Kamilb1988
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lucassito "...piłkarz odwinął się takiemu krzykaczowi z drużyny zostawiając jego zęby na murawie...." nie nazywaj takiej osoby piłkarzem. To jest typowy burak i chuligan. Twoje podejście jest również godne pożałowania. Albo ja albo on. O czym Ty mówisz? A kim Ty jesteś (nawet jak był byś Messim), żeby wplywac na szefostwo? Idź w pracy do swojego wyższego szefa i popłacz się ze twój bezpośredni przełożony to nie twój kumpel i nie głaszcze cie po główce jak coś spieprzysz (albo ja albo on - Boże widzisz i nie grzmisz, że tacy ludzie naprawdę istnieją). Masz krzykacza reagującego ekspresyjnie - zle, mialeś klęczącego niemowę - zle. Nie radzisz sobie z krzykiem i krytyka - wniosek jest bardzo prosty. Za słaba psychika.
1
ja grając lata temu w piłkę z kolegami o przysłowiowe złote gacie co trochę krzyczałem i przeklinałem jak nie szlo, bo każdy chce wygrać. Taka nasza natura. Inni robią to samo. Pomimo, iz nie graliśmy zawodowo a tylko o dobra zabawę i spędzenie wspólnie czasu to każdy się starał. Wiec jak można nawet mieć pretensje do człowieka, który za trenowanie otrzymuje wynagrodzenie? To jest juz żenujące jeśli to prawda. Trzeba im wlaczyc FIFE z polskim komentarzem i kazać grac jak w rzeczywistości:) wtedy tez usłyszą "cieple" słowa od Pana Szpakowskiego:):
"Przy takich strzałach kolego pomyśl o zmianie zawodu"
"Spanikował jak na pierwszej randce"
" żenada" ... itd:)
1
@Murazor oczywiscie, mieliśmy innych znakomitych piłkarzy. To nie podlega żadnej dyskusji, ale tu trzeba powiedzieć wprost, ze mając innych piłkarzy z TOP tez powinnismy tak grac ( chodzi mi o szybkość, dokladnosc i przede wszystkim ruch). A u nas naprawdę graja jakby im do nog ze 100 kg przyczepili i tak jak napisał @Aumanor wszystko na stojąco. No nie zaskoczysz obrony jak tak wolno wszystko się dzieje. Najgorsze w tym, ze z 90% obecnych tu nie ma doczynienia z piłka zawodowa jako trenerzy ale i tak każdy widzi jak wolno i bez pomyslu gramy. Wiec nie wierze, ze czy to Valdek czy teraz Setien nie widza tego. Problem jest gdzieś indziej.
1
@Adinho29 wiadomo ze to są urywki i ciagle tak nie grali, ale jak ruszali z piłka to nie ma się co dziwić, ze ciężko było im ja odebrać jak ona tak szybko krążyła. A teraz cóż, tak jak piszesz. Na stojąco, podanie w szerz, do tylu i szybkość jakby w zwolnionym tempie. Cieszę się ze mogłem tamte mecze ogladac na żywo a nie teraz podziwiać tylko na YouTube
0
@catalunya77 to samo pisałem w innym artykule. Oczywiście wylana fala hejtu, ze najlepszy ze gole, asysty, ze wnosi najwiecej do drużyny. Wiec pytam co wniósł w meczu z Napoli i Realem. To ze strzela 4 bramki z eibarem nic nie zmienia. Jak gra Piach to tak jak mówisz do zmiany. Nie można patrzeć ze to Messi, bo się obrazi, tupnie nóżka i będzie foch.
1
Nie wiadomo ile w tym prawdy a ile medialnego szumu. Wczoraj było info o Sarabii a dziś media dalej rozdmuchują afery. Oczywiście może to być prawda. Według mnie trzeba się nastawić, ze ten sezon jest już przegrany na każdym froncie. Lepiej się ewentualnie pozytywnie zaskoczyć jak coś wypali. U nas brakuje pomysłu na grę, szybkości, dokładności i skuteczności. Zobaczcie sobie
0
@drake1266 masakra, jak oni tam zapierniczaja. Wymiana podań na takiej szybkości i z taka dokładnością ze jak patrzę po tylu latach to aż się nie Chce wierzyć ze tak można. Tam każdy szukał pozycji, ciągły ruch, Messi tez nie holował piłki tylko grał z klepki. Wiadomo byli młodsi. No cóż trzeba się cieszyć ze było nam to dane ogladac na żywo a nie słychać o tym tylko ze wspomnień innych. Pozdro
0
@czesctuam a racja:) nawet Japończycy czy któraś inna nacja jak miała figurkę woskowa w swoim muzeum to na bieżąco zmieniała wygląd i wtedy tez zrobili mu rozcięcie na łuku brwiowym jak dobrze pamietam.
