Kamilb1988
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W dalszym ciągu u nas w drużynie zakaz strzałów z dystansu
1
Nie pamietam wiec proszę poprawcie mnie kiedy ostatnio Messi strzelił z wolnego? Bo ja to chyba ostatnie co pamietam to bramka z Liverpoolem...nie No prZesadzilem ale nie pamietam
1
Może w końcu z wolnego?
1
@tomekjd https://reddiits.soccerstreams.net/home
0
@Krisaleksa88 https://reddiits.soccerstreams.net/home
0
Powinno być po 1
0
Oby tylko nie było tak ze Real wyjdzie z grupy a potem jeszcze wygra LM bo co by nie mówić to czasem potrafią się zebrać...
1
@DJ1992 ja tez i odrazu lepszy humor
7
Przed meczem zastanawiałem się jak Messi oddał hołd Maradonie ( co będzie miał pod koszulka) No i naszczescie się dowiedzialem
2
"Piqué będzie stosował leczenie zachowawcze i nie przejdzie operacji..." drugi Umtiti a potem będzie non stop się odnawialo i tyle w końcu z jego gry będzie.
0
I cyk Real brameczka z karnego....zacznę na to stawiać potężne pieniądze bo to już norma
3
Najlepsze jest to, że Griezmann nie kopnął się w czoło przy bramce ( bo czasem to az przykro patrzeć na jego kiksy) - wiec może się w końcu odblokuje
0
@Matwar nie wiem czy Messi jest problemem. Nie znamy nakazów trenera/ów itd. Co nie zmienia faktu, że tak jak mówisz wszystko musi isc przez niego.
0
Dobrze ze Messi nie zagra. facet musi odpocząć a dzięki temu może inni gracze dzięki grze w LM bedą mieli okazję się wykazać
1
@pax yaya tez grał lepiej niż on jak wchodził a mimo to zmiana nastąpiła wiec tu nie ma co patrzeć kto gra lepiej w danej chwili tylko trzeb spojrzeć perspektywicznie
1
Jesli byłbym u nas to przy jednym stole z Rafą ( on wierny kibic Realu) pewnie by sobie odcinali:)
1
Skończyłem czytac po tym jak stwierdził ze odchodzi bo lepiej dbać o zdrowie socios i nie robić głosowania. Jaki on szlachetny- typowy polityk. Czesc socios i innych ludzi niezwiązanych z Barca w to uwierzy, ze to był główny powód rezygnacji...
2
@DamianPSV na kapitana to przydalby się nam taki koleś z charakterem Ramosa
2
Niektóre gazety pisały po 2:3 zr to wstyd na Europę... to co teraz napiszą po takim pięknym wyniku?
0
Griezmann dotknął chociaz piłkę?
4
Czy nasi to maja zakaz strzałów z dystansu?
0
Ogólnie rzecz biorac nasza gra nie wyglada tak dramatycznie jak w ostatnim sezonie. Niemniej jednak z przodu nie ma kto gra
0
no i kurwa mówiłem
0
nasi graja a tamci strzela:(
0
@grzywa21m nieważne ile, ale obyśmy wygrali
0
@GolBarcaVamos a. mi działa bez zarzutu
0
http://stream-cr7.net/embed/4
jakby ktois potrzebował
0
@mrzezyno http://stream-cr7.net/embed/4
0
@Shvedu oby tylko słaba Barcelona nie wyszła na ten mecz bo różnie może być
0
Suraze przyjął trochę bramek od Bayernu w ostatnim czasie...