Kamilb1988
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pisze to z przykrością ale wygrała drużyna dużo lepsza od bas na te chwile. Idą z kontra to jest duże prawdopodobieństwo ze trafia. KaDy strzał groźny, u nas zero pomysłu; zero szybkości rozegrania. Szkoda ale może jeszcze trzeba czasu
0
Nie było spalonego?
1
@bronx nie spodziewałem sie ze trafi:) może pisząc z przekąsem wywrozylem:)
0
@Veysel kiedyś bardzo z realem tak grała ze jedyny i to niecelny strzał oddał Figo albo Ronaldo już nie pamietam:) a my wygraliśmy 5:0 ale to było kiedy:(
8
Ferran to napewno odmieni mecz
0
@LuquePL asnu to pokazał w meczy z interem ze narazie to jest dramat z jego forma
8
Z całym szacunkiem
Ale Fati to jest dramat. Już lepiej żeby Brazylijczyk został do konca
0
2:1 ale będziemy przegrywać 0:1
0
Tyle kasy zarabiac i prosic o darmowy lot do domu…. Masakra
3
Cieszy wygrana, ale czekam z niecierpliwością na mecz z Bayerenem. Oby w końcu się im odgryźć
1
@Dojt Świetny sprint ale dlaczego nie dostaje pilki…kryminał
0
@la rambla ja mówię o Abymeyangu:)
0
Najważniejsze to ze brajalt poszedł a najgorsze to ze sprzedaliśmy Abu. W mojej ocenie lepszy niż Depay ale mam nadzieje ze włodarze wiedza co robią
2
@Pustelnik dla mnie to priorytety w kwestii pozostania w klubie. Umtiti już poszedł teraz czas na brajta. Abu zostawmy
3
Jak nie uda im się zarejestrować wszystkich nabytków to dopiero będzie przypal
3
@FCBparasiempre może dla bezpieczenstwa chorego? Może bierze leki które obniżają odporność
0
@Vhaeraun Brajta najlepiej wywalic
2
Ja bym Abu zostawił
0
@MajkiYB i wczoraj tez wygrał i znowu trzeba ich gonić
0
Dla mnie wczoraj Dembele i Alba to
Jakaś kpina. Nie wiem co ma w głowie Francuz. Niektóre akcje to wyglądały tak jakby nagle dostawał rest i nie wiedzial co robi i kim jest:)
1
@Whisky_Fan prawie trafiłeś:)
1
Najgorsze ze tak naprawdę nie mamy szans bramkowych. Coś tam klepią ale znowu bez skutku. Oby się rozkręcili w trakcie sezonu
0
@Luku0505 http://livetv.sx/pl/eventinfo/65593212_barcelona_pumas/#webplayer_ifr|1899701|65593212|1899701|5|1|pl
0
Lewemu trochę lewej nogi brakuje. tak mi się jakoś wydaje
0
@JarekS ja zapamiętam niewykorzystana okazje z Realem i chwile później złe zachowanie przy akcji Realu przez co przegraliśmy.
2
@kacperowski20 Ferran tez się potrafi znaleść w sytuacji bramkowej i jakoś go tak nikt nie broni ze ciagle marnował sytuacje
3
@fotohobby kessie to spartaczył książkowo:)
2
Z juve strzeli:) z reszta w presezonie może nic nie trafić, oby w zasadniczych rozgrywkach dużo trafiał.
0
@cyron1 nie wybronił bo przegrali:D
0
@Naker można powiedzieć ze karierę to spędził w Barcy:)