0

Ile płaciliśmy za Yaya Toure ?

0

No ja to się trochę obawiam Nowego Roku... Keita i Toure uciekają nam na PNA Iniesta wraca po kontuzji pozostało jedynie wierzyć w wychowanków których powołał Pep.. Zobaczymy Visca El Barca !

0

Ja sam się wzruszyłem ;)

0

Tak jest czekam na fantastyczny spektakl w wykonaniu Barcelony !

0

Pierwsze 15 min należało do Atlante a reszta już do chłopaków z Katalonii. Moim zdaniem nie sprawdza się ustawienie z Iniesta na skrzydle, spójrzcie na pierwszą połowę i drugą gdy Iniesta się cofnał wszystko wyglądało jak w poprzednim sezonie, piłka chodziła jak po sznurku, Barcelona czasami nawet starała się ośmieszyć swoich rywali w ekwilibrystyczny sposób. Pierwsza połowa nie najlepsza a szczególnie w obronie Rafa Marquez jak widać nie jest swojej wybitnej formie bo piłkarze przeciwnej drużyny nie raz stworzyli sytuacje pod bramkowa..

0

Coś nie śmiga ten link :P

0

Różnimy się tym od Szejków że oni myślą na co te pieniądze wydać a my jak je zarobić.. Jak jest taki zainteresowany niech przeleje trochę na konto "BlauGrana" ;)

0

ostrzeżenie

spam

0

Macie panowie jakieś linki albo gdzie w tv bede transmitowane mecze ?

0

No to ładnie... oczywiście jak Barcelona będzie sobie świetnie radziła bez Messiego w półfinale to nawet nie będzie sensu go wpuszczać lepiej oszczędzać go jesteśmy dopiero na półmetku i piłkarzy trzeba mieć do dyspozycji... Wiem tyle że daj Boże Barca awansuje do finału to tam już pewnie zobaczymy Lionela ;)

0

No wszystko OK tylko nie jakieś głupie wymiany Krkić i Toure = Fabregas.... Dla mnie to by była wielka głupota bo tak wielkiego defensywnego pomocnika jak Yaya Toure to tylko szukać ze świeczką !

0

przemekses:

Po prostu nie byłem pewny i tyle.. Ciekawe od kiedy Ty jesteś zalogowany na tej stronie dziecko ;)

0

Czy aby na pewno na zdjęciu przy newsie jest Yaya Toure ? Bo mi się wydaje że jest to Eric Abidal.. ;)

0

Panie Benitez... a ja mogę powiedzieć niech Pan zapomni o jakichkolwiek tytułach w tym sezonie bo coś Wam ta angielska piłka nie wychodzi i trochę inaczej rokowałem Wam przyszłość przed sezonem.. a długi w jakich pływacie to by Wam się nic nie stało jakbyście puścili Mascherano bo na pewno uzyskaliby bardzo dobre pieniądze od Barcy za tego piłkarza.. Visca El Barca !

0

Cieszy że Messi się może w końcu obudzi ;)

0

Na miejscu Pepa dałbym mu szansę w dzisiejszym spotkaniu i na pewno znalazłbym dla niego miejsce w wyjściowej jedenastce na mecz z Dynamem :)

0

Każdy miał mieszane uczucia co do Messiego a w "Gran Derbi" pokazał że jest to zawodnik kompletny, mieszał obrońców nawet ich ośmieszał, dryblował przerzucał nad piłkarzami realu. Vamos Barca !

0

Barcelona może i dzisiaj nie zachwycała grą w pełni ale zasłużone zwycięstwo.. Sędzia jak na taki mecz to mi się wydaje że nie powinien być bo bardzo dużo kontrowersyjnych akcji było.. Mnie to cieszy, Barcelona najlepsza w Hiszpani ;)

0

Pięknie, fantastycznie, zajebiście.... Anders Iniesta w meczu w Interem pokazał że wraca do formy z poprzedniego sezonu. Kapitalnie ;)

0

Po prostu w zimowym okienku transferowym musimy uzupełnić ławkę rezerwowych, priorytet to napastnik, ofensywny pomocnik i defensywny pomocnik i dziura będzie w pewnym stopniu załatana..

0

Jesteśmy 1 pkt za Realem to wcale nie ma tragedii ale jeśli Ibra się nie wykuruje na najbliższe mecze to będzie bardzo ciężko ale wierze w nich całym sercem. Vamos Barca

0

A no właśnie.. to że mamy wychowanków godnych następców itd. wcale nie świadczy o tym że mamy długą ławkę co już wychodzi na starcie sezonu . Boże spraw oby to było tylko ostrzeżenie.

0

Niezła kaszanka jeszcze niech Henrykowi się coś stanie i będzie bajka..

0

Czy to gra Barcelona ? No ludzie tak nie można..

0

Oj dzieciaczki ;) Te newsy itd jest tylko i wyłącznie dla podkręcenia atmosfery i zrobienie szumu przed Wielkimi nadchodzącymi małymi krokami "Derby Europy"... Więc bez obaw..

0

No dajmy mu pograć, miejmy nadzieję że na początku nowego roku będzie już w odpowiedniej formie w meczu o stawkę jak sam tak mówił. Powodzenia ;)

0

Wreszcie coś ciekawego dodaliście ;)

0

No widzę że Laporta ze swoimi kolegami są "za" transferem Robinho, ja tak samo jestem "za" Dlaczego?

Bo ten piłkarz ma wyrobione nazwisko, jest znany na całym globie i najważniejsze że jest ograny w najlepszych ligach europejskich Hiszpania i Anglia odpowiednio Real i Manchester City.

Moim zdaniem jest to piłkarz kompletny, na boisku sam może zadecydować o losach spotkaniu i ze względu na kraj pochodzenia uważam że bez większych perturbacji bardzo szybko się zaaklimatyzuje.

Pep mam nadzieję że wie co robi ale to nie ma co wymyślać i rozważać za definitywnym transferem tylko trzeba trochę ambicji no i oczywiście działać. Kwota jaką chce klub z Anglii wcale nie jest jakaś kosmiczna bo granice 32-36 mln euro to na obecny rynek małe piwo dla największych potęg światowych.

Spójrzmy trochę wstecz i oceńmy transfer naszego "Jezusa" czyli Dmytro Czyhrynski - kwota jaką za niego zapłaciła (25mln euro) Barcelona jest strasznie przesadzona. Za tą kwotę można było pozyskać Filipa Lahma czy Mexesa a uważam że Ci dwaj są trochę chłopakami niedocenianymi.

Pozdrawiam

0

[*]

0

Macie Panowie link do meczu ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?