Kaniucha1988
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostrowiec Świętokrzyski
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barcelonista87:
A jak można inaczej przeprowadzić akcje jak nie ze skrzydła albo środka ?
0
Busiu:
Zgadza się... ale wystarczy spojrzeć na nick "Michas_13" i wiadomo o co chodzi ;)
0
Michas_13:
Thomas Vermaelen dokładnie.. no coś strzela ten chłopak ale zobaczymy jak to się dalej potoczy premiership jest obecnie najmocniejszą ligą świata więc pozostaje tylko czekać na wyniki..
0
ja tak samo go obserwuje od początku ligi.. Wcześniej nie było o nim tak słychać ale jak tylko w poprzednim sezonie się pojawiła informacja na stronie FCB o rzekomym zainteresowaniu Luisa od razu wziąłem go pod celownik... No jak na razie dzieciak się bardzo wyróżnia wrażenie robi ostatnia kolejka gdzie zaserwował nam 4 bramki w jednym meczu (to już coś) tylko nie liczni tak potrafią i wydaje mi się że utrzyma obecną formę i w okienku zimowym może trafić w szeregi "Blaugrana" co nie wątpliwie by było wzmocnieniem co prawda mamy Bojana ale jak sami widzicie na początku sezonu złapał na całe szczęście nie groźną kontuzję a to teraz nagle nasza nominalna "9" doznała drobnego urazu ale jeśli Barca mierzy ponownie w potrójną koronę a tak dokładniej to w 6 koron wliczając rozgrywki Superpuchar Europy, Klubowe Mistrzostwa Świata i Superpuchar Hiszpanii to trzeba się liczyć z tym że kontuzję wraz ze zmęczeniem będą na pewno przychodzić(oby ich jak najmniej) więc zakup Suareza uznam za bardzo dobre posunięcie i wydaje mi się że nie powinna być to kwota wyższa niż 20 mln euro..
0
Wie ktoś kiedy Bojan wraca do gry ?
0
No nie dobrze się zaczyna dziać na początku Bojan doznał urazu teraz Ibra hmm... Oby tylko chłopak jak najszybciej wyzdrowieli i dołączyli do teamu.. a wie ktoś może kiedy będzie można ujrzeć Bojana w trykocie "Blaugrana" ?
0
No zgadzam się z przedmówcami.. Trzeba poprawić obronę bo nie można wygrywać 3-0 czy tam 4-0 i grać tylko aż do końcowego gwizdnięcia na swojej połowie... strzelić jeszcze ze dwie i dopiero kontrolować spotkanie aby nie było żadnych niespodzianek.. Wiadomo że w tym sezonie będzie się liczyć każdy zdobyty punkt i każda bramka bo wydaje mi się że o mistrzostwie zadecydują detale ;)
0
Niestety nie miałem okazji obejrzeć całego meczu bo z 30 min to się męczyłem z zalogowaniem na jakąkolwiek stronę z meczem.. jak będziecie mieli jakieś linki z meczu to dajcie linka.. z góry dziękuje...
0
FCBarcelonista:
Hmm to jaki z Ciebie Barcelonista jeśli nie wiesz kiedy są derby Europy.. 29 listopada na Camp Nou podejmujemy Real Madryt szykuje się nam niezły spektakl dodatkowego smaczku dodaję data tego dnia bo to 110 rocznica naszego ukochanego klubu.. pozdro
0
Oj dzieciaczku już nie bądź taki cwany... podaj numer kozaczku do Pepa to chętnie do niego zadzwonie ;)
0
Jak za wcześnie ? Przecież takie składy wstępne powinny już być.. Spoko jest ten portal ale brakuje mu czegoś na innych stronkach innych klubów są ładnie zrobione zapowiedzi meczów i typowanie i generalnie garść statystyk a u nas tego trochę brakuję, liczę na to że takie drobne mankamenty zostaną zlikwidowane..
0
a składy gdzie ?
0
Wiadomość niczym z pudelka.. wyssana z palce;) mam taką nadzieje..
