0

No chyba, aż łezka jutro pójdzie jak Roonie wybiegnie na murawę Camp Nou.

0

Fanatyk4 :

Dobrze Cię kolega podsumował, bo potem jest napisane na stronie naszego odwiecznego rywala, że na stronie fcbarca.com to same 'osły' siedzą.

Co do Twojej wypowiedzi to spytam tak...

a gdzie: Senna ? Yaya Toure?, Lassana Diarra?,

0

A moim zdaniem właśnie, Maxwell nie rozegrał dobrego meczu, tylko wypadł dość mocno średnio. Na oklaski zasługuje oczywiście Messi i Xavi, bez chwili zastanowienia, można śmiało powiedzieć, że to dwóch najlepszych piłkarzy wczorajszego show na Camp Nou.

Śmiało można wyróżnić Inieste, a co do Villy to widać, że chłopak wczoraj bardzo chciał strzelić bramkę ale dajmy mu czas.

Pozdrawiam. 'Magiczny Futbol'.

0

No oferta rzeczywiście magiczna, ale pewnie jakaś plotka, na pomponik.pl z takimi newsami ;)

0

Bramka Pato jak akcja z PES ;-)

0

Świetna alternatywa na Fabregasa, zawodnik ekonomiczny jeśli chodzi o gażę i z potencjałem tylko ma jeden minus, że gra dla reprezentacji Niemiec ale w końcu to jest Turek, czekam na oficjalny komunikat w sprawie przenosin do Barcelony. Pozdrawiam.

0

Ja to już mam dość tego pierdolenia na temat Ceska, albo niech przechodzi albo niech zostaje, jego sprawa, na jego miejsce jest wielu innych zawodników. A on wcale nie jest wart dużych pieniędzy.. Jeśli tak to ile miałby kosztować Xavi czy Iniesta ? Zresztą i tak jest za nimi w tyle.

0

Niech ta saga się już wreszcie skończy ;)

0

W Wypowiedzi widać, że nie chciał odchodzić do innego klubu ale niestety zarząd tak zdecydował, no cóż wszystkiego Najlepszego na nowej drodze futbolu ;)

0

a ja słyszałem, że ośmiornica raz się pomyliła, mam na myśli mecz Niemcy - Serbia. Dla udowodnienia po proszę o link jak ośmiornica typuje Serbów w meczu przeciwko Niemcom:)

0

Niekończąca się Saga o Fabregasie, ;)

0

Szkoda, szkoda życzę mu jak najlepiej ;)

0

Już się nie ma co podniecać tak tym Ozilem, na razie chłopak błyszczał w dwóch meczach na mundialu i tyle, zresztą CV ma niepokaźne więc zachowajmy zimną krew, już lepsza alternatywa wydaje mi się Gourcuff z Bordeaux, chłopak sprawdzony na salonach europejskich itd.

0

szpion:

Yaya Toure hat-trick'a ?

Jakoś sobie nie przypominam, raczej Keita ustrzelił.

0

No grając w minionym sezonie 65 % czasu to naprawdę za mało za zawodnika tej klasy, trudno musimy się z tym pogodzić, kolejny wielki błąd zaraz po transferze Eto'o.

0

No i nie zapominajmy że Sergio, świetnie gra głową (haha). Generalnie, szczerzę to jakoś za nim nie przepadam, mam na myśli oczywiście naszego 'Busiego'

0

Odnośnie Maty, to taka informacja właśnie się pojawiała, że niby transfer Maty został sfinalizowany ale potem te wiadomości zostały zdementowane, co jak co, ale wydaje mi się, że Mata jednak przejdzie bo Guardiola jest jego wielkim zwolennikiem.

0

No bardzo nieprzyjemna informacja dzisiejszego poranka, Toure jest na boisku jak rycerz, po za tym ma znakomite warunki fizyczne i takiego zawodnika jak on nie mamy w szeregach Barcelony, w sezonie 2008/09 to on znacznie się przyczynił do zdobycia trzech koron, zgarniał wszystko, był w szczytowej formie i jest w niej nadal, oj zapłaczemy za nim.

0

Normalną gaże to ma chyba 10 mln na sezon + 2 mln (zmienne) za sukcesy itd.

0

No kwota 40 min funtów, jest dość wygórowana na Fabregasa, jak odrzucą to trudno, niech ta Saga się wreszcie skończy.

