Kamilb1988
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@yoli z ta technika to nie do końca jestem pewny. Szybki jest. Obiema nogami potrafi kopnąć, ale czy drzemie w nim taka dobra technika to naprawdę sam juz nie wiem. Często miałem wrażenie ( jeśli w ogóle grał) ze z technika u niego słabo a tylko szybkością nadrabia. Ale mogę się mylić
1
@koksik2700 dobrze mówi! Polać mu:) chociaż po niku to nie wiem czy pijacy:)
0
@Fcponalewce124 dostawał. Już niestety 2;1
0
@Tomek54321 typem to jesteś Ty. A kibicujesz Barcy z tego co mówisz od czasu kiedy przyszedł Ronaldinho a ja tak się składa ze sporo dłużej. I dla mnie Barca jest najlepsza nie względu na puchary, ale dla Ciebie widać ciężko to zrozumieć. Wiec nie będę dłużej kontynuował tej dyskusji bo nie ma ona sensu.
0
@pienaar nie powiedziałem, ze nie należy odmłodzić składu. Bo to jest oczywiste. Potrzebujemy nowych zawodników. Ale wiek w którym są nasi piłkarze jeszcze ich nie dyskwalifikuje. Sezon mógłby wyglądać zupełnie inaczej gdyby Valdek poświęcał więcej uwagi na przygotowanie fizyczne. A granat to ja bym rzucił do kwatery zarządu, bo ryba psuje się od głowy.
5
„bardzo dobrze się tu bawimy.” To ja mam prośbę. Przestańcie się bawić i zacznijcie grać tak żebym nie stresował się jak poje....ny oglądając mecze:)
A tak na serio to oby współpraca układała się coraz lepiej. Liczę na bardzo dobre występy w kolejnych meczach:)
1
@Tomek54321 widzę ze nie rozumiesz słowa przeciętna/-y. Skoro nie uważasz ze Barca jest „taka zajebista” to po co tu jesteś? Żeby ponarzekać? Nie da się być najlepszym we wszystkim i ciagle. A jak masz kibicować tylko drużynie, która wszystko wygrywa, to lepiej skończ już teraz bo niestety przykro się zdziwisz wiele razy. Pozdrawiam prawdziwych kibiców Barcelony!
0
@pienaar tez mam ponad 30 lat I uwierz mi ze nie jest to
Problem żeby odbudować formę. Nie można być ciagle w najlepszej formie ale spokojnie można do wszystkiego wrócić
2
Szanowni kibicie!
Cieszmy sie z wygranej. Porażka dołuje, zwycięstwo buduje. Dajmy sobie i Barcy czas. Nie da sie odbudować formy w miesiąc. Tak samo jak na siłowni. Zapuść sie przez rok i zobaczymy jak szybko wrócisz do formy. Nie możemy oczekiwać ze bedą z dnia na dzien wygrywać po 5:0. Według mnie ( nie jestem specjalista) widać poprawę w naszej grze. Błędy oczywiście tez sa i to takie, że az oczy krwawią, ale będzie lepiej:)
A pisanie ( gdzieś poniżej w komentarzach), że jesteśmy PRZECIĘTNĄ drużyną jest mocno nie na miejscu. To, że mamy dołek nie zmienia naszej historii. Pokaż mi proszę inna przeciętną drużynę z takim dorobkiem jak Barca.
5
Po co atakować. Lepiej zatrzymać grę i Do tylu. Dużo nie brakowało
3
@robertocarlos76 i to u siebie
0
Kur... przecież ja nie grający już 10lat w piłkę uderzył bym to celniej. Rozumiem ze miał asystenta przy sobie ale piłkarz za tyle takie strzały....?
0
Piqué znowu zle
Policzył:)
0
@Rusiu90 co z tego ze ma 17 lat? Skoro gra w 1 składzie to nie powinno mieć znaczenie ile ma lat
2
Wg mnie był faul
0
Jak zaraz Alba zejdzie a za niego Junior to nie widzę naszej gry
0
Kolejny mecz, kolejna 100 Messiego i dalej nic
0
Umtiti to biega jakby miał z 20kg nadwagi
0
@shoZu https://streams100.net/event/barcelona-vs-getafe-match-preview/
11
A za tydzień poprosze info o wywaleniu z LM PSG:)
0
„Jednym z aspektów wymagających poprawy jest z pewnością wyprowadzanie piłki....” jakby na ten aspekt patrzeć to mam wrażenie ze co najmniej 4 graczy z 1go zespołu nie powinna grać.
0
@Rakitovic00 tak się składa ze Messi tez marnowal 100.
2
@dafik85 trzeba przekalkulować co sie bardziej opłaca. Sprzedać za pol darmo, czy zostawić i placic pensje. Maja w zarządzie odpowiednich analityków i finansowcow wiec to chyba nie będzie dla nich ciezki rachunek....chyba:(
1
Wiedziałem, ze to będzie koniec. Nawet jakby miało być inaczej to chyba i tak Barca robiłaby wszystko żeby taki raport otrzymać, bo to daje szanse na ewentualny zakup.
0
@ToJa79 Zrozumialem co miales na myśli. tak czy inaczej to sa piłkarze, którzy maja doświadczenie i potrafią uderzyć. Wiec mimo, że narazie graja padakę okrutną to oczekiwałem chociażby strzału na bramkę. Nawet jakby wywalił w trybuny to lepiej by to wyglądało niż, zatrzymanie sie i pokazanie wszystkim ze w sumie to "nie wiem po co tu biegne"
0
@ToJa79 chociaż strzału na bramkę. Fekir nie właził z piłka do bramki tylko strzelił za pola i gol.
0
Kontratak to u nas leży i kwiczy. Z tych akcji co były w ostatnich minutach to co najmniej 2 bramki powinny pasc
0
Obrońcy w ataku a resZta stoi....
0
W końcu! Tak mnie ten fekir wkur....
0
@arcin13091 ale mógłby dorzucić chociaż 1 gola:)