0
Jeżeli tak było zapisane w umowie to jak najbardziej kasa mu się należy bo bardzo dużo zrobił dla klubu np tegoroczny finał w Rzymie bramka na 1:0 czy pamiętny finał w Paryżu... Dla mnie to zawodnik kompletny który był motorem napędowym Barcy do dnia dzisiejszego nie jestem w stanie sobie wytłumaczyć dlaczego zarząd go nie chciał bo z tego co wiem relacje z kolegami z szatni miał bardzo dobre a inaczej już było z zarządem.. Niestety z przykrością muszę stwierdzić że oglądając obecną Dumę Katalonii jestem trochę rozczarowany pozycją nominalnej "9" brakuje tego blasku, szybkości i magii, mam nadzieję że Ibra załata tą dziurę ale to wszystko będzie wymagało czasu i na pewno nie będzie tak jak to miało rok temu.. Życzę całemu sztabowi i zarządowi jak najlepiej bo jestem wiernym fanem FCB
0
Aha teraz to rozumiem o co chodzi to mogli to napisać dokładnie a nie żeby się człowiek domyślał...
0
Przepraszam za błąd.. Zmieniając Henry
0
Do wszystkich fanów i kibiców Blaugrana ! Moderatorzy tego serwera nie wiedzą co piszą bo Iniesta pojawił się już w tym sezonie na boisku La Liga w meczu z Getafe zmieniając Inieste... i Co Wy na to ?
0
Wielki szacunek dla tego Pana ;) Żebyśmy tylko nie ubolewali straty Eto'o...
0
Niestety prawda jest taka że Ibra nie pasuje do koncepcji Guardioli i będzie mu się bardzo ciężko zaklimatyzować w FCB na lige hiszpańską to on jest drewniany i nie ma się co oszukiwać.. Będziemy ubolewać stratę Eto'o zobaczycie..
0
No jak na razi to bardzo młody chłopak który cały czas się dopiero rozwija na całe szczęście wpadł w najlepsze miejsce na Ziemi chyba gdzie będzie szlifował swoje umiejętności, oby tylko kasa nie uderzyła do głowy i z roku na rok był co raz lepszy bo już nie jednego tak zapowiadano a zakończyło się tylko "zrobieniu kogoś na siłę gwiazdę"
0
No nie ma się co oszukiwać Panowie bo Inter może się pokusić o niespodziankę... Ale wierzę całym sercem że Barca wygra
0
Aleś mi teraz Kaka zaimponował...;O
0
oby ta aklimatyzacja była jak najwcześniej bo jak na razie to jak byśmy grali bez nominalnej "9" - nie ma się co oszukiwać ale czuć brak Eto'oa Ibra gra na 50-60 % swoich możliwości.. a uważać musimy przed nami ciężko sezon i jeszcze 4 puchary do zdobycia.. a już na wstępie Bojan ma kontuzję...
0
Zaczyna się bitwa słowna jak na razie.. to normalne.. Na początku piszą najpierw że Robbena chciała Barca a teraz nagle Pique chciał Real.. Udowodnijcie na boisku kto jest najlepszy :)
0
Tak jest oglądałem cały mecz i stwierdzam że nasza nominalna "9" grała tak jakby jej się nie chciało, brak chęci do gry w ogóle brak zaangażowania nawet powiem że za dużo się nie nabiegał.. Czuć brak Eto'o
0
Generalnie mecz beznadziejny.. To już był ostatni gwizdek przed rozpoczęciem La Liga a efektu nie za bardzo widziałem.. ale jak to mówi stare przysłowie "najpierw musi być źle żeby potem było dobrze" i by się sprawdziło jak z poprzedniego sezonu gdy na mecz inauguracyjny Barca przegrała z Numancia 1:0... VeB !
0
HeH no niech już nie będzie taki skromny w tych wypowiedziach.. Z góry stawiam że Barca awansuje a czy to będzie pierwsze miejsce to szanse oceniam na 85% bo w przypadku już zakwalifikowania się do 1/8 mogą grać członkowie Barcy Athletic... Tyle ;)
0
Oj tego gościa.. "fresh" to chyba biją w domu..
0
śmiech na sali Panowie.. z takimi drużynami to po 3 bramki na mecz powinny wpadać ;)
0
Szczerze powiedziawszy ! ? Tyle szumu wokół tego Dmytro Chychrynskiego a w te lato się dopiero dowiedziałem że taki w ogóle istnieje ;)