Kamilb1988
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie oglądam dziś. Ciągła obrona czy starają się coś atakować?
0
@Naturopata a skąd wiesz jak zawodnicy prezentują się na treningach? Może właśnie daje szanse najlepiej prezentującym się?
0
Dla mnie mogą nawet zagrać w tęczowych oby tylko wygrali
0
@mikokarla już nie 1:3:) ale i tak do przodu;)
1
Ależ piłkarze Barcy maja rozregulowane celowniki...
0
Chyba przestać tracić pkt w ogóle.
0
Co tu dużo mówić. Barca nie ma kim grać. Żeby coś było musi być ogarnięta pomoc a u nas to jest dno. Dejong to nie wiem co ma za blokadę w głowie, Pjanic wirtuozem nie jest, jak wchodzi Trinaco to jakbym Gomesa widział, Pedri wczoraj tez nie pograł. Kto by nie był na czele z Busketsem to zwalnia grę a do tego każdy ma paraliż żeby uderzyć. Zmarnowana 100 Dembele a Dejong zamiast huknąć to on podaje:/a zaraz potem pada gol na 0:1. O ataku to już nawet nie będę mówił bo nasza linia ataku to powinna grać w innich klubach a nie u nas i już niech czasem nikt nie broni Griezmanna.
1
O zgrozo Trinaco na ratunek
3
Miliony wydane ( przepłacone oczywiście) a grają taka kur... ch...ie ze szok
0
@dariooo nie tylko on tak gra. Grają jakby się bali strzelać na bramke. Dramat!
2
Oby tylko w 2 połowie Trinaco nie wszedł bo coś czuje ze wtedy to przejebiemy
4
Nie wiem czy Eibar czasem na tym nie wyjdzie gorzej bo inni będą się chcieli pokazać.
1
Nie wiem kto z was liczył, ze Messi powie co z nim będzie za pół roku. Przeciez to byłoby idiotyzmem. Poza tym takie gwiazdy są odpowiednio przygotowane do wywiadów i doskonale wiedza co mogą powiedzieć.
1
Co by nie mówić to 5 u busiego i cou to nawet nie strzał w policzek dla cou tylko prawdziwe je....cie
0
Dużo ludzi widzi w składzie wszystkich naszych ofensywnych piłkarzy tyle ze takie coś działa jedynie w Fifie... dlatego trzeba kogoś sprzedać z wiadomej dwójki. Messi mimo wieku i wielu słów krytyki przy bramce jak za dawnych lat. Podanie Pedriego klasa, ale Messi na pełnym biegu przyjął i wpadł w pole. Wg mnie to nie Messi jest problemem jak niektórzy mówią, ale inni zawodnicy, którzy są bez formy. Forma przyjdzie i myśle ze P$G wcale nie będzie faworytem. A póki co wszystkim z redakcji i użytkownikom Weslych Świat!
0
Jakbym DeJonga nazwał dzieckiem we mgle to obraziłbym dziecko...
0
A Oscar M. Znowu w obronie na raz... oby się to zle nie skonczylo
0
@FChyl https://reeddit.soccerstreams.net/home
0
@Gregsky10 Messi grał z kolegami bo tak ustawiali to trenerzy. Nie wiadomo jakby gra wyglądała z tym trenerem na ławce.
1
Brawa za piękna bramkę i za decyzje. Bo jak widzę naszych jak boja się uderzyć to mnie szlak trafia.
0
@Dalhi niestety obrony to my nie mamy. Ataku ostatnio z reszta tez nie...trincao na ratunek .... o zgrozo:)
0
Oscar na obronie to jest dramat. Za każdym razem jak ogladam to coś spierniczy
2
Do lutego jeszcze daleko i forma jednych jak i drugich może się mocno zmienić. Niemniej jednak na chwile obecna wieksze szanse na awans ma PSG
0
Dortmund wg mnie dziś wpadnie:)
0
I cyk Real zaraz będzie liderem a my póki co 10 miejsce.... zle to wyglada
13
17 lat! Jezu jak to przeczytałem to nie mogłem uwierzyć ze już tyle lat minęło....
0
@Qba2113 ostatnio o tym pisałem. Ze Real jesscze wyjdzie z grupy a potem wytrą LM i to będzie najgorsze
1
Chyba ta edycja LM zakończy się szybciej niż poprzednie.
0
Jak nie padnie na 1:1 do przerwy to idę spac
1
Żadnej klarownej akcji nie mielismy