0

@Greenalley w tamtym sezonie to my zrobiliśmy krok do tylu po wznowieniu rozgrywek wiec może teraz dla odmiany los się do nas usniechnie

0

@wilu9054 tu do finału tez dotrą najlepsi.

0

@El dominatore nie ma za co. Polecam się

0

@El dominatore nie chodzi o najlepsze drużyny, tylko takie które generują najwyższy dochód. Chociaż by Juve słabiutkie to chęć obejrzenia meczu Barca - Juve bedzie dużo większa niż np z Atlanta, a co za tym idzie...kasa musi się zgadzać????

1

Ciekaw czy maja już prawa telewizyjne z kimś dogadane. Ciekawe jak ta decyzja wpłynie na przyszłość chociażby Messiego czy Ronaldo. Jeżeli groźby UEFA będą prawdziwe to ciekawe co zrobią piłkarze.

0

@jeykey1543 oby z nami takiego nie zagrali, albo żeby Barca mimo wszystko wygrała

0

@jeykey1543 jednak urwali punkty:) znowu wszystko zależy od Barcy!

0

@jeykey1543 niby tak ale maja tylko 4 pkt przewagi nad spadkowa wiec może będą się starać.

0

@Krzyszt8f_xd o to mi chodziło:) nie dałem kropki po pkt;)

0

To co dzisiaj Getafe urywa pkt Realowi?:)

0

@JohnnyBarca jak będą grać tak jak w meczach po przerwie reprezentacyjnej to śmiem twierdzić ze niestety przegrają

1

@Greenalley mogliśmy grać z porto i Chelsea, daliśmy dupy z juve bo inaczej tego nazwac nie można. Kur 2grudnia napisałem komentarz przed ostatnimi meczami grupowymi, ze Real wygra mecz wyjdzie z gr i jeszcze LM wygra. Obym nie przewidział

0

@AxelF każdy kto kopał piłkę na orliku nie zarabia takich pieniędzy i śmiem twierdzi (nikomu nie ujmując),ze umiejętności messiego nie ma. Nie pierwszy mecz, w któremu Messi uderza rzuty wolne beznadziejnie. Może jest ktoś w całym zespole,kto by go zastapił póki się nie odblokuje. Dla mnie ocena dla Messiego również niesprawiedliwa, bo za wysoka. To ze miał dryblingi...? Zero pożytku

0

Wystarczyło wygrać i tabela wyglądała by teraz idealnie:) coś czuje ze Real zdobędzie ligę bo AM to zadyszki dostalo na koniec. Inna kwestia ze oni nie byliby liderami gdyby nie słaby sezon w naszym i Realu wykonaniu.

2

powtarzam się jak zdarta płyta. to nie sędzię wygrał mecz Realowi. Jakbyśmy chociaż trochę się ruszali w ataku to real sam by ssie gubił i męczył a tak to na co oni liczyli.

1

@PIWOSZ89 nie ma co, przegraliśmy bo graliśmy piach i tyle w temacie

0

@zwyklykibic93 i to jest najsmutniejsze.

0

@Jurij jak Messi dostanie 4-5 to chyba inny mecz oglądaliśmy. Nie ma się co oszukiwać porostu ma spadek formy i trzeba mieć odwagę posadzić go na ławce... tylko kogo my mamy w składzie żeby rotować. Z pustego to....

0

Gratulacje dla Realu. Fakt ze nie zasłużyliśmy na punkt bo gramy statycznie jak stare dziady

1

Messi wg mnie powinien bić na sile po ziemi. Mokro ślisko może by weszlo

0

Messi może teraz. Jeden wolny ja cię proszę:)

1

Nie ma co narzekać na sędziego. Laoz był złe, ten złe. Sami powinnismy wgrać i nie patrzyć na sedziego

0

Dobrze ze wygrywamy to się spieszyć nie trzeba:)

0

Jednak dalej nedzA

0

Messiemu wolne nie idą w ogóle ale daj Boże żeby teraz weszlo

0

Piękna kontra. Ciekawa końcówka może byc

0

@Leolee a co ten var by zmienił. nie byłoby najgroźniejszej akcji po naszej stronie bo rogu nie powinno być. nie ma varu bo nawet nie stwarzamy okazji żeby go użyć

3

To jest kur żałosne. Ja mam wrażenie ze
Mi się bardziej chciało grać na boisku jak byłem mały.

0

2:1 do przerwy i możemy coś powalczyć. Ale jak nic nie wpadanie do przerwy to nie widzę tego

0

@ToJa79 za to Messiemu wszystko wychodzi. Narazie to cała drużyna niezbyt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?