0

No tak kręcimy się dalej na karuzeli Fabregasa i Wengera...

Popatrzcie jakie to wszystko pełne emocji i niedociągnięć, bo podobno Xavi gadał z Czesiem i mu właśnie tak powiedział, ale to tylko media :) Jedziemy dalej ;)

0

Podgrzewanie atmosfery karuzeli transferowej widzę na ostro jest ;-) O to właśnie chodzi, tym żyjemy i oddychamy, bo czym by był net bez tego ;) ! ?

0

Nie ma się co kierować portalami wp., onet czy interia..

Te portale piszą bo muszą o czymś pisać, a włodarze Barcelony pewnie nie chcą żeby im przeszkadzano w negocjacjach transferowych i nie robić szumu medialnego, ja tam wierzę że w tym okienku się stanie zawodnikiem Blaugrana.

0

Też oglądałem mecz Chile-Peru

Mecz był bardzo wyważony, wyższa kulturę gry i jakość pokazali Chilijczycy. Momentami gra była bardzo szarpana a tempo meczu było bardzo szybkie i bywały sytuacje podbramkowe, choć nie takie klarowne i jasne. Moim zdaniem na uwagę zasługiwał w dzisiejszym spotkaniu Chiroque. Drybling, strzał i przede wszystkim doświadczenie było u niego widać jak na tacy.

Pewnie wiele ludzi oglądało wczorajszy mecz z uwagi na Sancheza, ale jednak zostaliśmy zrobieni w bambuko i wszedł dopiero na drugą połowę z uwagi na ilość żółtych kartek i szczerze powiem, że niczym takim szczególnym się nie wyróżniał, może i widać że jest troszkę wyżej niż inni wczoraj na boisku ale nic szczególnego.

0

Co niektórzy to widzę naprawdę za przeproszeniem tak srają ogniem, że masakra.. Jak na razie to nie jest to oficjalny komunikat i jeszcze nie jest zawodnikiem Blaugrana, ale prawdopodobnie będzie...

Szczerze mówiąc, to nie widywałem go za często w akcji, bo serie a to oglądałem na kacu niedzielnym, po obiedzie itd. i to sporadycznie, bo nie przepadam za tą ligą, ale zdarzyło mi się go widzieć, no chłopak jest bardzo młody i zapewne utalentowany. Zarząd Barcy chyba dobrze wie co robi, stawiając tak dużo na tego osobnika, ale na nim może być ogromna presja z oczekiwaniami itd., czy sobie poradzi ? Nie wiadomo.. Nie wiem dlaczego ale jest na 'tak' za tym transferem z uwagi na to jak się go promuje, to będzie świetny zmiennik do linii ataku, bo nasz wieczny talent 'Bojan' nie spełniał oczekiwań i w końcu się stało, najzwyczajniej na świecie odchodzi do Romy.

Chyba tyle.

0

fcb-anek :

najpierw przeczytaj dokładnie co napisał gościu o nicku 'Barcelona92' a dopiero potem dyskutuj, jak wół napisał, że to agent powiedział.

0

Heh nowa fota na stronie głównej, myślałem że już oficjalnie ;P

0

No a Bojan to niby kiedy miał się przenieść do tej Romy ? W tym tygodniu ?

0

No mogliby wreszcie coś dopiąć na ostatni guzik... ;-)

0

dedee:

Skąd taka informacja? poproszę o link.

0

Takie mecze jak ten (Super Puchar Europy) zawsze się dzielą swoimi prawami i wszystko się może zdarzyć, co innego jakby to był mecz grupowy w LM np.

Stadion neutralny, drużyny nie będą na tzw. 'gazie' i każdy wynik jest możliwy, ale oczywiście wierzę w wygraną Barcy :)

0

realmadridrox:

Akurat nie każdy jest takim tłokiem jak Ci się wydaje, poczytaj trochę komentarzy to znajdziesz osoby obiektywnie patrzące na mecz.

0

Oglądałem dzisiejsze spotkanie prawie całe gdzieś do 75-80 min, bo mi się usnęło..

Pierwsza połowa w wykonaniu Argentyny to szczerze mówiąc 'śmiech na sali'. Za to Kostarykanie bardzo umiejętnie się bronili i dobrze wywiązywali się ze swoich obowiązków. Jak na tak okrojony skład z tego co mówił komentator, bo szczerze mówiąc nie znam tych piłkarzy, to radzili sobie naprawdę obiecująco... Co do naszego cracka 'Leosia' to nie wyróżniał się niczym szczególnym w porównaniu do swoich kolegów (mowa oczywiście o pierwszej połowie).

Za to druga odsłona meczu już całkiem inna od pierwszej a chyba wszystko przez to, że Aguero strzelił bramkę w pierwszej połowie na sam koniec (45 min). Leo nabrał wiatru w żagle i powoli, stopniowo przyzwyczajał nas do tego co demonstruje na co dzień w Barcelonie. Można nazwać mini rajdami, raz się skończył niefortunnie bo został w bardzo brzydki sposób zatrzymany przez zawodnika gości, ale za to znakomicie podawał i miał bardzo dobry przegląd pola i wreszcie po dzisiejszych dwóch asystach, presja i odpowiedzialność jaka spoczywała na barkach Messiego wreszcie spadła.

