1

W tamtym sezonie wygladalo to dużo gorzej, byliśmy mniej kreatywni a obrona to był dramat. Teraz po miesiącu pracy z nowym trenerem jest wg mnie lepiej ( na oko) a wy i tak narzekacie- przyjdzie Sevilla, zweryfikuje itd. Trzeba poczekac.

2

@darek60 po kontuzji dalej się leczy

2

Oglądam mecz Realu i muszę stwierdzić ze póki co, to maja takie problemy z wyjściem z piłka i z konstruowaniem akcji jak my w ostatnim sezonie.

1

Przyjaciel to przyjaciel:) nie wypada źle mówić o kumplu:)

3

Oj coś czuje ze zapłaczemy jeszcze za Suarezem ( sam nie raz się wkurzalem na niego, ale...No właśnie ale tyle ile on bramek nastrzelal to jednak jest nie mały wyczyn. Oby tylko ktoś go dobrze zastapił jak Griezmanna w AM Felix jak on tam ma

1

Jeszcze zanim Koeman mi powiedział, że na mnie nie liczy, ja już o tym wiedziałem, bo oznajmiono mi to wcześniej. Zrozumiałem to.”... czyli to nie trener podjął decyzje

0

@FutbolToMagia dużo sportowo to coś czuje za na odejściu Suareza straciliśmy

0

Ok, wiekowy jak na piłkarza jest, ale
To ciagle klasa światowa. 6 milionów w zmiennych? Czyli może być tak ze jak nie osiągnie tego co zapisane to nic nie zapłacą.

0

W końcu coś zarobili:)

4

Nowa twarz Królewskich, a ja na okładce znowu widzę kudłacza Ramosa:)

0

@Mateonvious odechciewa się zaglądać do komentarzy, sam portal poza niektórymi artykułami dalej spoko:)

0

Wg mnie z o cenami trzeba poczekac. Narazie na największy plus w mojej ocenie zasługuje fakt pressingu i to ze oddają więcej strzałów za pola karnego. Narazie cóż...kosmos ale może w końcu się wstrzelą

0

@MJW potwierdzam. Nie wiem co miałam myśli projektant ale te kolory pasują jak pieść do oka:)

1

Poczekajmy z osadami. To jest 1 mecz i jeszcze mamy czas

1

@4Fabregas4 dla mnie lepiej już suareza sprzedać a zostawić Francuza.

0

@adaskooow ja tez bardzo lubiłem, ale to nie zmiana faktu ze dla zespołu liczyły się sukcesy a nie lubiane nazwiska. Mam nadzieje ze jeśli teraz będziemy dalej robić mała Holandię to z większymi sukcesami.

0

@jeykey1543 Argentyna tez ma kim grać z przodu i niestety nie przenosi się to na trofea. Wg mnie powinni większa uwagę zwrócić teraz na defensywę

1

@ferdas_rawa dokładnie miałem to napisac:) była już epoka Holendrów w Barcy, ale jakoś nie przypominam sobie wielu pucharów ( o Gamperze nie mówimy:)

0

Musi mieć europejski paszport? Kur. Tyle lat gra w Europie i do tej pory nie ma? Przecież to powinny być pierwsze kroki bo dzięki temu ma więcej możliwości nie tylko on ale i klub

0

@Borneo obyś miał racje

0

@Borneo z pierwszej ręki masz info? Griezmann Ci tak powiedział czy to medialne spekulacje? Bo jak medialne to z ocena poczekam

0

Ja bym narazie nikogo nie sprzedał z wymienionych. Zobaczmy jak będą grać na swoich nominalnych pozycjach. Może trener wydobędzie z nich to co najlepsze. Jedynie faktycznie nad Dembele to bym się zastanowił. Może i ma potencjał ale wg mnie na chwile obecna to jest rozkapryszone dziecko i nie ma w nim profesjonalizmu.

1

@zibiku to są tylko twoje domysły. Łatwo oceniać siedząc przed tv a nie znając wszystkiego od wewnątrz. Może zła gra nowych nabytków wynikała ze złego ustawienia na boisku. Zobaczymy co zrobi nowy trener. Messi jak widać nie rządzi klubem bo gdyby tak było to by odszedł na Free. Wiec z wyrażeniem opinii wstrzymam się do końca przyszłego sezonu

0

@Lati gdyby generowało tak wielkie zyski to może nie bylibyśmy w tak głębokiej du** z finansami. ale coz nie wiem jak jest naprawdę wiec to tylko moje domysly.

1

Dla mnie podejście Bartka jest bezsensowne. Messi Nie przedłuży kontraktu bo chce odejść ( za rok i tak odejdzie za darmo). Lepiej byłoby negocjować odejście i zarobić chociaż 200milionow. W innym wypadku nie zarobimy nic. Messi jeśli będzie grał to możliwe ze będzie człapał po boisku a do tego wywaliny 100baniek na jego pensje.

9

@Kokos91 ponieważ jego ojciec jest jego agentem i to on rozmawia w jego imieniu. Tak to działa.

1

@nationalpen moze i tak. Bynajmniej tak to wyglądało. Mam nadzieje ze to jednak nieprawda. Jestem kibiciem Barcy a nie Messiego i chciałbym zobaczyć nowa jeszcze lepsza Barce z Messim czy bez dla mnie to bez znaczenia.

0

@Artuuuuur a ja dalej powtarzam, ze ocenie jak będzie coś oficjalnego bo narazie to nie ma co oczerniac ludzi

0

@FC1899Barca ciężko ocenić nie znając wszystkiego z prawdziwej strony. To co wiemy to tylko medialne spekulacje. Mówisz ze szatnia ma go dość itd to po co cały sezon grali tylko na niego? Żeby go zamęczyć na smierć:)?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?