Kamilb1988
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@juliacicha ale Ty masz fajny głos. Naprawdę przyjemnie się Was słucha.
0
@El dominatore o tym tez pisałem, ze Barca powinna uderzać z daleka
1
@Pustelnik oby tylko w meczu z nami tez zapominał wycigac ręce.
2
@Warzy941 wszystko spoko ale proszę Cię w polskim języku mamy wiele pięknych słów określających coś pięknego,udanego itd wiec nie wrzucaj spolszczonych angielskich słów.
0
A jakiś czas temu ( może tydzień góra 2) ktoś pisał ze Real nie straci żadnych pkt i nie mamy już szans na mistrza.
8
Oglądałem mecz i napewno było lepiej, ale mimo wszystko potrzeba Barcy zawodnika na skrzydle, który potrafi dryblingiem minąć 2,3 rywali i samemu wziąć ciężar gry na siebie.Pare razy było tak, ze wystarczyłoby minąć jednego w narożniku pola karnego i wyszłoby się sam na sam, ale akurat wtedy przy piłce był Vidal a innym razem Artur. Zamiast akcji do bramki oba przypadki zakończyły się szukaniem Messiego daleko poza polem karnym. Nie mówię, ze taki zawodnik to Neymar, ale może być ktoś tego typu. No chyba ze stanie się cud i Dembele nam zmieni się o 180 stopni ze szklanki w człowieka ze stali i z poukładana głowa. Mówię tu tylko o lini ataku bo kolejne linie tez wymagają zmian ale to już inna bajka:)pozdrawiam
0
@Kaisuj raz Semedo a raz Vidal, ale nie oznacza to ze byłby z tego gol ponieważ niestety ale Griezmann narazie nie jest w zbyt dobrej formie strzeleckiej.
15
A prawda jest zupełnie inna. To ze Griezmann nie strzelił wtedy to wina Messiego:) zwykle mu nie podawał teraz dostał pile i się nie spodziewał:)))
5
Boże zmiłuj się nad Griezmannem
3
Rozumiem ze pięknie rozklepane obrona to coś przyjemnego dla oka, ale bramka z 20-25 metrów jest równie piękna. I czemu barca nigdy nie uderza z dystansu.
2
Niestety coraz bardziej przychylam się do negatywnych wypowiedzi na temat Artura. Nie umieć posłać żadnej piłki do przodu. Kółeczko i w bok lub tył.
2
@mate92 zapomniał ze to 18 a nie 180. Niby tylko 0 a jaka diametralna zmiana:)
0
@sonek złudzenie przez brodę.
1
@Q55 a jak napisałbym ze 28latek ( o którym mowa w całym artykule) urodził się 5.06.91 to byś myślał ze urodził się odrazu mając 28 lat? Czytamy ze zrozumieniem:)
0
@odo997 z idiota się nie dyskutuje bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem:)
0
Kupili to trzeba trzymać kciuki, ze pomoże. Jedynie co mogę powiedzieć to to, ze niestety nie powinno tak być ze ja kupuje od Ciebie bo zjebalem sezon przygotowawczy i ciagle mam ludzi na L4, ale Ty nie możesz już się wzmocnić. Sprawiedliwość... znajda się zaraz oczywiście tacy, ze przecież mogli nie sprzedawać. Nie w tym rzecz. Sprzedali, czyli pomogli ale w zamian powinni mieć możliwość zakupu zamiennika na tych samych zasadach co Barca. Hiszpania lub niezrzeszony
0
@odo997 całe szczęście:) bo już myslalem ze coś ze mną nie tak skoro nie widzę tych super występów:) a może Dembus i ten „przekonywującymi” razem w fife grali? To i faktycznie może ciagle ratował Barce ( jeśli nia akurat grał);)
0
@odo997 seryjnie to strzela karabinek szturmowy a nie Dembele. Jeśli cię przekonał to ok. Każdy ma prawo do własnego zdania. Ja nie zmieniam swojego.
0
Wystarczy ze będzie potrafił się ustawić, wybiec itd. Mamy w Barcy takich piłkarzy ze będą potrafili mu lepiej dograć niż w obecnej drużynie i powinien coś ustrzelić. Liczę ze da odciążenie podstawowym piłkarzom. Przypominam ze nie jest to transfer, który ma wyciągnąć Barce z dołka.
2
Biorąc pod uwagę ilość kontuzji, to musimy mieć kogoś na zmianę. Dużego pola manewru nie mamy z transferem. Duńczyk kosztuje prawie 10 razy mniej niż Dembele. A czy może dać dużo mniej? Ciężko to zrobić skoro tematem przez 3 lata nic nie pokazał poza leczeniem kontuzji. A nawet gdyby to sprzedając go nie stracimy na nim tyle co na Dembele wiec nie widzę tu ogromnego zagrożenia.
5
@beznicku1000 kto by nie przyszedł, to właśnie na to liczę jako fan Barcy.
1
Polityka, polityka i jeszcze raz polityka. Nie mówię ze są winni, nie winni. Fakt jest taki ze media potrafią kreować rzeczywistość a jak jest w Katalonii wszyscy wiemy. Co by daleko szukać. Wlacz TVN a potem TVP. No jakby o dwóch innych państwach mówili. I gdzie jest prawda? Wiedza tylko Ci co sami za tym stoją a taki szarak jak siedzi i słucha to tworzy swoją wizje i się ukierunkowywuje. Tu może być podobnie. Podkreślę jeszcze raz, ze nie bronię nikogo, ale póki nie mam sądowego wyroku nigdy nie oceniam
0
zdajecie sobie sprawę, ze ilość goli w sezonie tez będzie zależeć od ustawienia drużyny w sensie pod kogo jest ustawiana. W Lautaro najgorsza jest cena. Bo my co trochę wywalamy kase w błoto a nic z Tego nie ma. Może czas odmłodzić zespół. Wole kupić tańszego zawodnika, który strzela 10-15 bramek ale się rozwinie i będzie nas cieszył długie lata wieloma golami i asystami, niż wywalić kase na kolejny eksperyment i potem oddać za półdarmo albo trzymać i opłacać mu pensje. Powiedziałbym Ze w zarządzenie i sztabie Barcy są ludzi, którzy wiedza co robią bo maja odpowiednich ludzi I kupią mądrze, ale niestety nie mogę tego powiedzieć i to jest przerażajace
1
@HavertzKai tak samo jest z Ajaxem tyle, ze mówię tu w kwestii sukcesów w LM. Świetny klub ze świetna szkółka, ale co rok rozkupowany.
1
Boże uchowaj Barce od złego:)
1
@Krukuuu ja oglądałem atleti. Liv walił cały mecz głowa w mur ale to jakim presingiem grali i jak szybko wymieniali podania przypomniało mi „nasze świetne czasy”....może jeszcze wróci piękna gra w naszej drużynie
5
@barteq my tez wygraliśmy 3:0 i 4:1 a rewanże jednak opłacało się grać. Tak samo z PSG. 4:0 a jednak rewanż się opłacił:)
1
@normasubiektywna tak się składa, ze rodzice nigdy mnie nie uderzyli i ja swojego dziecka tez nie bije. A to jest metafora, jeśli rozumiesz co mam na myśli
19
Tego Bartka to bym lał i tylko patrzył czy równo puchnie. Jak on mnie drażni to jest szok. A zdjęcie w artykule tylko to potęguje. „kończ wasc i wstydu oszczędź ....”
0
@Veysel No i super:)