0

@denis9401 Dla mnie również, tylko ze tutaj chodzi o gigantyczne pieniądze i te osoby co na tym zarabiaja zwykle maja zdrowie innych w poważaniu. Jakby zakończyli sezony bez rozstrzygnięć, to najwiekszym przegranym byłby Liverpool, którego serdecznie nienawidzę:) ( tyle pkt przewagi w pi...du i dalej nie maja tytułu:))

0

rodzina z Afryki przyjechała, ogniska na środku pokoju, wzywanie deszczu przez lokalnego szamana itd i się mieszkanko zabrudziło:) Rasista nie jestem i nic nie mam do czarnoskorych, ale pożartować czasem trzeba:)

9

To były czasy, kupić świetnego napastnika za 27 milionów...

0

@blablak nigdy nie jest tak, ze coś przynosi straty dla wszystkich.

0

@Zbyszko z Bogdańca nie wyobrażaj sobie. Walczą YT i wyłącz głos:)

0

Skoro trener daje zawsze szanse np Rakiticowi ( bo może na treningach gra dobrze) to w tym meczu cała drużyna będzie się czuła jak na treningu i może zagrają dobrze:)

9

@r3Vn3R to dorzućmy jeszcze za pare dni wpiernicz od City:)

1

@teknomaniac chyba nawet 2 razy jeśli dobrze pamietam

13

@cybo ...”Powietrze jest pompowane pod ciśnieniem ku górze i w ten sposób uzyskuje się efekt zmniejszenia ciężaru zawodnika, nawet o 80%Bieżnia antygrawitacyjna ma wiele zalet dla biegacza. Lżejsze ciało uderza z mniejszą siłą o podłoże co w efekcie oznacza mniejsze obciążenia dla mięśni, stawów, ścięgien. Ponieważ biegacz waży mniej, może biec szybciej i w ten sposób zapewnić lepszą pracę układu krwionośnego związaną z dostarczaniem tlenu do mięśni. Mniejszy ciężar pozwala również na wydłużenie kroku biegowego....” cyt ze strony bieganie.pl

0

Przyznaje bez bicia, ze po meczu z realem napisałem, ze po 27 kolejce jeszcze przewaga się powiększy na korzyść realu. Mea culpa

0

@lukas10 ta wypowiedz jest juz starsza niz węgiel. Wiec proszę Cie, porostu czasem trzeba umieć przegrać i docenić rywala a nie ciagle szukać wymówek. I jak twierdzisz, ze tak na szybko znalazłeś taka genialna wypowiedz to czemu zawedrowales az 2 lata do tylu? Nie było nic z tego sezonu, który jest tak wybitny bo wszystko wygrywamy i nie ma możliwości powiedzieć ze ktoś był lepszy?

0

@lukas10 a nasi jak się czasem wybielają? zamiast powiedzieć wprost ze dają d*** to ciagle coś wymyślaja albo każą się przepraszać za krzyki z ławki trenerskiej.

2

Jak nie lubię Ramosa, tak szanuje go ze potrafił przyznać, ze grali slaby mecz i zasłużenie przegrali.

5

@KamQiX to od czego wg Ciebie jest kapitan? Od tego żeby mógł więcej gadac z sędzia?

13

Tello zakończył akcje bardzo dobrze i pewnie, a najgorsze ze gdyby tak samo biegł Messi czy Griezmann to naprawdę bałbym się, ze albo dogoni ich obrońca, albo sami się zatrzymają żeby pokiwac albo najzwyczajniej w świecie zmarnują kolejna 100.

0

@CiroDiMarzio zgadzam się, ze Messi jest faworyzowany ( zupełnie nie potrzebnie), ale w tym przypadku sam nie wiem czy to było celowo czy poprostu tak niefortunnie postawił ta nogę.

4

Bardzo świętowaliśmy, noz kur* mac. Wygrali finał ligi mistrzów po raz 6 z rzędu dlatego był powód do świętowania. Eder musi ich publicznie przepraszać, ze drze na nich ryja, a oni jeszcze Ci powiedzą ze świętują po takiej grze. Ale w sumie w Indiach tez nie wolno trąbić, krzyczeć itd na święte krowy. Wiec i nasze święte krowy są pod ochrona.

