Kamilb1988
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Iniesta19820815 kiedyś wchodziło, ale teraz tez wchodzi. Co nie zmienia faktu ze trzeba nam szerszego wachlarza możliwości bramkowych
0
@Przemas8411 ale jest jeszcze kwestia podatków. Nawet majac w kontrakcie tyle samo Barcy i Juve to we Włoszech na rękę zostaje mu więcej ( jak się nie mylę w Hiszpani „zabierają” najbogatszym aż 51%)
4
@Voronko wg mnie miał dużo czasu żeby się ogarnac ale nie jest do dobry grajek. Dla mnie pieniądze niestety wywalone w błoto
1
@korni20 hehe ze jeszcze taki stary komentarz znalazłeś:)
2
@Konriii gorzej niż Brajt raczej nie będzie:)
0
W takim wypadku ( nie tylko w takim oczywiście) to oby Holender został:)
9
@ToJa79 zysku to napewno nie będzie. Oby jak najmniejsza strata
3
Luis znowu mistrzem Hiszpanii
0
A dokładnie wczoraj przegrała mistrzowstwo????
0
Jak mecz? Bo nie mam jak obejrzeć
0
@Bisz najgorzej ze wydaje mi się przegraliśmy mistrza z Grenada
0
„Niepokojący bilans”... z Grenada mieliśmy zajeb***bilans przed ostatnim meczem a jak się skończyło wiemy. Wiec zostawmy statystyki.
0
Mam dziwne wrażenie ze podarowaliśmy mistrza Realowi. Tak jak kiedyś CL (chyba z Roma). Mam nadzieje ze się mylę
0
Hmm roberto to już chyba psychicznie zniszczony bo graj jak paraolimpijczyk( nie obrażając ich oczywiście )
1
Ajj pisałem o 2:0 a tu niestety 1:1 ale myśle ze jeszcze naci wcisna
2
Oby szybko na 2:0 strzelili i zabili ten mecz bo niechciałbym nerwówki do konca
0
@Patryk966 dziekuje
0
1:0 super, ale nie mogę ogladac. Jak nasi grają? Gol z przypadku czy zasłużyli?
2
Nie widzę innej możliwości jak 3 pkt. To jest obowiązek
1
@Elvisek niby tak, ale jest jeszcze valencia, która mimo wszystko może nam nie ułatwić zadania
1
Jeszcze tylko pare finałów i jest mistrz:) co by nie mowic dzięki stracie pkt orzez rywali mamy mały margines błędu. Wydaje mi się ze Real już wykorzystał limit błędów i do końca zdobędą już komplet dlatego trzeba być skoncentrowanym na maxa.
1
5 min stresowania się:)
0
No ja pier, jak !!!
0
@zwyklykibic93 dokładnie bo skonczy się tak ze nam wcisną i będzie dopiero lipa
6
Trzeba na 3 strzelić bo zaczynam się stresować
2
@sokot u Setiena, drugi trener wydzierał się na piłkarzy tylko, ze tu piłkarze widza w Holendrze mozliwosci( tak mi się wydaje). Ciężko oceniać nie będąc blisko i mało wiedząc ale Koeman ma wieksze poważanie wśród piłkarzy a przez to tez więcej może. Poza tym oni sami widza zr gra wyglada inaczej
2
@equwesta i w końcu nie było strachu przed strzałami ( z dystans, z pierwszej piłki). Broda zgolona to i aerodynamika lepsza i łatwiej biegać:)
0
oj czuje ze mecz z AM będzie arcy ciekawy i wydaje mi się, ze to właśnie on zadecyduje o mistrzostwie. Czuje ze wygramy. CO prawda są jeszcze mecze bardzo ciężkie czytaj Villareal i Valencia jak dobrze pamietam, ale myślę ze będzie dobrze.
0
@RKS1979 dobrze gada, pokaz mu/jej
0
@Stricker dlaczego tak uważasz? Bo zawsze tak było od kiedy żyjesz? Prestiż taki sam jak każdy inny. Myślisz ze dlaczego kluby chcą w LM grać? Dla prestiżu? Oczywiście ze dla kasy bo z niej było najwiecej. I tu będzie identycznie tyle ze nie pod egida UEFA