1
@Bogan w ekstraklasie to co 2gie słowo to byłby przekleństwo nie tylko od trenera ale i od piłkarzy i kibiców to już w ogóle by się popłakali:)
4
@Veysel No coś Ty, przecież jakby krzyczał na naszych pizdeuszy to by nie chcieli już grać. Tupnęli by nóżka, ze nie będą już biegać za piłka:)
1
@nickersoner a co wniósł wg Ciebie w meczu z Realem i Napoli? Ile ma otwierających podań? Ile razy sam pokazywał się na pozycje? Jak miał sytuacje to strzelał w środek. Przestańcie patrzeć i oceniać go ze to Messi. Jakby tak samo w ostatnich meczach grał przysłowiowy Kowalski to byście go już na ławce sadzali. Bramki strzelał ok, ale jak ma nie strzelać skoro ciagle tylko do niego podają a reszta zablokowana. Ile strzelił bramek w meczach z ważnymi i ciężkimi przeciwnikami? 4 bramki z eibarem... jak miał kontuzje to Barcelona tez strzelała bramki bo jakoś sobie nie przypominam ze graliśmy ciagle na 0
0
@wpjtasss33 a z kim tych bramek tyle nastrzelal? Bo jak potrzeba było strzelać z naprawdę dobrymi przeciwnikami to jakoś nie trafiał. De Jong nie gra tego co w Ajaxie bo ciagle szuka Messiego. Każdy tak gra. Już to pisałem, gdyby Messi grał jak przystało na profesjonalistę to grałyby piłki do Griezmanna. Do koleżki Luisa ciagle podaje chociaż tamten nie raz kopał się po czole jak głupi. Ale majac tyle piłek, podań, karnych w końcu się przełamywał. A tu cóż. Przyszedł Griezmann zamiast przyjaciela Neymara i ma go w 4 literach.
0
@cyron1 jeśli oni grają dla trenera lub asystenta to niech wypierniczaja z tego klubu jak najszybciej. Powinni grać dla kibiców i dla siebie.
1
W Barcelonie jest zle i to nie ma co ukrywać. Polska reprezentacja nie jest oczywiście równomiernym porównaniem, ale przypomnijcie sobie czasy Fanklubu Ivana. Polacy grali na poziomi mułu i wodorostów bo grali piłkarze, po znajomościach. Tu jest identyczne tylko, ze mamy Fanclub Messiego. Wszystko kreci się w okol niego. To nie jest przypadek, ze tacy piłkarze jak Cou, Griezmann, Dembele, De Jong ciagle nie mogą rozwinąć skrzydeł. Messi jest bez formy, ale posada go na ławce. Zaraz się obrazi. To oczywiście jedna strona medalu, a mysle ze ten medal nie byłby tylko dwustronny. Według mnie era Messiego w Barcelonie powinna dobiec końca. Trzeba przebudować zespol. Barca była drużyna po Romario, Ronaldo Ronaldinho itd i po Messim tez będzie.
9
@cyron1 asystent a nie trener po pierwsze a po drugie to czemu dureń? bo drze się na te pizdy? jakby grali chociaż z minimalnym zaangażowaniem to by się nie wydzierał. Niech się cieszą, ze po takich meczach jak w tym sezonie wpierd*l nie dostają w szatni od trenera bo może wtedy przynajmniej chciałoby im się grac. Ronaldo tez kiedyś dostał korkiem w łepetynę i co Ferguson tez dureń nie trener?
0
Jego reakcje wypisz wymaluj moje słowa przed TV:) tylko więcej kur... używałem:) A jeśli faktycznie nasi piłkarze tak zareagowali na słowa asystenta to lepiej by było jakby zamilkli. Jak by mu nie zależało to by siedział na ławce i się nie odzywał a tak facet widać, ze ma jaja i nie ma znaczenia ze kieruje słowa krytyki do Griezmanna czy Messiego. Messi tez się obraził? bo ktoś ma inne podejście i zdanie niz on? Może faktycznie mimo calej chwały i tego co Messi zrobil dla Barcelony to może niech on odejdzie. Coraz więcej kontrowersji jest z nim a do tego jakby nie było pieniądze w kasie musza się zgadzać a jak tyle się płaci Messiemu to ciezko żeby mieć na innych.
