jak już udało się kontakt złapać to trzeba chociaż zremisowac
0
Lewy traf proszę cie
0
@sopa10pl teraz to akurat nie jego wina
0
To pojechali po remis
1
Nie no kur jak można zbić Real i potem betis a potem nie umieć wykończyć nic pod bramka
4
Nie da się patrzeć dzisiaj na ten brak skuteczności i jakiegoś pomysku
0
Ja pier Rafał coś Ty odjebal. Przy 5:0
To moznabylo tak strzelac
1
@19Macio93 Pan chce pan ma:)
0
@TroY_PL gdyby parę centymetrów inaczej poleciała piłka Rodygo to byłoby 4:2 a nie 5:1 więc to jest piękno piłki. Może gdyby nie czerwień to byłoby tylko 5:1 kto wie. Super mecz i najważniejsze że wygraliśmy