Kaniucha1988
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostrowiec Świętokrzyski
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Macie panowie jakiś link do skrótu... ?
0
Macie jakieś linki na którym będzie transmitowany mecz Barcy ? Tylko jak macie to prosiłbym o linki na SopCast.. Z góry dziękuje i pozdrawiam
0
Widać gdzie się grał ostatnio w piłkę.. Barcelona !
0
News porażka.. już nie jak pudelek.pl tylko lansik.pl się zaczyna robić ;)
0
Jest jest na tvp sport ;)
0
Na filmiku z youtube to każdy piłkarz jest ciekawy...
0
Tak jest ! Za wychowanka mogą dać te 40-50 mln euro - taki jest moje zdanie ;)
0
Tak jest Mazi ! święte słowa Ty gdzie się wychował to tu powinien skończyć karierę jak jest katalończykiem ! 40-50 mln euro za wychowanka FCB powinna wyłożyć..
0
a kiedy ten mecz jest ? 19 sierpnia ?
0
No i bardzo dobrze.. ! Nie jest wart tych pieniędzy ! Taki zawodnik jak on nie może popełniać błędów jak w meczu z Manchesterem...
0
Coś mi się wydaje że nie dojdzie do tego transferu...
0
Doczekać to nie jest problem tylko potem dzień z głowy a tu trzeba trochę z rana porobić ;P
0
Marcin3838:
Nic nowego... tam nic nie ma jedynie samo "www".. znajdź coś z SopCast to pogadamy ;-)
0
a tego dnia jest Superpuchar Hiszpanii ?
0
cules_since95:
No może lepiej zrobisz jak pójdziesz spać bo szkoła już tuż tuż i trzeba się w czasie przestawić żeby rano wstawać do szkoły.. Nie wiem czym Cię osłabiłem ale kolorowych snów.. podaj 3 argumenty.
0
No właśnie z tego co widzę to na SopCast nie ma za bardzo na meczyki.pl ani na rojadirecta.com ani na kuszotv.pl... a Ja jestem z Ostrowca Świętokrzyskiego... no jakoś od wakacji miewam problemy ze snem, nie wiem co się dzieje jak się dobrze nie zbombarduje z wieczora to ciężko usnąć :P
0
No ja mam nadzieję.. jak już ma trafić to na pewno nie za takie pieniądze jakie Barcelona proponowała za niego czyli granice 18-22 mln euro.. max 10-12 mln.. a Ty "JackVip" skąd jesteś ?
0
a co do tego Czyhrynskiego to powiem szczerze że gościa w ogóle nie znam za bardzo i nie miałem go okazji zobaczyć tzn może miałem ale nie zwracałem na niego uwagi ale mam nadzieję że Pep wie co robi.. Na jego miejsce już bym wolał Evansa czy tam Kompany jak to wcześniej pisali, chociaż nazwisko w miarę znane i umiejętności odpowiednie.. Ja generalnie jestem strasznym zwolennikiem Filipa Lahma ale nie wiem dlaczego FCB nie zdecydowała się zainteresować jego usługami..
0
nie ma się czego obawiać wystarczy wejść 5 min przed meczem na meczyki.pl i odpalic z SopCast (jeżeli jest) albo TVUplayer i problem z głowy...
0
Dobra Panowie.. Ja spadam spać.. ustawie sobie budzik na 5 rano ;-) i jeszcze taki kawał na dobry początek dnia.. może się Wam humory poprawią ;-)
Osoby powiązane z Realem Madryt ustawiają się przed lustrem, które posiada tą zadziwiającą cechę, że jak ktoś skłamie, to pęka. Pierwszy podchodzi Ramos:
- Myślę, że jestem najprzystojniejszym mężczyzną w Hiszpanii! Trach, rysa na szkle. Drugi podchodzi Raul:
- Ja myślę, że jestem najlepszym snajperem wszechczasów w Hiszpanii! Przez całe lustro przeszła jedna wielka rysa. Ostatni podchodzi Perez: - Ja myślę... I lustro rozleciało się w drobny mak...
0
Panowie proszę bardzo.. www.rojadirecta.com i www.meczyki.pl dwie najlepsze strony gdzie zawsze można obejrzeć mecz.. Polecane programy do oglądania meczów to: SopCast, TVants, TVUPlayer. Mecz bym obejrzał ale znowu cały dzień do tyłu a obowiązki czekają.. Pozdrawiam
0
No wiecie w Interze może i psuł atmosferę i znany jest ze swoich ciętych ripost ale w Barcelonie widać że nie czuje się najlepszy bo jak się gr au boku Messiego, titiego czy Xaviego i Iniesty.. to od razu się można sprowadzić automatycznie na ziemie ;-)
0
a ile kosztuje Panowie wykupienie Di Maria ? jak mi się dobrze wydaje to w granicach chyba 15-20 mln tak ?
0
Tak jest tego chłopaka musimy zabezpieczyć przed kupnem innych zespołów ale i tak jego serce leży w blaugrana ;-) Visca El LeO !
0
Ważne że wygrana.. a bramki typowo barcelońskie ;-)
0
A no faktycznie ze dwóch pomocników by się przydało jak ulał.. Typu Silva, Mascherano
0
Ibra widzę zadowolony ;-) jak atmosfera jest to znaczy że jest gitara na razie ;)
0
No jeżeli Ibra nie świruje to chyba chłopak nabrał pokory ;-)
0
NO mam nadzieje że nabierze pokory przy takich zawodnikach jak Xavi, Iniesta, Messi czy Henry i zmieni swój styl zachowania.. ;-) szerokości na nowych boiskach La Liga ;)
0
Oglądałem ten mecz.. no faktycznie dostał w z kolana w główkę w tył głowy ale to był czysty przypadek.. od nas też jeden z młodzików dostał łokcia w polu karnym.. bodajże "Jeffren"