0

Trzeba od niego wymagać po prostu niesamowicie wiele i tyle, przy kontrakcie 10 mln euro na sezon, no wybaczcie ale trzeba, moim okiem za miniony niedawno sezon powinien otrzymać na tyle ile zasługuje czyli jakies 4 mln euro (oczywiście marzenia ściętej głowy),a teraz ma rywalizacje z Davidem Villą więc mam nadzieję, że go to zmotywuj i obydwaj Panowie będą w niesamowitej formię, w Davida wierzę, że tak może być a co do Zlatana to staram się wierzyć ale nie wydaje mi się, jednak La Liga chyba za szybka jak dla niego,

0

Oj tutaj już nie ma się co wykłócać o poglądy polityczne i religijne bo to się w ogóle mija z celem,

Gai Assulin, ten Pan zrobił ogólnie na mnie bardzo dobre wrażenie ale szczerzę przyznam, że nie oglądałem zbyt dużo meczy z jego udziałem, tylko jak była okazja że grał w pierwszej drużynie Barcy lub przypadkowo zbieżność oglądania meczy Barcy Athletic, ale coś tam media o nim pisały, pokazywał się z dobrej strony, Ten o to portal, też pisał na jego temat w samych superlatywach i mam do końca cichą nadzieję, że chłopak się przełamie i zacznie grać swoje, czyli szybko i z finezją.

Ja osobiście dałbym mu jeszcze szansę na klimatyzację na europejskich salonach i na początek wyprawy dać mu np. ligę portugalską, poczekać rok i zobaczyć, a jak nie to dalej francuska i już po tym okresie by było wszystko jasne, bardzo młody (obecnie: 19 lat) za 2 lata miał by 'oczko' a spójrzcie na Pedro, Obecnie ma 23 lata a jak zadebiutował w pierwszej drużynie Barcelony to miał zaledwie 21 lat, i sezon 2008/09 nie było dla niego miejsca w składzie, a rok później, ze śmiałością można przyznać, wręcz wygryzł Henry z wyjściowej '11'.

Nie chciał bym aby taka sytuacja się powtórzyła jak z Fabregasem.

Dzięki za uwagę. Pozdrawiam

0

Mi się wydaje, żeby lepiej było sprowadzić godnego zmiennika dla Alvesa, bo na tą stronę naprawdę mamy tylko jego na tej pozycji, jedynie Puyol (czasami), a co do tych 'gwiazdeczek' niemieckich to Ok, Ozil tak ale Muller to już raczej nam niepotrzebny bo ofensywę mamy dość mocną, musi być alternatywa dla Toure wrazie w.

Fabio Coentrao, ten gość na mundialu pokazał, że jest waleczny no i gra zarówno w defensywie jak i ofensywie, za nim jestem na tak.

0

Oooo Proszę, przemówiła wyrocznia, czyli Pan ' kamil9040'

Chłopie słuchaj, dlaczego Barca i Real mają się dzielić taką samą kwotą z resztą drużyn, jeżeli na ich mecze przychodzi dwukrotnie, czy tam trzykrotnie mniej i ludzi za telewizorami tak samo, więc niby dlaczego mają się dzielić po równo, to tak samo jak byś był dyrektorem jakiejś firmy i miał byś swoich 'czarnuchów' i byś się z nimi dzielił po równo swoimi dochodami, zgodził byś się na to ? ;)

0

Widać w wypowiedzi tego Pana pychę i zazdrość, na racjonalne myślenie jest to nie do pomyślenia, żeby Barca i Real grały tylko ze sobą a Primera Division była bez takich tuzów jak "Barcelona" czy "Real".

Więc na spokojnie, Mistrzostwa są obecnie, więc jakieś spekulacje prasowe itp muszą być, aby podgrzać tą cała atmosferę.

0

Dokładnie Panie Davidzie Villa ;)

Cieszy kolejna bramka Villy, kolejny krok do upragnionego Mistrzostwa Świata;) Obawiam się tylko Brazylii i Argentyny, ale w Argentynie gra Messi, więc nie będę miał nic przeciwko jak ich Messjasz wyeliminuje Hiszpanie, więc kibicuje tym drużynom do końca.

0

Najlepiej nie zwracajcie uwagi na tego Pana o nicku 'marcin123' nieszczęścia chodzą po ludziach ;)

0

kamil9040:

No transfer Di Marii do realu to chyba najlepszy transfer jak na razie 'królewskich' znakomicie się rozwija co było widać gołym okiem w poprzednim sezonie w Benfice na dodatek młody piłkarz i z Argentyny co we krwi mają piłkę nożną.

0

RASPUTIN FCB:

Moim zdaniem nie ma takiej strony, raczej www.realmadrid.pl

Pozdro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?