0

@Chaoss i czemu brak tutaj Neymara:) przecież zawsze był:) oj ktoś tu artykuł na szybko pisał ????

0

@adukla grało na tyle na ile im pozwoliliśmy taka jest prawda.

1

@a1a a Dembele razem z nim

0

@wojtek_debiec4 pisałem ostatnio ze Messi coś nieskuteczny. Bramka piękna, 20-30 metrow a z 11 tak słabo uderzył No ale zdążą się. Gdyby gdyby itd. Myśle ze sezon nie jest stracony. Mistrz i puchar w zasięgu i myśle ze zrobią wszystko by tak się stało. A kolejny sezon i może jakieś transfery pozwolą myśleć nad Europa

4

@Norbi2021 dokładnie. Gdybyśmy wykorzystali chociaż jedna sytuacje Dembele i karnego to zrobiłoby się 3:1 i byłaby taka walka do końca ze szok. A śmiem twierdzić ze pamiętny wynik 6:1 takie piętno wywarłoby na PSG ze byśmy wygrali, ale cóż...

6

Gdyby,gdyby... szkoda ze się nie udało, ale cieszy postawa. Niestety po raz kolejny ( nie zmienia tego pojedyncze bramki) Dembele pokazał ze jest po prostu szybki i nic poza tym.

0

Jakby się nam ułożył mecz jak kiedyś z Milanem. Szybkie dwie bramki Messiego i dopiero będzie się działo. Liczę na dobry mecz. Liczę na wygrana ale o awans będzie ogromnie trudno. Pamiętnego meczu 6:1 nie mogłem ogladac ale skończyło się idealnie wiec jutro tez nie oglądam żeby Barca miała takie samo szczęście:)

0

@Undertaker87 a historia się może powtórzyć w sensie ze Dembus marnuje 100 a potem brakuje nam właśnie tej bramki

1

Liczę ze będzie walka i dobry mecz. W meczu z Sevilla było ogromne zaangażowanie i wola wygranej. Na to samo liczę tu. Myśle ze wygramy ale dwumecz na korzyść PSG. Chociaż chciałbym się zdziwić:)

0

@Barcelonista1985 gdyby inni strzelali to od Messiego nie wymagano by tylu bramek. W ostatnich meczach zespół grał dobrze, ale Messi widać ze miał problemy z wykończeniem akcji. O tym mówię.

0

@Barcelonista1985 nie jestem ekspertem ale od Messiego wymaga się czegoś innego niż asyst a prawie każda jego akcja ofensywna kończyła się niepowodzeniem. Albo za długo holuje piłkę i wpada w obrońców, albo zle podawal( poza asystami). Jak Griezmann asystuje albo odbiera to tez za mało bo musi strzelać.

2

Messi powinien odpocząć przeze PSG bo nic nie gra. Ogólnie nasza gra w ataku wyglada bardzo mizernie

0

Alva lepiej wykańcza niż Griezmann:)

1

Obyśmy awansowali bo teraz odpaść po takiej grze i gonitwie to byłoby dużo bardzie przykro niż po 90min

2

@CTLM ale Dembus się coś za udo trzymal

2

Strzelić bramkę i zabić ten mecz bo nie chce nerwówki wiecej

4

Pod względem ofensywnym to Messi dziś bieda ale ogólnie mecz w jego wykonaniu na duży plus

1

Brawo Duńczyk nie spodziewałem sie

2

Jak jest teraz? Jeżeli Sevilla strzeli to musimy mieć 4:1? Czy wystarczy ze my tez jedna strzelimy i jest jakby 1:1?

0

Nie No jak slysze komentatora pochwalmy trenera za zmianę Griezmanna ...Boże

0

Jezu ale fart!beawo

0

Messi cały mecz nie trafia może tera

1

Jak Messi nie przyczaruje to chyba mimo fajnego meczu odpadniemy

0

Poprzeczka i obroniony karny. Trzeba wygrać i awansowac

0

Dembele ja cię proszę...

0

@FcBarce może wyglądał niezle ale dla mnie Dembele i tak nie powinien u nas grać bo i tak jest słaby.

0

@KibicBarcy84 mam takie samo zdanie i liczę ze jeszcze pokażą klasę jak Ajax z realem

2

Za garść wszy chyba te zakupy

0

Messi i cała reszta trzymają skuteczność ( co strzał to gol) na mecze z Sevilla i PSG:) także ten...nie ma się co martwić o rewanże :D

2

Ale wstyd. Ludzie dobrze pisali ze Lągle gra czyli branka dla Cadiz. Niech się ten sezon kończy. Może w nastepnym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?