7
@El dominatore dokładnie. A potem się dziwią, ze Antek nie strzela. Suarez tez nie trafia za 1 razem kiedy uderzy na bramkę. Tyle ze dostaje w cholerę piłek i coś w końcu wpadnie. Oczywiście nie bronie Griezmanna bo niestety mimo malej ilości dogrywanych piłek powinien wykorzystać przynajmniej pare z nich. Ale będzie dobrze...za rok:)
2
@DanyX4 co ma przewidywanie możliwego wyniku do strachu? jak nie masz nic konkretnego do napisania to zachowaj swoje genialne myśli dla siebie. Zwykle ocenia się ludzi własna miarą wiec jak masz ciagle obsrane gacie to napisz na priv to może podeślę Ci trochę pampersow bo mi po dziecku zostały a po sposobie wypowiedzi sadze, ze i rozmiar może być odpowiedni.
1
ja coś czuje, ze po 27 kolejce niestety nasza strata jeszcze wzrośnie.
2
Skoro nie widział tak słabego Realu to co powie na temat Barcy, która nie potrafiła strzelić bramki podkreślam "tak slabemu Realowi"
0
@odo997 Starożytni Grecy jak mieli swoje teatry to głównie były tam grane Dramaty , ale z każdego dramatu płynęła jakaś nauka- Katharsis (oczyszczenie), wiec może tu tez tak będzie jak i odnośnie całego zespołu. Poza tym wiadomo, ze jestem wkurzony bo każdy kibic chce żeby jego drużyna wygrywała, ale wiadomo ze w końcu przychodzi kryzys i to w każdym sporcie. Zlosc po wczorajszym juz mi trochę przeszła wiec dumni po zwycięstwie, wierni po porażce:)
2
@Greenalley Po przyjsciu do Barcy obcięli mu jajeczka. To co wyprodukowaly przed cięciem starczyło na pare meczy a teraz to piz...blada. Może odrosna:)
1
Byli lepsi i koniec. Zniszczyli nas przygotowaniem fizycznym. Nasi nie mieli siły od 55 min:) Jak ja słyszę komentarze ze Artur nie jest przygotowany na 90 min meczu to ja się pytam co on kur... robi ze nie potrafi się przygotować? Ja w Pol roku potrafię zrobić taka formę, ze w zawodach startuje nie mając żadnego sztabu i specjalistów. A co siedzi w glowie De Jonga to juz w ogóle. Co ten chlopak gra to jest kryminał. W Ajaxie mial jaja i potrafił zrobić różnice. a Tu jedyne co potrafi to idąc sam na sam z pusta bramka to zrobić kółeczko żeby zobaczyć czy Messi jest gdzieś żeby mu podać.
0
najlepszy wieczór. Co za Jan. Semedo robił go jak dziecko, potykał się o własne nogi i trafił bramkę ( oczywiście brawa za decyzje bo u nas pewnie do messiego by podawał) po rykoszecie. Na jego miejscu bym tak nie mówił bo jak tak wygada najlepszy to szkoda mówić i zwyklych
0
@robsons23 hehe. jestem żołnierzem na misji. Naruchalem specjalne tv na mecz, ale odrazu wczoraj po meczu go wyje*alem bo tez nie mam zamiaru się wkurzać. Pewnie do kolejnego meczu mi przejdzie i znowu obejrzę:)
1
noz kur. Jestem w stanie wiele zrozumieć ale podejścia EV do przygotowania fizycznego zbiera teraz plony. Jak oni maja grać końcówkę sezonu Jak nie dość ze kadra wąska jak sik pająka to najprościej w świecie nie maja siły.
Z drugiej strony chyba wole ze przegraliśmy z Realem dziś wiedząc ze jesteśmy bez formy niż jakbyśmy mieli przegrac będą w najlepszej formie i bijąc wszystkich.
0
@snelo FdJ 0. Proszę Cie. Chyba zero absolutne (-273stopnie). Mam wrażenie ze tak przestraszony na meczu to mógłbym być ja( nie jestem piłkarzem) a nie chłop który w można powiedzieć mimo młodego wieku z niejednego pieca....
4
Mam wrażenie ze ja jestem dużo bardziej wkur niż nasi pilkarze
0
Jak się nie ma siły to się ciagle błędy popełnia. Dziękujemy za perfekcyjne przygotowanie fizyczne
1
Dla mnie niestety nowy tez nie popisał się w ustawiniu