0

@siara10 tylko ze kibiców nie pociesza już sukces na własnym podwórku. LM jest priorytetem. Gdyby 2 ostatnie edycje przegrali po naprawdę zaciętych wyrównanych meczach to odczucia tez byłyby inne. A tak i Romie i Liverpoolowi podarowaliśmy awanse jak frajerzy. Fakt jest taki, ze póki gramy możemy wygrać tylko, ze naprawdę ciężko o optymizm widząc nasza grę. Real jak nam strzelił bramkę to tam była eksplozja radości, a nasi jak strzela to nawet im się cieszyć nie chce.

0

@Gregsky10 cena kosmiczna jak dla mnie za zegarek, ale jest do tego tak brzydki ze chyba nawet jakby było mnie stać to bym takiego nie kupił:)

0

@Jaca27 chude lata to już wg mnie nadeszły. Wszyscy ciagle się śmieją z PSG, ze tylko wygrywa na swoim podwórku. A u nas jest inaczej? Wygrana w Hiszpanii jakaś to oslodzi, ale i tak kazdy czeka na LM, której już nie było długie lata ( właśnie te chude:))

0

Najlepsze i najgorsze zarazem to strzały. W końcu jakieś strzały bądź próby strzałów były. Niestety jak już jakieś były to siła tego uderzenia była taka anemiczna, ze szkoda słów.

7

Najgorsze jest to, ze trener mimo wszystko widzi zr jest złe i teraz tak:
wystawia młodego pomocnika, który gra tak samo jak reszta, Barca dostaje bicie i krytyka, ze wystawił niedoświadczonego na teki zespół jak RSSS. Teraz jesteśmy w takim momencie, ze każda porażka będzie wina trenera za złe ustawienie zespołu. A po 2 ciagle nie mamy pełnej wiedzy jak grają piłkarze na treningach. Poprostu teraz nie ma dobrego czasu na próby. Z jednej str chcemy żeby grali młodzi ale nie jesteśmy tez w stanie zakceptowac ewentualne porażki,

0

@simonsedloy chyba w kosmos odleci:)

1

@LeoLeoLeoLeo wszystko w biegu, ale na finisz zawsze zostawia się najwiecej energii wiec liczę, ze tu tez tak będzie i Barca te „ostatnie metry biegu” przebiegnie sprintem i wygramy to co mamy wygrać.

0

A ja dam sobie uciąć paznokcia od palca:) ze Ci wszyscy mistrzowi wypowiedzi, którzy tak się czepiają pani J. Sami w życiu tez używają nie raz wspomnianego yyy. Tylko ze sami tego nie słyszą i co najważniejsze nie są nagrywani i nie mogą potem tego zobaczyć. Jeżeli oglądaliście już wywiady prowadzone przez panią Julię i wam nie pasuje to przecież w necie jest tyle innych ciekawych rzeczy, ze naprawdę zastanawia mnie po co marnujcie ( wg was) czas na wywiad. Niestety ale nie stawia was to w zbyt dobrym świetle bo albo jestescie zbyt ograniczeni żeby poszukać czegoś innego, albo najzwyczajniej w świecie sami nie wiecie czego chcecie. Pozdro dla tych co skupiają się na przekazie a nie na doszukiwaniu się problemów.

0

@Dallasik u mnie miało być napisane ze „wpier* od RSS i niech nas kibiców przeprasza za swoja zajebista gre” ale jakoś za szybko pisałem i się pomyliłem

7

Super, teraz wpier* od RSS i kibicie niech nas przeprasza za swoja zajebista gre. Bo skoro trener ( wg mnie niezasłużenie i w ogóle nie potrzebnie) przeprasza to czekam na taka sama reakcje piłkarzy bo to co sobą prezentują i to nie tylko na boisku ale i poza nim przekracza ludzkie pojecie.

0

@bimbher odpowiedz jest prosta. Trzeba mieć innych zawodników, którzy potrafią związać swoja obecnością 2-3 rywali. A to jest bardzo duży problem Barcy. Oczywiście te nazwiska graja bardzo dobrze, ale bez nich również da się wygrać i nie raz było tak, ze jak taka osoba zeszła z powody kontuzji to nagle cala reszta zawodników potrafiła lepiej grac wiec wg mnie i Messi powinien zejść nie raz w meczy po 1 zebu nie czul się zbyt pewnie a po 2 żeby dać mu odpocząć

1

@bimbher a dlaczego odrazu zakładasz "vidal i fati do rotacji za arthura i griezmana" a za Messiego nikt? Gra za nazwisko i zasługi? on tez gra piach często i powinien być wtedy zmieniany wiec nie rozumiem z góry faworyzowania.

0

Oby ktokolwiek z naszych strzelił i żeby tych bramek nastrzelali o chociaż jedna więcej niż RS

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?