Kamilb1988
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@xavi890 ja widzę 2 miejsce w tabeli i 4 miejsce jeśli patrzymy na mecze wyjazdowe. Piłkarze z takimi zarobkami nie potrafią się spiąć na wyjazd i psycha im siada? Może mamy szanse na mistrzostwo, ale w tych meczach nawet zaangażowania nie widać.
2
@xavi890 a może najbardziej nieprofesjonalne podejście zawodników od 20 lat? I zarządu....
0
@xavi890 tez nie wiem o co z nim chodzi. Tłumaczenie ze nie jego pozycja mnie nie przekonuje bo wykończyć akcje koleś za 100+milonow powinien umieć tak czy inaczej. Wiadomo ze nie jestem/-smy w stanie zrozumieć wszystkiego o co tam chodzi bo każdy może się zablokować psychicznie i Wtedy to już nic człowiekowi nie idzie.
0
@xavi890 bo Barcelona zarabia nie tylko na wynikach sportowych, ale tez marketingowych. Jego transfer był głośny ( potencjalni nowi kibicie się dowiedzieli o kulubie). Myśle ze jednak o tym wiesz a pytanie było czysto retoryczne ;)
2
Ale zachowanie przy bramce na 1:1 to trochę jak gra naszych obrońców w tym sezonie:)
0
@JohnBarça myśle ze każdy z nich wie czemu grali słabo, ale żeby grać szybko i pressingiem to trzeba być przygotowanym kondycyjnie. Może akurat przerwa dobrze im zrobiła. Mieli czas na regenerację i będą mieli więcej siły żeby grać tak jak powinni.
0
@kejdzi jak to co? Koniec sezonu, Real mistrzem, mistrzowskie parady fanów po Madrycie, nagłówki w madryckich gazetach „ zasłużony mistrz” i „RFEF - naszym obowiązkiem było dokończyć sezon”:)
0
@scotti taka jest prawda, ale prawdą jest również ze w znacznej mierze napastnikom sytuacje kreuje pomoc. Niestety tak się składa, ze nasza pomoc tez wola o pomstę do nieba. Wiec sam Neymar nie pomoze ( może poprawi trochę), ale do tego albo musi się De Jong z reszta odblokować albo potrzebujemy kupić jeszcze kreatorów gry a nie tylko wykonczenie;)
0
bramka Messiego piękna. Osobiście głosowałem na Rivaldo. Najgorsze w tym wszystkim było to, ze mimo tak pięknej bramki Messiego, w rewanżu odpadliśmy z Getafe jeśli dobrze pamietam.
0
17.06.2001, Barcelona vs Valencia, Rivaldo - 5 pkt
25.01.2012, Barcelona vs Real, Dani Alves - 3pkt
08.03.2011, Barcelona vs Arsenal, Leo Messi - 1 pkt
cieżko wybrać. Za 1 pkt również dalbym bramkę Alexisa z RM
2
@Gacu95 jak ja uwielbiam jak ludzie potrafią pisać składnie, zrozumiale, zachowując interpunkcje i co najważniejsze po Polsku. Widać, ze czas spędzony w szkole nie poszedł na marne.
1
100% przygotowania - gra tak nędzna, bez pomysłu i bez energii ze brak słów
Powrót nie na 100%( 80%?) - O Boże, co moze wyglądać gorzej? Padną po 45 min i do szatni nie dojdą?chyba Rakitić już usprawiedliwia kolejne „super” mecze.
0
Neymar niech nie wywiera wpływu na władzach PSG tylko niech sam pokryje koszty transfery, albo ich znaczna część ( jeżeli jest takie coś prawnie możliwe) albo niech powie, ze może zarabiać normalne pieniądze a nie pensje na poziome Messiego.
1
@payn100 wiadomo kwestia gustu, ale ja uważam ze najładniejsze to były te z 1999 roku.
3
„Doprowadził klub do olbrzymiego kryzysu finansowego spowodowanego m.in. wielomilionowymi transferami, które nie przełożyły się na sukcesy sportowe...” jakoś znajomo to brzmi a już tyle lat minęło:)
0
przykre jest to ze bramka na 6:1 praktycznie w ostatnich sekundach meczu a radość niby jest ale jakoś tak umiarkowanie. W Anglii to darli by tak ryja ze do rana by echo szlo.
