2

Pisze to z przykrością ale wygrała drużyna dużo lepsza od bas na te chwile. Idą z kontra to jest duże prawdopodobieństwo ze trafia. KaDy strzał groźny, u nas zero pomysłu; zero szybkości rozegrania. Szkoda ale może jeszcze trzeba czasu

0

Nie było spalonego?

1

@bronx nie spodziewałem sie ze trafi:) może pisząc z przekąsem wywrozylem:)

0

@Veysel kiedyś bardzo z realem tak grała ze jedyny i to niecelny strzał oddał Figo albo Ronaldo już nie pamietam:) a my wygraliśmy 5:0 ale to było kiedy:(

8

Ferran to napewno odmieni mecz

0

@LuquePL asnu to pokazał w meczy z interem ze narazie to jest dramat z jego forma

8

Z całym szacunkiem
Ale Fati to jest dramat. Już lepiej żeby Brazylijczyk został do konca

0

2:1 ale będziemy przegrywać 0:1

0

Tyle kasy zarabiac i prosic o darmowy lot do domu…. Masakra

3

Cieszy wygrana, ale czekam z niecierpliwością na mecz z Bayerenem. Oby w końcu się im odgryźć

1

@Dojt Świetny sprint ale dlaczego nie dostaje pilki…kryminał

0

@la rambla ja mówię o Abymeyangu:)

0

Najważniejsze to ze brajalt poszedł a najgorsze to ze sprzedaliśmy Abu. W mojej ocenie lepszy niż Depay ale mam nadzieje ze włodarze wiedza co robią

2

@Pustelnik dla mnie to priorytety w kwestii pozostania w klubie. Umtiti już poszedł teraz czas na brajta. Abu zostawmy

3

Jak nie uda im się zarejestrować wszystkich nabytków to dopiero będzie przypal

3

@FCBparasiempre może dla bezpieczenstwa chorego? Może bierze leki które obniżają odporność

0

@Vhaeraun Brajta najlepiej wywalic

2

Ja bym Abu zostawił

0

@MajkiYB i wczoraj tez wygrał i znowu trzeba ich gonić

0

Dla mnie wczoraj Dembele i Alba to
Jakaś kpina. Nie wiem co ma w głowie Francuz. Niektóre akcje to wyglądały tak jakby nagle dostawał rest i nie wiedzial co robi i kim jest:)

1

@Whisky_Fan prawie trafiłeś:)

1

Najgorsze ze tak naprawdę nie mamy szans bramkowych. Coś tam klepią ale znowu bez skutku. Oby się rozkręcili w trakcie sezonu

0

0

Lewemu trochę lewej nogi brakuje. tak mi się jakoś wydaje

0

@JarekS ja zapamiętam niewykorzystana okazje z Realem i chwile później złe zachowanie przy akcji Realu przez co przegraliśmy.

2

@kacperowski20 Ferran tez się potrafi znaleść w sytuacji bramkowej i jakoś go tak nikt nie broni ze ciagle marnował sytuacje

3

@fotohobby kessie to spartaczył książkowo:)

2

Z juve strzeli:) z reszta w presezonie może nic nie trafić, oby w zasadniczych rozgrywkach dużo trafiał.

0

@cyron1 nie wybronił bo przegrali:D

0

@Naker można powiedzieć ze karierę to spędził w Barcy:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?