Kamilb1988
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Liczę ze strzelimy coś i może uda się wygrac/zremisować ale na szczęście muszę usypiac syna wiec nie patrze:)
1
Powinnismy zabic mecz jak było 1:0. Pare razy wychodzili z kontra to grali jakby z 4:0 prowadzili. Depay nic nie wnosi…
0
Jak piłka trafia do Neto to czuje się tak jak kiedyś ( w początkach kariery) Victor Valdes dostawał piłkę. Pamieta ktoś jak VV chyba tez w copa kiwał się z benzema i straciliśmy chyba na 3:2 a przez to w dwumeczu odpadliśmy?
0
1:1 ale i tak go nie lubie
0
Niestety, ale brak u nas wykończenia i pomysłu. Nie ma napastników wiec kto ma strzelać bramki
0
Obym się mylił ale czuje ze nie uda się naszym wepchnąć żadnej bramki
2
Jezu Riki. Niespodziewal się… Jak tak chce grać w Barcy to Ma się spodziewać. Co za dziad
1
@JohnBarça niestety nie masz racji. Wyglada gorzej;)
1
Przepraszam co przy bramce robił Oscar?
1
Riki proszę cię, złap się za … miej godność i odejdź z Barcy
0
Ok strzelił bramke ale jaki on jest drewniany to jest szok
0
To powinno być 2:0
6
Już raz kupiliśmy za 120 czy cos „gwiazdę” z BVB…nie dzięki
6
@Pustelnik a co maja płakać, ze wygrywają? Przecież to normalne.
0
@maikel92 Messi wg mnie się mocno wypalił przez ciągła eksploatacja w Barcy.
0
@Garga Tak to często (nie zawsze) bywa jak się z biedoty robi milionerów.
1
@slayer nazwiska tez nie ma. Do Espanoyolu może by się nadawał, ale nie tu. pakowac manatki i won. Darmozjad jeb… nawet gdyby zmienił zdanie ja swojego nie zmienię bo nie uważam go za choćby przeciętego piłkarza
1
@Laksiu87 Może, ale za to na 11 metrze już kontuzji dostanie
1
@mikokarla sytuacja wymaga jokera;) żeby nie mówić czarnego konia bo jeszcE się ktoś obrazi:)
1
Depay solidaryzuje sie z RK. „ skoro go zwolniliscie to się obrażam i ch gram”
1
Największym pozytywem tego meczu to bylo zobaczyć Xaviego znowu w Barcy. Udało się wygrac ale ten sezon to trzeba przyjac z przymróżeniem oka. Z przodu braki, z tyły to samo. Trzeba czasu żeby się młodzi ograli.
0
Jeszcze trzeba strzelic
0
@Patry10 chroń nas Boże przed takim scenariuszem:)
0
@FCBMati10 i jeszcze Dembele do kompletu.
0
Oby zakończyli sezon na miejscu promującym grę w LM. Tego czy jakiego kolwiek innego trenera który by prsYedl do Barcy w tym okresie nie ma co rozliczać na podstawie najbliższych kolejek. Tu trzeba sporo czasu, pieniędzy i transferów
2
Marc Andre (co strzał to gol) ter Stegen
0
Xavi przyjdź i podziekuj francuzom i niech już idą z Barcy
5
Ależ ten Riki jest slaby
3
Chyba nie dowiozą tego:)
0
@xavi19 dokładnie o tym samym myslame. Jak on przeszedł testy. No chyba ze życie w Barcelonie jest takie straszne i chłopu serce nawala