0

Pique to już wiadomo było ukazywał to w emocjach w wywiadach nie raz.. a obecnie wydaje mi się że będzie to właśnie nasz nowy nabytek "Ibracadabra" ;-)

0

To jest panowie istny dzik ! Dla mnie to wielka strata na rotacje z Ibra był by bardzo dobry ale cóż taka polityka transferowa..

0

Giuseppe Signori, trzykrotny król strzelców Serie A zaznaczył, że "należy pamiętać, że Serie A jest silniejszą ligą niż Primera Division".

No powiem Wam chłopaki że trochę go wzięło ;-) Nie wiem co on gada czy może coś wypił przed ankietą ;> ? No chyba nawet na dzień dzisiejszy każdy się ze mną zgodzi że La Liga wali na kolana serie a..

0

Już nie ma co tak narzekać dobrze że w ogóle jest jakaś opcja sprowadzenia do nas klasowego napastnika jakim jest Ibra.. Bo biorąc pod uwagę inne spekulacje mianowicie (Toni, Trezeguet) to trochę nie na miejscu.. no zobaczymy czy szybko się wkomponuje w hiszpański styl bo Henry potrzebował jeden sezon na to.

0

No dobra niech ta telenowela się wreszcie zakończy.. jeszcze bym prosił o pomocnika i środkowego obrońcę ;-)

0

No mam nadzieję że już jutro będzie "happy" dzień i będę widział oficjalny komunikat ;-)

0

No bardzo obiecująco się zapowiada nasza młodzież ze szkółki FCB ;-) obyśmy ich zdołali zatrzymać.. wprowadzać ich w trakcie meczu żeby się ograli i nabrali pewności siebie..

0

Eto'o robi to celowo.. No ale transfer mam nadzieję że dojdzie do skutku..

0

No City ma parę głośnych nazwisk ale drużynę trzeba budować krok po kroku.. Tak jak jak zaczynasz budować dom to zaczynasz od fundamentów.. tak samo z drużyną.. Tyle że City jak by zaczynało od dachu bo gdzie linia pomocy i obrony ? ;-)

0

No najlepiej jakby Zlatan przeszedł i Villa to napaść by była świetna na rotacje ;-)

0

No Ibra jest dobry ale to co za niego oferuje Barca to jest trochę śmieszne.. Naprawdę

0

Nie no Panowie jak to jest prawda co mówicie żę dają 40 mln + E2+Hleb no to porażka.. Ja osobiście wolę Ville bo czuję że w Barcelonie dobre by wszedł na swoją prawdziwą formę a Ibra może miec problem z aklimatyzacją bo już trochę gra w serie a no trzeba mu przyznać że ma technikę ale coś go ciemno widzę.. Już lepiej dołożyć Panu Llorente te 8 mln więcej i chapnąć Ville ! Bo tak to jakby tak doszło jak się słyszy tutaj to by była porażka europejska..

0

HeHe jeszcze będzie tak że Villa przejdzie i Ibra.. to bym chyba padł ze śmiechu..bujną mam wyboraźnie chyba..

0

HeHe ciągłe spekulacje.. i tak Villa przejdzie a brukowce coś muszą pisać takie prawo natury :D

0

Don Andres:

a to ciekawe...jak już coś to CR9.. ale nie wiem co Ty masz w głowie ;p

0

Porozumienie już było osiągnięte jakiś tydzień temu... Można śmiało powiedzieć że D.Villa już jest piłkarzem FCB ;-) Vamos Barca !

0

Chcieć to Wy sobie możecie.. Chyba jesto nie realne.. Jaka jest rozbieżność między catennacio a stylem hiszpanskim - niebaqatelna

0

niech wreszcie zarząd FCB nabierze rozpędu i zakontraktuje D.Ville - będzie to bardzo dobra wiadomość ;-) Keirrison tak na wypożyczenie wiesz z ligi brazylijskiej jak wejdzie na głębokie wody jakimi są "La Liga" to będzie mu potrzebna aklimatyzacja i ogranie na tych boiskach, więc Barca nic nie straci a wręcz przeciwnie zyska bo go Valencia podszkoli i za rok wróci do Blaugrany z zastrzykiem energii do zdobywania bramek ;-) Powodzenia ;)

0

Zielony164

a gdzie Messi, Henry ? coś mi tu nie gra ;-)

0

Bardzo dobry piłkarz... Widziałem jego pare akcji w ubiegłym sezonie.. Pepe może go wkomponować w maszynę do strzelania goli..

0

Ave Cezar Messi :) ! Najlepszego.. Wszystkiego nieosiągalnego ;)

0

Robinho, Messi, Eto'o ? Brzmi groźnie.. czy tak będzie to się okaże.. ale oosbiście mam do niego mieszane uczucia bo to jest piłkarz jak Anelka.. chodzi o charakter oczywiście..

0

Wszystko spoko ale ludzie nie 30 mln !

0

Dobra może być ale nie za te pieniądze !

0

Szanowna Redakcjo przestańmy porównywać Real a Barcelone związaną z polityką transferową.. Po co pokazywać wypowiedzi z przed 4 lat ? Czekamy na "newsy" typu "Oficjalnie: Ribery i Villa w Barcelonie"

0

: pancernik

Porównywanie Maty z Riberym mija się trochę z celem.. Ribery ma o wiele więcej zalet niż Mata, on dopiero wchodzi na poziom europejski a Ribery to stary wyjadacz..

0

Właśnie szkoda że to tylko jak na razie spekulacje..bo jak było w przypadku "Ibracadabra" gdzie katalońska gazeta ujawniła wiadomość że Ibra jest już w Barcelonie co włoska prasa odpowiedziała "że porozumienia jest dalekie od porozumienia" ale to są całe Włochy i ich cwaniactwo..Tylko patrzeć na dniach jak dojdzie do skutku jakiegoś transferu.. "Oficjalnie" ;]

0

dzefrej234

z tego co widziałem na innych portalach sportowych typu futbol.pl czy transfery.info.. czy nawet marny onet.pl nie widziałem żadnych info na temat tej oferty, bardzo głośno o Krystynie jest jak na razie..Są jedynie spekulacje na temat Karim Benzema ;)

0

Najśmieszniejsze jest to że liczba "niby" kibiców Blaugrana w sezonie 08/09 wynosiła 2 lub 3x mniej niż teraz.. Heh to chyba oznaka sezonowców ;)

0

Moim zdaniem rozsądne pieniądze + Hleb w zupełności im wstarczy oby zarząd Bayernu się tylko zgodził ;) a co do transferu Krystyny.. nie jest wart tych pieniędzy.. Może i na wyspach grał dobrze ale teraz będzie w innej bajce całkowicie.. La Liga to liga wyróżniająca się finezyjnością i stylem a w premiership się gra się twardo.. Zobaczcie CR7 nie ma równej formy.. w MU gra znakomicie co innego juz w reprezentacji.. Myślę że się zaklimatyzuje w La Liga ale nie będzie świecił tak jak mu żel na głowie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?