Kaniucha1988
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostrowiec Świętokrzyski
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pozor:
Chyba jesteś jedynym który by zmienił ustawienie, To jest ich filozofia gry i nie mogą złamać swoich zasad, oceniam że masz koło 15 lat.
0
No Pedro chcesz strzelić bramkę hm.. jak będziesz miał dogodną sytuację to musisz ją wykorzystać, o strzeleniu bramki na Wembley ja byłbym skłonny wskazać Inieste.. Ten chłopak już dwukrotne udowadniał, że strzela bramki w ważnych meczach (patrz. Chelsea i finał MŚ z Holandią) ale to tylko teoria, jednak ja w nią wierzę, a mecz będzie zacięty i chciałbym żeby była dogrywka i w dogrywce żeby się wszystko wyjaśniło.
0
Aguero i Forlan razem do nas ?
Kusząca propozycja, lecz wydaje mi się, że nie do zaakceptowania bo skutkowałoby to grzaniem ławy jednego z tuzów w naszym ataku, że się tak wyrażę...
A Rossi to priorytetem ? No ludzie nie żartujmy, pewnie że bym go wolał bardziej niż Bojana, ale klub wcale nie musi być aż tak zdeterminowany by sięgać po niego jeszcze w dodatku za taką kwotę, rzekomo wykazywali zainteresowanie jeszcze Sanchezem to już chyba lepsza i trafniejsza opcja z uwagi na to, że jest bardzo młody i błyskotliwy i mógłby się świetnie rozwinąć w naszych szeregach.
0
Bojan jest cienki i z uśmiechem ochłonę jak go nie będzie w przyszłym sezonie w szeregach FCB, wiem, że jest wychowankiem, ale jakoś nie jestem do niego przekonany i nie mam do niego zaufania, inna sprawa już ma co do Affelaya, no chłopak widać, ze chcę ale jak na razie nie przekonał chyba Pepa do siebie a miał trochę czasu, ale jeszcze jeden sezon można mu dać to wtedy się okaże.
0
Hmm... myślicie ? Za Fabregasa 30 mln + Jeffren i Milito np. ? A będzie czwórka naszych graczy przedstawiona, czyli Bojan, Jeffren, Milito i kto ? mam nadzieję, że właśnie nie będzie to Thiago, bo koleś robi na mnie wrażenie i w przyszłym sezonie nadejdzie moment co jest wart i wydaje mi się, że jego talent eksploduje i za 3-4 sezony będziemy mieli godnego zastępce Xaviego, po co zatem więc Fabregas ?
0
Dziwne jakby był za Barcelona :)
0
Panowie ja trochę z innej beczki, mecz Lecha z Borussia to jest transmitowany na jakimś kanale ? Jak tam to napiszcie na jakim.. Pozdrawiam.
0
Skład miazga, albo będzie wyrównany mecz albo La Manita :)
0
Pytanie do ludzi, którzy zamówili książki:
1. Dostarczono je Wam do domu ?
2. Macie jakiś kontakt z ekipą co zamawialiście ?
Bo mi nie przyszła i nie mam żadnego kontaktu...
Pozdrawiam.
0
Bluszcz:
A możesz podać link ? Bo jakoś szukam tej informacji i nie mogę nic znaleźć...
0
barcafan89:
Coś ten link nie działa.
0
Szczerze? To najładniejsza jest Linusa Halleniusa
0
O boże tylko nie takie, jestem z Ostrowca Św., i to powinno chyba wszystko tłumaczyć...
0
Panowie ma może ktoś link ze wczoajszymi popisami Iniesty ? :)
Czekam... Pozdrawiam :)
0
Czy to dziś jest ten dzień ;) ? Cięty język Mourinho i jego laleczek zostanie przytarty :) ?
0
Witam. Ten mecz jest może transmitowany w tv ?
0
Liczę na demolke w wykonaniu naszych tuzów z teamu ;)
0
Gramy u siebie na dodatek z nieliczącą się w na europejskich salonach Kopenhaga i liczę na dużo bramek i wreszcie jakość i błysk naszej drużyny, która losy meczu już rozstrzygnąć po 30 minutach tak jak w poprzednich sezonach ;) Vamos Barca !
0
a Niby Villa to dlaczego nie gra ?
0
'Treningi młodej kadry odbędą się 28 i 29 września w położonej niedaleko Madrytu miejscowości Las Rozas', chyba 'października ;)
0
Leo wracaj szybko do zdrowia, Barca bez Ciebie to jak PiS bez Kaczyńskiego.
0
Powiedział co wiedział ;)
Mascherano... gwiazda, jeden z lepszych defensywnych pomocników na świecie, 26 lat, brak sukcesów, a na dobrą sprawe Pique już wygrał wszystko a gość ma 23 lata.
0
No co jak co, ale jak chcemy walczyć na wszystkich frontach to jeszcze jeden, klasowej Światy napastnik przydałby się bez wątpienia.
A tak to generalnie skład mamy kompletny, forma zawodników, napawa dumą co dobrze może rokować w przyszłości. No nie ma co gdybać, jak będzie? Pokaże nam czas. Jestem dobrej myśli.
0
No tak jak się spodziewałem.. Barca, bez większego polotu ale za to efektownie i efektywnie co bardzo cieszy, brawo dla Valdez, za obroniony rzut karny, Villa widać, że bardzo chce strzelać i zaczyna mu to powoli wszystko pasować, Iniesta, bramka bardzo ładna, Messi widać, że wchodzi na obroty, cieszy wygrana i remis naszego odwiecznego rywala (Realu), ale to dopiero początek bitwy, wojna dopiero się zacznie.
Pozdrawiam.
0
Coś się chłopakom strona zepsuła... ---->>>> realmadrid.pl ;)
0
punczus :
Jak już coś to 'idioci', z kolei następna sprawa, widać, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem na dodatek takich krótkich artykułów.
"Klauzula wypożyczenia zawiera klauzulę wykupienia zawodnika za 24 miliony euro po zakończeniu obecnego sezonu." To zdanie chyba rozwiewa wszelkie wątpliwości co do Twoich idiotycznych wypowiedzi... ;)
0
No szczerze trzeba sobie przyznać, że Barcelona na Ibrahimovicu interesu nie zrobiła, ale ja tak samo nie byłem za tym, żeby został.
24 mln to trochę za niska cena jak na moje oko, na dodatek jeszcze raty, tylko tyle dobrze, że Milan pokrywa całą pensje Ibry, zastanawia mnie jedno.. Dlaczego jak MC chciał kupić Zlatana i oferował mu bajeczny kontrakt w wysokości 600 000 euro na tydzień to Barcelona się go nie pozbyła ? Bo na pewno, Panowie szejkowie z taką śmieszną kwotą by nie wyskoczyli. Wydaje mi się, że większość kibiców była by zadowolona gdyby transfer zakończył się w granicach 40 mln euro, bo tak to się każdy śmiał z realu a Barcelona w tym okienku pokazała, że wcale nie jest lepsza w sprawach finansowych, no widać gołym okiem, że pod ręką Sandro Rossela sprawy ekonomiczne i transferowe mają się trochę inaczej, aniżeli w przypadku Joana Laporty.
Pozdrawiam Kaniucha1988.
Visca El Barca. 0-4 dziś.
0
i Bardzo mnie to cieszy, Ibra to dobry zawodnik ale nie pasuje do profilu Barcy.
0
Druga linia wybucha u nas Panowie, bezapelacyjnie !
0
Jest Villa i Ibra w pierwszym ;-)