Kamilb1988
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Greenalley w tamtym sezonie to my zrobiliśmy krok do tylu po wznowieniu rozgrywek wiec może teraz dla odmiany los się do nas usniechnie
0
@wilu9054 tu do finału tez dotrą najlepsi.
0
@El dominatore nie ma za co. Polecam się
0
@El dominatore nie chodzi o najlepsze drużyny, tylko takie które generują najwyższy dochód. Chociaż by Juve słabiutkie to chęć obejrzenia meczu Barca - Juve bedzie dużo większa niż np z Atlanta, a co za tym idzie...kasa musi się zgadzać????
1
Ciekaw czy maja już prawa telewizyjne z kimś dogadane. Ciekawe jak ta decyzja wpłynie na przyszłość chociażby Messiego czy Ronaldo. Jeżeli groźby UEFA będą prawdziwe to ciekawe co zrobią piłkarze.
0
@jeykey1543 oby z nami takiego nie zagrali, albo żeby Barca mimo wszystko wygrała
0
@jeykey1543 jednak urwali punkty:) znowu wszystko zależy od Barcy!
0
@jeykey1543 niby tak ale maja tylko 4 pkt przewagi nad spadkowa wiec może będą się starać.
0
@Krzyszt8f_xd o to mi chodziło:) nie dałem kropki po pkt;)
0
To co dzisiaj Getafe urywa pkt Realowi?:)
0
@JohnnyBarca jak będą grać tak jak w meczach po przerwie reprezentacyjnej to śmiem twierdzić ze niestety przegrają
1
@Greenalley mogliśmy grać z porto i Chelsea, daliśmy dupy z juve bo inaczej tego nazwac nie można. Kur 2grudnia napisałem komentarz przed ostatnimi meczami grupowymi, ze Real wygra mecz wyjdzie z gr i jeszcze LM wygra. Obym nie przewidział
0
@AxelF każdy kto kopał piłkę na orliku nie zarabia takich pieniędzy i śmiem twierdzi (nikomu nie ujmując),ze umiejętności messiego nie ma. Nie pierwszy mecz, w któremu Messi uderza rzuty wolne beznadziejnie. Może jest ktoś w całym zespole,kto by go zastapił póki się nie odblokuje. Dla mnie ocena dla Messiego również niesprawiedliwa, bo za wysoka. To ze miał dryblingi...? Zero pożytku
0
Wystarczyło wygrać i tabela wyglądała by teraz idealnie:) coś czuje ze Real zdobędzie ligę bo AM to zadyszki dostalo na koniec. Inna kwestia ze oni nie byliby liderami gdyby nie słaby sezon w naszym i Realu wykonaniu.
2
powtarzam się jak zdarta płyta. to nie sędzię wygrał mecz Realowi. Jakbyśmy chociaż trochę się ruszali w ataku to real sam by ssie gubił i męczył a tak to na co oni liczyli.
1
@PIWOSZ89 nie ma co, przegraliśmy bo graliśmy piach i tyle w temacie
0
@zwyklykibic93 i to jest najsmutniejsze.
0
@Jurij jak Messi dostanie 4-5 to chyba inny mecz oglądaliśmy. Nie ma się co oszukiwać porostu ma spadek formy i trzeba mieć odwagę posadzić go na ławce... tylko kogo my mamy w składzie żeby rotować. Z pustego to....
0
Gratulacje dla Realu. Fakt ze nie zasłużyliśmy na punkt bo gramy statycznie jak stare dziady
1
Messi wg mnie powinien bić na sile po ziemi. Mokro ślisko może by weszlo
0
Messi może teraz. Jeden wolny ja cię proszę:)
1
Nie ma co narzekać na sędziego. Laoz był złe, ten złe. Sami powinnismy wgrać i nie patrzyć na sedziego
0
Dobrze ze wygrywamy to się spieszyć nie trzeba:)
0
Jednak dalej nedzA
0
Messiemu wolne nie idą w ogóle ale daj Boże żeby teraz weszlo
0
Piękna kontra. Ciekawa końcówka może byc
0
@Leolee a co ten var by zmienił. nie byłoby najgroźniejszej akcji po naszej stronie bo rogu nie powinno być. nie ma varu bo nawet nie stwarzamy okazji żeby go użyć
3
To jest kur żałosne. Ja mam wrażenie ze
Mi się bardziej chciało grać na boisku jak byłem mały.
0
2:1 do przerwy i możemy coś powalczyć. Ale jak nic nie wpadanie do przerwy to nie widzę tego
0
@ToJa79 za to Messiemu wszystko wychodzi. Narazie to cała drużyna niezbyt