0

I dobrze, przyda się, w razie ewentualnego urazu któregoś z MVP (odpukać w niemalowane) to się przyda, bo z tym Sanchezem to się prawdopodobnie zapowiada jak z Fabregasem.. Rosell bardzo mocno trzyma swoją politykę wydawania pieniędzy i jest jakby to można nazwać 'dusi groszem', ja wiem że są długi itd., ale nie my jedni w Europie.

0

Ciąg dalszy widzę "Transfer Fabregasa' odcinek: 1278 ;-)

0

I bardzo dobrze, ciekawe tylko co z naszymi transferami..

0

Ja również czekam na oficjalne potwierdzenia odnośnie owych transferów i mamy z głowy.

0

Niewątpliwie Yaya był bardzo cennym graczem w naszych szeregach, ale Mascherano można powiedzieć, że się odblokował po jakimś czasie i świetnie nam to zrekompensował ;)

0

Ale będzie faza jak te transfery dojdą do skutku jutro ! Jeszcze tylko Kiko i chyba starczy transferów w tym okienku, będę mega szczęśliwy jak się tak stanie.. Tylko szkoda, że nie kupiliśmy jakiegoś obrońcę, ale mamy alternatywy (Mascherano, Busquets) no i oczywiście młodzież.

0

Ważne żeby było wiadome już przed CA, czy Sanchez jest nasz czy nie.. ;)

0

Extra wiadomość, chyba że City wykłada na stół tyle co Real za CR ;)

0

PRZECWELONA:

Wszystko spoko, tylko że ja mam nick wszędzie taki sam... Czy to na rm.pl, devilpage.pl, primeradivision.pl czy tu i nigdy nikomu nie ubliżam lecz wdrążam się w dyskusję i omawiamy zagadnienia. A co do innych użytkowników tego portalu, to chciałem stwierdzić że pseudo-dzieci znajdziesz na każdych z tych stron, to jest nie element tej układanki i choć nie wiem jakbyś chciał to tego nie zmienisz, pozostaje ich tylko zripostować albo po prostu olać.

0

Dziękuje za bramkę w Paryżu ! Powodzonka.

0

mała korekta..

DO 'PRZECWELONA'

tam miało być: 'Jeśli tak to powiedz mi'

Wybaczcie.

0

a co do news'a to chłopaki może popili i na drugi dzień to pisali na kacu, to tylko ludzie i mogą się błędy zdarzać.

0

PRZECWELONA:

Szczerze ? ! To nawet nie mam pojęcia do czego nawiązałeś to pisząc do mnie. Czy ja coś wspomniałem o finale ? Jeśli sądzisz, że Real wygra w nadchodzącym sezonie to gratuluje dobrego poczucia humoru, wcale nie twierdzę że Barca to osiągnie, ale widocznie masz nadzwyczajne umiejętności np., 'jasnowidzenie' albo jesteś 'wróżbitą'. Jeśli tak to powiem mi jaka przepaść będzie między dwoma zespołami na koniec sezonu (Barca i Real) i kto będzie królem strzelców i możesz od razu wyniki napisać.

Co do panny... Słuchaj jestem akurat po związku i generalnie po przejściach teraz jestem i jakoś się zbieram, ale ciężko, walczę sam ze sobą.

0

el_nani17:

Bardzo się cieszę, że poświęcasz swój cenny czas na udzielanie się na tej stronie, ale naprawdę jest to zbędne, jeśli nie to zapraszam do dyskusji na temat FCB a nie MU, pozdrawiam serdecznie.

0

Chelsea to już sama nie wie czego chcę, jest zdeterminowana aby coś ugrać w przyszłym sezonie, z nowym trenerem, mają być transfery tylko że od nowa budowanie zespołu i wpajanie nowej filozofii przez trenera.

0

sprzedają z opcją wykupienia przez pierwsze 2 sezony.

0

Jak dla mnie to jest nietykalny.

0

Chłopak ma zmienna zdania widzę, już nie wiem czy to mediów czy on tak manipuluje słowami, jak jest zdeterminowany aby grać w Barcelonie i zależy mu na na tym bardzo to powinien kłaść nacisk na władze Udinese, choć wiadomo, że oni chcą jak najwięcej pieniędzy, ale rozwój samego piłkarza też powinni brać pod uwagę.

0

Widzę, że się pojawił prowokator o nikcu 'PRZECWELONA', tylko tym podpisem chciałeś zweryfikować swoją byłą dziewczynę ?

Zazdrość kipi z Twojego pisania, może i niektórych sprowokowałeś, ale też nie zapominaj że wielu nie nabierze się na te sztuczki, a więc diable wracaj do piekła. Pa :*

0

Szczerze powiedziawszy nie za wiele mam do powiedzenia na jego temat, ale grał na ME U-21 i za tak małe pieniądze to może być bardzo dobra inwestycja na przyszłość.

0

Właśnie tak ostatnio wychodzi, że tych co się nie kreuje na nowych wybranków do poszczególnych zespołów to tam trafiają, a tam gdzie najwięcej zamieszania to przeważnie jest klapa, odnośnie ewentualnego transferu Kuna do FCB, to moje zdanie jest takie, że byłby to milowy krok w przód i linia ataku byłaby zupełnie odmłodzona i przede wszystkim zabezpieczona na kilka dobrych lat (Messi, Aguero, Pedro).

0

km:

Mówisz to o Nanim ? Jeśli tak, to ja osobiście uważam, iż Twoja wiedza na temat futbolu jest bardzo znikoma, oczywiście masz prawo do wygłaszania swoich opinii, ale nikt chyba zdrowo myślący nie powie, że Nani jest zawodnikiem słabym, na moje oko pasowałby do układanki Pepa, ale ściągnięcie go na Camp Nou graniczy chyba z cudem.

0

No teraz co pokazał Thiago to ja już w ogóle nie rozumiem, po co nam tak naprawdę Fabregas, ewentualne jego przyjście do nas jednocześnie skutkuje zablokowaniem rozwoju Thiago, ja mam jednak nadzieję, że nie uda się go jednak pozyskać.

0

Jak na razie jeszcze nie przeszedł, ale jak już dojdzie do skutku to życzę mu jak najlepiej i niech się rozwija na dobre, nowa liga, nowe doświadczenia i to powinno zaowocować w przyszłości..

0

Hehe, to co cena za Thiago ponad 30 mln ?

0

Wydaje mi się, że trochę na wyrost się nim przechwalają i mam trochę wątpliwości odnośnie jego gry właśnie w tym wieku.

0

Ale zawrzało na stronie realu ulalala Panowie, no cóż.

0

Życzę CA, Złotej Piłki, LM, Ligi, CDR i oczwiście zdrówka ;)

0

Odnoszę wrażenie jakby ten transfer się oddalał ale nigdy nic nie wiadomo, w każdej chwili włodarze FCB mogą nam zafundować niespodziankę i sprowadzić kogoś, o kim w ogóle nie było mowy. No, zobaczymy !

0

Nie zapominajcie że w przypadku kontuzji (odpukać w niemalowane) któregoś z MVP. to na skrzydle jeszcze może grać Iniesta.. Tak więc mamy: Messi, Villa, Pedro, (Sanchez opcjonalnie), Affelay i Iniesta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?