0
@Tatazolwinia w 1 polfinale
0
7. 17.06.2001, Barcelona vs Valencia, Rivaldo- 5pkt
4. 27.04.1994, Barcelona vs Porto, Ronald Koeman - 3pkt
22. 08.03.2011, Barcelona vs Arsenal, Leo Messi 1pkt
Oczywiście bardzo ciężko wybrać ta naj. Messi jest geniuszem i strzelił mnóstwo pięknych i ważnych bramek. Można powiedzieć, ze każde dotknięcie piłki kończy się czymś magicznym dlatego dam szanse wygrać innym;)
0
@Tatazolwinia po 1 nie jest to równanie, po 2 jak widać to jednak nie potrafisz mi wytłumaczyć tej anomalii liczbowej, po 3 jeżeli skończyłby się sezon po pierwszej rundzie to Barcelona jest mistrzem bo ma lepszy bilans bramek niż Real co prawda pkt tyle samo ale zgodnie z zasadami Barca jest 1 natomiast jeżeli liczymy dalej to po ostatniej kolejce i tak jest 1 bo ma 2 pkt przewagi i nikogo nie obchodzi to ze bilans meczy pomiędzy Barca a Realem jest na korzyść Madrytu bo o mistrzostwie decyduje ilość zdobytych pkt. Wiec mimo, iż było podane pare rozwiązań z anulowaniem sezonu włącznie to twój sposób wyboru mistrza jest po prostu głupi i nie wytłumaczalny. Kończę dyskusje bo nie będę się zniżał do twojego poziomu rozumowania bo pokonasz mnie doświadczeniem.
1
@Tatazolwinia a co ma piernik do wiatraka? Barca mogłaby wygrać wszystkie mecze i przegrać oba z Realem i co na koniec sezonu liczyłbys ogólne pkt czy bezpośredni mecz 1 i 2 miejsca? Zanim coś napiszesz to się zastanów żeby się nie ośmieszać. No chyba ze po prostu z matematyki jesteś takim geniuszem, ze umiesz mi wytłumaczyć ze 58 jest mniejsze Bądź rowne 56
0
@Riguelme czytamy ze zrozumieniem. Zgłaszając jakaś bramkę miałeś dać linka i daty.
0
@Tomo1989 dokładnie! Pieka i do tego ważna! Ta sama bym polecal
0
@FDJ to i tak trzeba mu przyznać ze dlugo spada:)
1
Neymar, hmm 150 mln za 28-29 latka troche sporo, ale gdyby na takim poziomie jak trzeba pograł z 4 sezony to czy ja wiem czy to wygórowana cena? Wg mnie trzeba odlozyc na bok "lubie nie lubie chłopa za to co zrobil" bo Barca juz dawno przestała byc Mes que un club. Teraz liczy się wynik na boisku i w finansach. A jedno z drugim mocno powiazane.
0
a ja jeszcze raz odwoluje się do tego co napisałem wcześniej. Zakończyć tak jak jest. Awans do wyższych liga tak ,spadek nie. Jeden sezon większą liga, każdy zadowolony. Ci co awansowali, więcej meczykow, więcej kasy za bilety, więcej kasy za transmisje TV. Sezon 21/22 juz po staremu bo spadnie więcej drużyn.
0
@Cobra303 awans jest nagroda za dobra gra, a kare ( spadek) można czasami odstawić na bok. jak maja spaść to i tak spadną bo będzie więcej zespołów spadać a Ci co zasluzyli na gra w wyższych ligach to niech graja
1
Zakończyć tak jak jest. Bez spadku do niższej ligi ale z awansem. Jeden sezon będzie więcej drużyn w LaLidze. jakoś zmieszczą się w terminach rozgrywek i w kolejnym sezonie spada więcej drużyn żeby za 2 sezony wszystko wróciło do normy
0
@*Ronaldinho_88* ja mam wrażenie ze Barcy to nikt nie lubi, albo każdy uważa „nas” za frajerów i dopiernicza nam takie ceny za zawodników ze szok. Fakt ze nasz zarząd ma smykałkę do transferów taka ze pożal się Boze, ale inne zespoły i ich agenci nie ułatwiają nam pracy.
1
@barteq 110+60+60 =330 hmm? Jak to policzyłeś? Bo jak dla mnie to 230 ale może się mylę albo zapomniałeś dopisać jakieś 100?
0
@arcin13091 jeśli koniec ligi teraz to Barca mistrzem, jeśli po 1 runięcie to Barca mistrzem. Real może sobie robić co chce.
Po 19 kolejka Barca i Real po 40pkt ale różnica bramek 26 do 24 na korzyść Barcy i to Barca była 1