Na oklaski zasługuje Aguero, Messi, Di Maria i nie wiem czemu ale Zanetti mi się podobał.

Higuain to pozostawia wiele do życzenia, ja wiem że jest po fatalnej kontuzji z ubiegłego sezonu ale miał dogodne sytuacje bodajże 3-4 jakoś w tych granicach, że przy jego umiejętnościach to powinna być bramka, a jednak tak się nie stało.

Generalnie Argentyna w ćwierćfinale i bardzo możliwe, że będzie to Urugwaj i szczerze mówiąc, że w nadchodzącym meczu (Argentyna-Urugwaj) nie ma faworyta, bo jedyne co przemawia za gospodarzami turnieju to atut własnego boiska, bo jako kolektyw to pozostawia wiele do życzenia, no chyba że nastąpi jakieś przełamanie.

Dzięki za wysłuchanie ;)

0

Panowie ma ktoś z Was tutaj Vectre telewizje ?

0

Mamy brąz ! Udało się ! Z taką formą co dziś to byśmy pokonali nawet Kanarków ;)

0

i Dupa... Gramy o 3 miejsce. Mecz był do wygrania, przegraliśmy na własne życzenie.

0

Barcelona92:

Kolego ale zwróć uwagę na fakt, że Ibra został wypożyczony do Milanu z opcją wykupienia i ponadto Milan płacił całą pensję Ibrze, a my nie dawaliśmy nawet centa, to jest ta różnica, była możliwość wyciągnięcia go za grubszą kasę, ale wtedy by był podział fifty-fifty... A każdy dobrze zna jakie ma życzenia płacowe szwedzki wieżowiec.

0

Barcelona:

Właśnie naszym atutem jest to, że jesteśmy gospodarzami i kolejny zawodnik to nasi kibicie na trybunach...

W dzisiejszym spotkaniu chcę widzieć Gruszkę od początku spotkania i Ignaczaka. Bo Ci dwaj co prawda grali wczoraj ale nie od początku spotkania i bardzo dużo wnieśli do naszej gry, przede wszystkim świeżości Piotr Gruszka ;)

0

Ale chyba nie ulega wątpliwości, że wygra Brazylia, stawiam że wynik będzie oscylował w granicach 3-1 dla Kanarków ;-)

Co prawda Argentyna zrobiła milowy krok do przodu w odniesieniu do poprzedniego sezonu, ale do dzisiejszych rywali im trochę brakuje.

0

Barcelona92:

Dzięki wielkie... Czyli pierwszy półfinał już sobie obejrzałem, bo nie mam posiadam polsat sportu... mecze też leciały na tv4 ale już chyba nie nadają, więc pozostało mi tylko Polaków oglądać.

0

Mam pytanko jeszcze do Pana o nicku "Barcelona92", bo widzę że chłopak ma rozeznanie w sporcie ;)

Na którym kanale można dzisiaj obejrzeć Brazylia - Argentyna ?

i Polska - Rosja ?

Bo tak patrze po programach i nie widać.

0

Pozostało nam cierpliwie czekać ;)

0

Barcelona92:

No masakra była, 4 set to już była dramaturgia do potęgi... A tie-break źle się zaczął, ale jakoś poszło.. Ja się pytam co się dzieje z Mariuszem Wlazłym ? Dlaczego nie gra ? Ignaczak dlaczego rezerwa ? Gruszka czemu rezerwa ?

0

Polska !!!!!!!!!!!!!!!!

0

No nie tak do końca do Barcelony B, bo z tego co mi wiadomo, to on będzie buszował między zespołem B a pierwszym zespołem ( w razie konieczności) to chyba oczywiste, więc nie wymaga tłumaczenia.

0

To jest oczywiste, że na filmikach z youtube, z każdego można zrobić niezłego grajka, sklejając najciekawsze akcje, to jest jest wiadome..

Co jest dobre? Na pewno jest bardzo szybki i zwrotny. Jestem na "Tak" z uwagi na cenę i wiek.

0

To na wejściu sprawdzimy szejków ;-)

0

Oj nie bierzecie Panowie i Panie tak głęboko wszystko do siebie co jest tu napisane, bo wiadomo, że do 31 sierpnia jest okienko, ale jak wspomniał kolega wcześniej są eliminacje LM (Arsenal, Udinese), więc Ci dwaj nie mogliby zagrać w nadchodzących rozgrywkach LM. Pożyjemy zobaczymy. Zarząd jest bardzo twardy i konsekwentny w tym co robi, jednym się to może podobać, a drugim nie.

0

kacperfcb:

Dokładnie... Sahin, Altintop, Coentrao, Varane i Callejon. Mogliby dopiąć już ten transfer "Fabregasa". bo ta saga wydaje się nie mieć końca, jak 'moda na sukces' i ten Sanchez..

0

Real się wzmacnia, a my stoimy w martwym punkcie dalej..

Ja wiem, że okienko transferowe dopiero nabiera tempa, ale już mogłoby się coś wydarzyć z uwagi na to, że już się zaczyna pre-sezon.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?