0

Liczę ze strzelimy coś i może uda się wygrac/zremisować ale na szczęście muszę usypiac syna wiec nie patrze:)

1

Powinnismy zabic mecz jak było 1:0. Pare razy wychodzili z kontra to grali jakby z 4:0 prowadzili. Depay nic nie wnosi…

0

Jak piłka trafia do Neto to czuje się tak jak kiedyś ( w początkach kariery) Victor Valdes dostawał piłkę. Pamieta ktoś jak VV chyba tez w copa kiwał się z benzema i straciliśmy chyba na 3:2 a przez to w dwumeczu odpadliśmy?

0

1:1 ale i tak go nie lubie

0

Niestety, ale brak u nas wykończenia i pomysłu. Nie ma napastników wiec kto ma strzelać bramki

0

Obym się mylił ale czuje ze nie uda się naszym wepchnąć żadnej bramki

2

Jezu Riki. Niespodziewal się… Jak tak chce grać w Barcy to Ma się spodziewać. Co za dziad

1

@JohnBarça niestety nie masz racji. Wyglada gorzej;)

1

Przepraszam co przy bramce robił Oscar?

1

Riki proszę cię, złap się za … miej godność i odejdź z Barcy

0

Ok strzelił bramke ale jaki on jest drewniany to jest szok

0

To powinno być 2:0

6

Już raz kupiliśmy za 120 czy cos „gwiazdę” z BVB…nie dzięki

6

@Pustelnik a co maja płakać, ze wygrywają? Przecież to normalne.

0

@maikel92 Messi wg mnie się mocno wypalił przez ciągła eksploatacja w Barcy.

0

@Garga Tak to często (nie zawsze) bywa jak się z biedoty robi milionerów.

1

@slayer nazwiska tez nie ma. Do Espanoyolu może by się nadawał, ale nie tu. pakowac manatki i won. Darmozjad jeb… nawet gdyby zmienił zdanie ja swojego nie zmienię bo nie uważam go za choćby przeciętego piłkarza

1

@Laksiu87 Może, ale za to na 11 metrze już kontuzji dostanie

1

@mikokarla sytuacja wymaga jokera;) żeby nie mówić czarnego konia bo jeszcE się ktoś obrazi:)

1

Depay solidaryzuje sie z RK. „ skoro go zwolniliscie to się obrażam i ch gram”

1

Największym pozytywem tego meczu to bylo zobaczyć Xaviego znowu w Barcy. Udało się wygrac ale ten sezon to trzeba przyjac z przymróżeniem oka. Z przodu braki, z tyły to samo. Trzeba czasu żeby się młodzi ograli.

0

Jeszcze trzeba strzelic

0

@Patry10 chroń nas Boże przed takim scenariuszem:)

0

@FCBMati10 i jeszcze Dembele do kompletu.

0

Oby zakończyli sezon na miejscu promującym grę w LM. Tego czy jakiego kolwiek innego trenera który by prsYedl do Barcy w tym okresie nie ma co rozliczać na podstawie najbliższych kolejek. Tu trzeba sporo czasu, pieniędzy i transferów

2

Marc Andre (co strzał to gol) ter Stegen

0

Xavi przyjdź i podziekuj francuzom i niech już idą z Barcy

5

Ależ ten Riki jest slaby

3

Chyba nie dowiozą tego:)

0

@xavi19 dokładnie o tym samym myslame. Jak on przeszedł testy. No chyba ze życie w Barcelonie jest takie straszne i chłopu serce nawala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?