0

a świstak siedzi i zawija je w te sreberka.. Tylko patrzeć na dniach jak się pojawi info że ktoś trafi do Barcy...

0

Panowie jak czytam wasze komentarze to dochodze do wniosku że to nie są komentarze jak to niektórzy uważają..My nie mamy wpływu na ten cały transfer.. Po co się kłócicie ? Już chyba lepiej Ibra niż Luca Toni;/ chodź osobiście wolałbym Ville który wczoraj ustrzelił hat-tricka.. ale chcieć to my sobie możemy..

0

No szał widzę na Ribery ;) tez jestem jego zwolennikiem.. ale z tego co czytałem to za 50 mln euro mogą "jedną nogę" sprzedać Francka.. No wiadomo że to internet i plotka goni plotkę jak np. sprawa z Luca Tonim ? On w ogóle nie pasuje do Barcelony..niech sobie lepiej poszuka klubu w swoim kraju i uskutecznia swoje "catennacio" a La Liga to całkiem inna bajka zachwycająca się finezyjnością i stylem ;)

0

Ribery bez wątpienia by się przydał w szeregach Blaugrana...Ale jak zarząd Barcy będzie tak zwlekał z tymi transferami to "Perez" w końcu zablokuje wszystkie transfery ale cena jaką Bayern żąda za Francka jest dość wygórowana..Może niech zarząd się skupia na tańszych zawodnikach takich jak: Mascherano, Fabregas czy Sliva..na obronie zdecydowanie przydałby się Lahm czy Vidic a w tak zwanym napadzie to bym nic nie zmieniał jedynie Villa móglby być przydatny.. tyle

0

Bardzo mnie ten transfer cieszy.. Niech kupią jeszcze ze 2-3 takie gwiazdy pokroju "Kaka" i tak to im nic nie da ;) Niech Madritisti wiedzą że Madryt leży u stóp Barcelony..Oni chyba zapomnieli że mamy takiech zawodników jak: Iniesta, Xavi, Mesi.. Na pewno Kaka im nie dorównuje :)

0

Panie Krystianie.. z całym szacunkiem dla Ciebie.. jesteś świetnym piłkarzem.. ale wczoraj byłeś wyłączony z gry po prostu byliście bezradni.. a tak na marginesie do tego co mówisz że Barcelony nie powinno być w finale.. to może się cofnijmy rok wstecz jak wygraliście LM czy to było zasłużone w 100 % zwycięstwo.. Wydaje m się że nie, choć dzięki Waszej wygranej wygrałem grubą kasę ale moje odczucie jest takie że w karnych jest loteria i tylko tylko ale pomijając to wróćmy do chwil jakie MU przeżywał z Porto .. Czy aby na pewno zwycięzce tego meczu można wskazać na MU... Wydaje mi się że nie.. Pozdro Visca El Barca !

0

No to co Marco gada że to zmyłka mediów.. ? Bo z tego co wiadomo Azulgrana wczoraj wylądowała w Rzymie a trening miał odbyć się wieczorem ;-) Mniejsza o to ;) Visca el Barça, Visca Catalunya i Visca Fuentealbilla, Vamos Barca !

0

To jeśli poniedziałkowy to trenowali na Ciudad Esportiva tak ;> ?

0

HaHa żal niech się te gazety ogarną co piszą !

0

Może aż tak idealna to nie... bo brakuje Daniego na prawej flance i jakby nie patrzeć Abidala... tak to reszta bez zarzutu ;)

0

O już nie bądźcie tacy do przodu ! Pytam się grzecznie i kulturalnie a Ty mi tu z ripostą wyskakujesz "żenua" różnie bywa to w naszej polskiej "TV" raz pokazywali cały a raz skrót i cała drugą połowę. Bez komentarza. 3-1 dla Barcy stawiam Keita, Messi, Krkic ;]

0

Powiedzcie mi jak to będzie na tvp2... Bo z tego co widziałem to transmisja się zaczyna o 22:45 to pokażą drugą połowę od razu czy będą pokazywać od początku spotkanie z opóźnieniem ?

0

Panowie nie ma się czym przejmować Iniesta, Xavi, Gudjohnsen dojdą do zdrowia do pierwszego ligowego meczu z Valladolid i mam nadzieję że będzie replay z pierwszej rundy :) pozdrawiam

0

HaHa

0

Do: "Marco87"

Nie gramy dzisiaj u siebie tylko na Majorce ;)

0

Takich gniotów jak "hanc" omija się łukiem po co gadać z wypierdkami ?

