Kamilb1988
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chaoss i czemu brak tutaj Neymara:) przecież zawsze był:) oj ktoś tu artykuł na szybko pisał ????
0
@adukla grało na tyle na ile im pozwoliliśmy taka jest prawda.
1
@a1a a Dembele razem z nim
0
@wojtek_debiec4 pisałem ostatnio ze Messi coś nieskuteczny. Bramka piękna, 20-30 metrow a z 11 tak słabo uderzył No ale zdążą się. Gdyby gdyby itd. Myśle ze sezon nie jest stracony. Mistrz i puchar w zasięgu i myśle ze zrobią wszystko by tak się stało. A kolejny sezon i może jakieś transfery pozwolą myśleć nad Europa
4
@Norbi2021 dokładnie. Gdybyśmy wykorzystali chociaż jedna sytuacje Dembele i karnego to zrobiłoby się 3:1 i byłaby taka walka do końca ze szok. A śmiem twierdzić ze pamiętny wynik 6:1 takie piętno wywarłoby na PSG ze byśmy wygrali, ale cóż...
6
Gdyby,gdyby... szkoda ze się nie udało, ale cieszy postawa. Niestety po raz kolejny ( nie zmienia tego pojedyncze bramki) Dembele pokazał ze jest po prostu szybki i nic poza tym.
0
Jakby się nam ułożył mecz jak kiedyś z Milanem. Szybkie dwie bramki Messiego i dopiero będzie się działo. Liczę na dobry mecz. Liczę na wygrana ale o awans będzie ogromnie trudno. Pamiętnego meczu 6:1 nie mogłem ogladac ale skończyło się idealnie wiec jutro tez nie oglądam żeby Barca miała takie samo szczęście:)
0
@Undertaker87 a historia się może powtórzyć w sensie ze Dembus marnuje 100 a potem brakuje nam właśnie tej bramki
1
Liczę ze będzie walka i dobry mecz. W meczu z Sevilla było ogromne zaangażowanie i wola wygranej. Na to samo liczę tu. Myśle ze wygramy ale dwumecz na korzyść PSG. Chociaż chciałbym się zdziwić:)
0
@Barcelonista1985 gdyby inni strzelali to od Messiego nie wymagano by tylu bramek. W ostatnich meczach zespół grał dobrze, ale Messi widać ze miał problemy z wykończeniem akcji. O tym mówię.
0
@Barcelonista1985 nie jestem ekspertem ale od Messiego wymaga się czegoś innego niż asyst a prawie każda jego akcja ofensywna kończyła się niepowodzeniem. Albo za długo holuje piłkę i wpada w obrońców, albo zle podawal( poza asystami). Jak Griezmann asystuje albo odbiera to tez za mało bo musi strzelać.
2
Messi powinien odpocząć przeze PSG bo nic nie gra. Ogólnie nasza gra w ataku wyglada bardzo mizernie
0
Alva lepiej wykańcza niż Griezmann:)
1
Obyśmy awansowali bo teraz odpaść po takiej grze i gonitwie to byłoby dużo bardzie przykro niż po 90min
2
@CTLM ale Dembus się coś za udo trzymal
2
Strzelić bramkę i zabić ten mecz bo nie chce nerwówki wiecej
4
Pod względem ofensywnym to Messi dziś bieda ale ogólnie mecz w jego wykonaniu na duży plus
1
Brawo Duńczyk nie spodziewałem sie
2
Jak jest teraz? Jeżeli Sevilla strzeli to musimy mieć 4:1? Czy wystarczy ze my tez jedna strzelimy i jest jakby 1:1?
0
Nie No jak slysze komentatora pochwalmy trenera za zmianę Griezmanna ...Boże
0
Jezu ale fart!beawo
0
Messi cały mecz nie trafia może tera
1
Jak Messi nie przyczaruje to chyba mimo fajnego meczu odpadniemy
0
Poprzeczka i obroniony karny. Trzeba wygrać i awansowac
0
Dembele ja cię proszę...
0
@FcBarce może wyglądał niezle ale dla mnie Dembele i tak nie powinien u nas grać bo i tak jest słaby.
0
@KibicBarcy84 mam takie samo zdanie i liczę ze jeszcze pokażą klasę jak Ajax z realem
2
Za garść wszy chyba te zakupy
0
Messi i cała reszta trzymają skuteczność ( co strzał to gol) na mecze z Sevilla i PSG:) także ten...nie ma się co martwić o rewanże :D
2
Ale wstyd. Ludzie dobrze pisali ze Lągle gra czyli branka dla Cadiz. Niech się ten sezon kończy. Może w nastepnym