0

Nie oglądam dziś. Ciągła obrona czy starają się coś atakować?

0

@Naturopata a skąd wiesz jak zawodnicy prezentują się na treningach? Może właśnie daje szanse najlepiej prezentującym się?

0

Dla mnie mogą nawet zagrać w tęczowych oby tylko wygrali

0

@mikokarla już nie 1:3:) ale i tak do przodu;)

1

Ależ piłkarze Barcy maja rozregulowane celowniki...

0

Chyba przestać tracić pkt w ogóle.

0

Co tu dużo mówić. Barca nie ma kim grać. Żeby coś było musi być ogarnięta pomoc a u nas to jest dno. Dejong to nie wiem co ma za blokadę w głowie, Pjanic wirtuozem nie jest, jak wchodzi Trinaco to jakbym Gomesa widział, Pedri wczoraj tez nie pograł. Kto by nie był na czele z Busketsem to zwalnia grę a do tego każdy ma paraliż żeby uderzyć. Zmarnowana 100 Dembele a Dejong zamiast huknąć to on podaje:/a zaraz potem pada gol na 0:1. O ataku to już nawet nie będę mówił bo nasza linia ataku to powinna grać w innich klubach a nie u nas i już niech czasem nikt nie broni Griezmanna.

1

O zgrozo Trinaco na ratunek

3

Miliony wydane ( przepłacone oczywiście) a grają taka kur... ch...ie ze szok

0

@dariooo nie tylko on tak gra. Grają jakby się bali strzelać na bramke. Dramat!

2

Oby tylko w 2 połowie Trinaco nie wszedł bo coś czuje ze wtedy to przejebiemy

4

Nie wiem czy Eibar czasem na tym nie wyjdzie gorzej bo inni będą się chcieli pokazać.

1

Nie wiem kto z was liczył, ze Messi powie co z nim będzie za pół roku. Przeciez to byłoby idiotyzmem. Poza tym takie gwiazdy są odpowiednio przygotowane do wywiadów i doskonale wiedza co mogą powiedzieć.

1

Co by nie mówić to 5 u busiego i cou to nawet nie strzał w policzek dla cou tylko prawdziwe je....cie

0

Dużo ludzi widzi w składzie wszystkich naszych ofensywnych piłkarzy tyle ze takie coś działa jedynie w Fifie... dlatego trzeba kogoś sprzedać z wiadomej dwójki. Messi mimo wieku i wielu słów krytyki przy bramce jak za dawnych lat. Podanie Pedriego klasa, ale Messi na pełnym biegu przyjął i wpadł w pole. Wg mnie to nie Messi jest problemem jak niektórzy mówią, ale inni zawodnicy, którzy są bez formy. Forma przyjdzie i myśle ze P$G wcale nie będzie faworytem. A póki co wszystkim z redakcji i użytkownikom Weslych Świat!

0

Jakbym DeJonga nazwał dzieckiem we mgle to obraziłbym dziecko...

0

A Oscar M. Znowu w obronie na raz... oby się to zle nie skonczylo

0

@Gregsky10 Messi grał z kolegami bo tak ustawiali to trenerzy. Nie wiadomo jakby gra wyglądała z tym trenerem na ławce.

1

Brawa za piękna bramkę i za decyzje. Bo jak widzę naszych jak boja się uderzyć to mnie szlak trafia.

0

@Dalhi niestety obrony to my nie mamy. Ataku ostatnio z reszta tez nie...trincao na ratunek .... o zgrozo:)

0

Oscar na obronie to jest dramat. Za każdym razem jak ogladam to coś spierniczy

2

Do lutego jeszcze daleko i forma jednych jak i drugich może się mocno zmienić. Niemniej jednak na chwile obecna wieksze szanse na awans ma PSG

0

Dortmund wg mnie dziś wpadnie:)

0

I cyk Real zaraz będzie liderem a my póki co 10 miejsce.... zle to wyglada

13

17 lat! Jezu jak to przeczytałem to nie mogłem uwierzyć ze już tyle lat minęło....

0

@Qba2113 ostatnio o tym pisałem. Ze Real jesscze wyjdzie z grupy a potem wytrą LM i to będzie najgorsze

1

Chyba ta edycja LM zakończy się szybciej niż poprzednie.

0

Jak nie padnie na 1:1 do przerwy to idę spac

1

Żadnej klarownej akcji nie mielismy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?