0

jedrzejkowal:

Widocznie mało się piłką interesujesz albo bardzo krótki czas, nie wiem jak można oceniać takich piłkarzy po 2-3 meczach, tak samo jak byś powiedział, że Vittek jest lepszy od Di Natale albo Iaquinty a Hamsik lepszy od Gatusso.

Jeszcze co do tego porównania Ozila do Zidana to mało co z krzesła nie spadłem.

0

10kilan:

Popieram w 100%

0

Jakoś nie jestem do niego przekonany, osobiście bym wolał już kogoś z pierwszej półki, już nie jedna taka gwiazda miała być patrz. (Czychrynski, Caceres, Kerirrison, Henrique)

0

No dobrze, może i błyszczy, żeby się tylko tak gwiazdka szybko nie wypaliła i znając życie będzie grzał ławę i musiał by się przyzwyczaić do rotacji bo niby za kogo miałby grać ?

0

No dobrze, dobrze Panowie, ale Ozil błyszczał na mundialu to lat 21 i teraz na konkretnej imprezie tak samo daje o sobie znać, więc coś w tym jest ;)

0

Wszystkiego Najlepszego Leo ode mnie i od mojej dziewczyny jak najwięcej bramek w przyszłym sezonie i oczywiście na mundialu. Powodzenia :)

0

No nie podoba mi się to, jeszcze za nim zapłaczemy, pewnie nie raz, ciekaw jestem kogo sprowadzimy w jego miejsce ;>?

Może Alou Diarra ?

0

Wiecie co mi się najbardziej podoba z tego news'a ? ;)

Ta lala co stoi obok Rosella ;)

0

No byłoby świetnie, ale powoli dochodzę do wniosku, że Pep chcę mieć w swoim składzie podopiecznych Del Bosque..Tzn. Mieć bardzo dużo zawodników z reprezentacji Hiszpanii i bardzo dobrze to chłopaki się bardzo dobrze znają i tworzą znakomity kolektyw.

0

Tak tak, może mu dajmy ze 2-3 sezony na zgranie się z grupą a puchary będą nam sprzątać z przed nosa, Ludzie kochani Zlatam to profesjonalista nie jakiś Sobiech czy Lewandowski, on to ma w obowiązku się wkomponować w skład czy 9-10 miesięcy to za krótko ?

Kto śledził mecze pod koniec rundy dobrze widział co się święciło, że bez Zlatana nasza maszynka do zdobywania goli wreszcie się naprawiła i to generalnie napawa optymizmem.

Wystarczy siąść na spokojnie i przeanalizować ostatnie dwa sezony. Czy nasz styl się nie zmienił w obecnym sezonie w porównaniu do poprzedniego ? Moim zdaniem tak, zmienił się i to niebagatelnie.

0

adan23:

Akurat "Nasz kochany Eto'o, pisałem w intencji do tych co byli, są i będą z nim", więc proszę Cię nie łap mnie za słowa zresztą, po napisaniu swoich wypocinach napisałem "Sorry za literówki". Dla urozmaicenia napisze Ci, że odnosiłem się do tych, którzy tego transferu nie chcieli, to chyba jednak proste i logiczne no nie ? Teraz po prostu będziesz się mnie czepiał czego bądź bo boisz się że przegrasz walkę słowną i tyle. A wcale nie mam tego na celu. Więc szanujmy się i nie szukajmy zaczepek bo jesteśmy jakby to ująć z 'jednej rodziny' no chyba, że jesteś przypadkowym kibicem innej drużyny ale to i tak faktu nie zmienia.

Pozdrawiam Kaniucha1988

0

adan23:

Kolego ja zawsze bylem za Eto'o i nie chciałem jego odejścia nie musisz mnie porównywać do każdego bo to ja we własnej osobie. Szanuję go dalej i jakby się nadarzyła okazja to bardzo chętnie bym go zobaczył w bordowo-granatowym trykocie.

Weź kubeł zimnej wody i wylej sobie na głowę, bo ja tylko jestem cząstką tutaj a nie odpowiadam za to co piszą inni.

Pozdrawiam Kaniucha1988

0

Sorry za literówki.

0

Jak dla mnie to bardzo dobra wiadomość, Nie pasuje do naszego stylu gry, zaraz mnie pewnie spora część ludzi zacznie krytykować, ale każdy ma prawo do własnego zdania... Prawda ?