0

Do: "senn"

Widzę kolego że Twoja wiedza piłki nożnej jest na poziomie krytycznym, weź pod uwagę psychikę! Nie tylko przygotowanie fizyczne się liczy..

0

Lepiej żeby wygrali jutro bo to wniesie świeżość do zespołu i niech Pep da odpocząć Xaviemu bo chlopak już naprawdę ledwo dyszy i Iniesta będzie znakomicie pasował. Moim zdaniem jutrzejsze spotkanie będzie kluczowe - być albo nie być

0

Ribery przydał by się bez wątpienia w szeregach FCB. Oglądałem jego ostatni mecz w LM i jest pełny zachwytu co prawda Sporting to nie jakaś potęga ale na wyjeździe wygrać 5:0 jest sztuką a tak na marginesie Ribery jest najlepszym asystującym w LM (7 asyst). Żeby Barca znowu potrzebowała regeneracji sił wydaje mi się że znakomicie mogł by robić roszade z Iniestą co pozwoliłoby im na utrzymanie stabilnej formy.. Pozdrawiam

0

Jak dla mnie to nic specjalnego... Niczym takim konkretnym mnie nie zainspirował.. już bym wolał Luisa Suareza z Ajaxu Amsterdam..

0

Znaleźliśmy się w dołku i moim zdaniem mecz z Mallorcą będzie meczem bardzo istotnym jak tutaj Barca nie odniesie zwycięstwa to nie wniesie żadnej świeżości i to może się przełożyć na mecz z Atletic Bilbao.. a więc zostało nam tylko trzymać kciuki w środę.. To będzie bardzo ważny mecz.

0

a co Wy porównujecie ludzie... spójrzcie na Bojana - żaden z niego przystojniak więc pasowaliby do siebie ;)

0

w pojedynku z Almeria stawiam 3:0 (Messi 2, Eto'o 1)

0

Co do Valdesa to mam obawy.. Bo taki klub jak Barca nie może mieć takiego słabego bramkarza jak dla mnie to przeciętniak... a Wszystko dlatego że jest wychowankiem i chcą z niego zrobić Cassilasa... Trochę to przykro bo gdyby Barca miała lepszego bramkarza to by nie traciła tyle bramek i na pewno wyniki były by bardziej owocne ;-)

0

HeHe nasza barcelona właśnie miala jeden z gorszych meczów jak do tej pory ale to tylko szachtar i nie ma się co wysilać na taki zespół oczywiście go nie krytykując ;)a real to jak w tamtym sezonie wygrwyal ? Jak to real zawsze na walku ! Teraz kolej na Barcelone należy im się puchar LM i mistrz. Hiszpanii... ;))

0

Macie może panowie link do meczu Barcy ?

0

Panowie macie może link na mecz dzisiejszy Zenit - Real ?

0

Ciężko się jest wypowiedzieć na ten temat biorąc pod uwagę "G. Dos Santos" spójrzcie.. jak grał w tamtym sezonie radził sobie na pewno lepiej niż Bojan moim zdaniem ma lepszą technikę i precyzje i spójrzcie zawodnik ten przeszedł do Tottenhamu i nic specjalnego nie pokazuje... Różnica między ligą "hiszpańską" a "angielską" jest nie bagatelna tam się gra b. twardy futbol a w Hiszpanii znowu "widowiskowy" chłopak którym są zainteresowane dwa angielskie kluby powinien zostać na miejscu bo on jest jeszcze młody i może sobie nie poradzić, przecież on dopiero szlifuje piłkę hiszpańską.. no chyba że w grę pójdą finanse to już całkiem odzwierciedla postać rzeczy... Czyli jestem na nie ! Barca za dużo traci dobrych zawodników !

0

Tak jest popieram zdanie kolegówm którzy sie wypowiadali... Victor Valdes się nie nadaje do FCB on jest po prostu za słaby na ten klub a jest przetrzymywany tylko i wyłącznie ze względu na to że jest "wychowankiem" i tak sobie myśle po cichu że Barca troche naśladuje nasz znienawidzony "Real" (czyt. "kurewscy") ;-), gdzie tam między słupkami stoi Cassilas i tak samo jest wychowankiem ale nie ma co ich oby dwoch porównywać bo różnią sie klasami...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?