Więc tak: 'Tak pamiętam Zlatan w pierwszych 'bodajże" 13 meczach zaaplikował na konto "Blaugrana' 12 bramek ale potem coś celownik się zepsuł i był spadek formy, kolejną rzeczą którą zapamiętam po Zlatanie na pewno jest strzelona bramka w 'Gran Derbi' na Camp Nou po asyście Alvesa, może i on się w pewnym stopniu przyczynił do wywalczenia jednej korony jaką jest jes "La Liga" ale szczerze mówiąc i patrząc obiektywnie na cały sezon to on 'MOIM zdaniem nie pasuje do zespołu prowadzącego przez Guardiole, przypomnijmy sobie sezon 2008/09 jak na pozycji nominalnej '9' grał nasz kochany Eto'o, były szybkie podania ze skrzydła do środka i skutkowało to tym że Barcelona strzeliła ponad 100 bramek i była blisko osiągnięcia rekordu Realu ale zabrakło naprawdę niewiele, a spójrzmy na ten sezon 2009/10.

Barca na finiszu rozgrywek miała 99 bramek i Real nas wyprzedził o zaledwie 4 bramki ale w zakończonym niedawno sezonie królem strzelców La Liga i naszych wspaniałych chłopaków z La Masia był nie kto inny jak nie 'Lionel Messi', co chyba większość z nas wie, że gra skrzydle a nasza '9' w tym sezonie ile strzeliła bramek ? Zaledwie 16 a Eto'o wtedy strzelił 30 lub 31 już dokładnie nie pamiętam a nie chcę sięgać do google.

Jak widać różnica jest niebagatelna w stylu gry z sezonu 2008/09 a 2009/10 po prostu już nie było tej finezji i tego polotu bo Zlatan zamiast szarpać środek, walczyć jak lew to stopował grę "zasłaniając się plecami co dawało rywalom możliwość cofnięcie się na swój obszar boiska" Mi generalnie się to nie podoba i myślę, że Wam też, obecnie w składzie na środkowej pozycji mamy Ville, Bojana i Zlatana. Do rotacji w zupełności wystarczy 2 czyli "Bojan i Villa' a David to król pola karnego przypominającego trochę Eto'o strzela co popadnie jak wpadnie to wpadnie a przeważnie wpada i nie zapominajmy jeszcze na dodatek że nasza Cantera funkcjonuje znakomicie i lada chwila jakiś nowy talent się wyłowi.

Wszystko to reasumując, stwierdzam, że jakby Zlatan odszedł za te 51 mln euro o których jest mowa, to kwota jest bardzo dobra bo na te pieniądze można jeszcze wzmocnić prawą flankę na obronie i drugą linię co mi się wydaje, że już w zupełności druga linia jest kompletna ale Anders Iniesta jest dość kontuzjogenny i stąd pewnie pomysł całego sztabu, Liczę na przyjście Fabregasa i odejście Zlatana.

Tyle w tym temacie, dziękuje za uwagę i pozdrawiam.

Kaniucha1988

0

Panowie nie ma się co oszukiwać, Hiszpania po prostu pokazała nam o co chodzi tak naprawdę w piłce nożnej..

0

No kurcze jak w serialach ;) Poczekajcie, jeszcze nie jedna sensacja będzie w tym temacie ;-)

0

No czekam na ten transfer już całkiem sporo i mam nadzieję że finalizacja tego zakupu będzie miała miejsce jeszcze przed rozpoczęciem Mundialu w RPA.

Mielibyśmy niesamowitą drugą linię, 'Xavi' 'Iniesta' 'Fabregas' to wszystko mówi za siebie ;)

0

Bardzo chętnie bym go zobaczył w trykocie Blaugrana :)

0

Co niektórzy to już nie wiedzą kogo chcą, ja pozostaje przy Cescu, nie zapominajmy, że Gourcuff błyszczy jak na razie w lidze francuskiej, ciekawe jak się przeniesie na Wyspy lub na Płw. Iberyjski, co do jego umiejętności nie mam żadnych wątpliwości, że to znakomity zawodnik ale niech się rozwija jeszcze, Czekam na finalizacje transferu Fabregasa i będę usatysfakcjonowany. PS. (oby przed Mundialem - w co wątpie).

Pozdro Kaniucha1988

0

No przesada to było, niech się lepiej Zlatan weźmie za grę w przyszłym sezonie jak nie chce ławy grzać.

Bojan pokazał na finiszu La Liga, że może być znakomitym snajperem.

0

To wszystko wydaje się być bardzo proste...

Jak przejdą do Madrytu to będą szmatami. Tyle w tym temacie.

0

Krzysiek1994:

Popieram Cię. nie za każdym razem ma się nosa do transferu, przecież to nie leży tylko w intencji sztabu ale także samych piłkarzy.

i przypomnijcie sobie sezon 2008/09 - to właśnie w tym sezonie największy wkład to miał Laporta, Tixi, Guardiola itd.

0

KanonierTH1411:

No fakt, podpisał kontrakt na 5 lat ale to nie zmienia faktu, że 'sam' piłkarz chcę grać u nas a nie u Was, bo w Arsenalu nie ma perspektyw na przyszłość. Brak tytułów itd a w Barcelonie ma to zapewnione, w ciemno się mogę założyć, że Barcelona dojdzie do półfinału LM i zdobędzie mistrza Hiszpanii.

0

KanonierTH1411:

Chłopie jak Ty w ogóle możesz porównywać Fabregasa do Ibrahimovica ? No chłopie, chyba udajesz, że się znasz na piłce, przecież oni grają na innych pozycjach :)

0

Strzelaj ! Mamy Bojana ;)

0

KanonierTH1411:

Z uśmiechem na twarzy czytam Twoje wypociny, i dochodzę do wniosku, że jesteś sfrustrowany tym że Cesc z dnia na dzień, jest co raz bliżej szeregów Barcelony, spójrz na to co dla Was Fabregas zrobił przez ostatnie lata, tak wiem, że Wam się drużyna rozpada bo dużo się mówi o 'ewentualnych' transferach piłkarzy Arsenalu do innych klubów, Postaw się na miejscu Cesca, on jest Katalończykiem i chcę wracać do domu, jak większość wie, odbył rozmowę z Wengerem bardzo długa i mam nadzieję, że owocną i na dodatek dzisiaj czytałem na tym fantastycznym serwisie, że to właśnie coach Arsenalu zadecyduję o przyszłości Fabregasa, moim zdaniem, jeżeli ktoś deklaruje chęć pójścia do innej drużyny to powinno się puścić, to tak samo jakby Ci mama wybierała zawód w jakim masz się uczyć, posłuchał byś się mamy ? Czy byś poszedł własną drogą ? Ja z reguły chcę robić to co mi sprawia przyjemność, tak wiem w tym i w tym klubie będzie robić to samo - grać w piłkę, ale on chce zdobywac tytuły, co w Arsenalu to jakoś nie widać, widać ducha walki ale czegoś brakuje, a w szczególności doświadczenia w tym zespole.

0

No tak, mamy nowa gwiazdę na lewej flance, w tym sezonie spisał się znakomicie, piłkarz tworzy własną historię i już się w tych kartach na stałe zapisał, tylko żeby mu woda sodowa do głowy nie uderzyła i jak to brzydko mówiąc 'żeby się nie zeszmacił' ale póki co, wierzę w niego całym sercem, co prawda będzie mniej grał w przyszłym sezonie niż teraz co grał bo mamy Ville, co prawda jego nominalna pozycja to '9' ale znając Guardiole to ustawi go na skrzydle i będzie przechodził na środek jak Ibra będzie stopował grę i bronił plecami (co mnie bardzo wku***a), osobiście wolałbym sprzedać Ibrę i zostawić Bojana i Pedro bo naprawdę im bardzo dobrą przyszłość wróżę, w końcu taki nasz klub ma politykę, że opiera skład na ludziach z Cantery... czyż nie prawda ?

0

Jestem zdania takiego, że Wenger puści Cesca bo to lojalny trener, jak będzie inaczej zmienię o nim zdanie..

0

Lionel Messi - Czapki z głów przed tym panem,

Powodzenia Leo na mistrzostwach, mam nadzieję, że utwierdzisz wszystkich w przekonaniu, że jesteś numerem 1 na świecie.

Pozdro ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?