0

Dla mnie najlepiej jakby Robinho został definitywnie zakupiony w zimowym okienku transferowym. A Kasa która jest napisana w tym artykule 7 mln wypożyczenie to wcale nie jest wygórowana cena biorąc pod uwagę transfer definitywny po zakończeniu sezonie jeśli byłaby to kwota 30 mln to byłoby dobrze.. Jeszcze tylko do przedmówców. Co Wy porównujecie Keirrsiona, Hleba czy Caceresa do Robinho ? Ludze trochę obiektywizmu. Robinho jest ograny w najlepszych ligach na świecie i ma doświadczenie i dość pokaźne Cv więc trochę szacunku

0

No tego Henryka widać że Pep oszczędza bo chyba zapowiada się nam jakiś transfer w tym okienku zimowym lub letnim bo coś właśnie nie gra w ogóle, zresztą sam w wywiadach mówił że jego serce należy do Arsenalu i może tam wrócić ale już nie jako piłkarz. Były plotki i spekulacje że na zakończenie swojego życia z piłką nożną chce zagrać w lidze MLS i czuje że tak będzie, więc wydaje mi się że Henry rozpocznie mecz na ławce

0

Czy Wy nie widzicie że nam brakuje klasowego piłkarza na ataku ? a Nie jakiegoś Suareza ?:

0

groszek26:

Ponieważ w tym sezonie zaliczył już występ w barwach Szachtaru

0

Już nie ma się co tak podniecać tym chłopakiem z Ajaxu Suarezem.. Już nie jedna gwiazda się tak właśnie zapowiadała w przypadku właśnie Huntelara czy nawet K9 który został wypożyczony do Benfici moim zdaniem tego chłopaka można wypożyczyć w tym okienku zimowym lub już na spokojnie w letnim ale na pewno nie kupować bo kasy na darmo nie co tracić jeszcze jakby wchodziła kwota w sumie 20 mln euro to ja już bym w ogóle z niego zrezygnował nasz zespół wcale nie jest tak zdeterminowany do kupna napastników tego pokroju bo jak na razie to szczeniak europejski gdzie jak na razie grywał w Holandii i tak naprawdę nie wie jeszcze co to piłka na światowym poziomie. Do układanki Pepa jest potrzebna środkowa linia naszego teamu względem rotacji bo jak wiadomo średnia nam przypada co trzy dni mecz więc o kontuzje łatwo na dodatek przekonaliśmy się o tym ale w poprzednim sezonie i to w formacji defensywnej ale jakoś się udało. Barca niech zagnie parol na Mascherano on byłby bardzo dobrym wzmocnieniem wiadomo że potrzebna by była aklimatyzacja ale w FCB ma kolegę Messiego więc współpraca między nimi by się układała po za tym jak się ma w szeregach takie osobistości jak Iniesta Messi czy Ibra to wszystko idzie łatwiej jak po sznurku, Cesc Fabregas tak samo mam nadzieję że latem już będzie biegał w bordowo-granatowym stroju na Camp Nou. Nie popadajmy w hurraoptymizm z tym chłopakiem z Ajaxu poczekajmy chociaż do połowy sezonu zobaczymy czy poradzi sobie z presją jaką ma obecnie i dopiero będzie można coś wyrokować.

0

No spotkanie wczorajsze wreszcie miało swój urok. Jak dla mnie bohaterem meczu został Keita chyba jak dla wielu. Bardzo ładnie zagrał Zlatan, widać że jest w formie chłopak i bardzo szybko się aklimatyzuje do zespołu. Co niektórzy piszą że Toure w tym sezonie się nie sprawdza to ja ich w ogóle nie rozumiem bo przecież w tym sezonie gra bardzo dobrze.

0

No nie poznaje tego Pana pod nickiem CR9.

0

No ja stawiam dzisiaj takie coś:

Barcelona -Rubin (handicap 0:2) typ: x

Stuttgart - Sevilla typ: 2

Real - Milan typ: 1

Zurich - Marsylia typ:2

Za:20 zł

EWK: 375,75

0

SpidiMorano:

Tak szczerze to Ci powiem że jak zaczynałem czytać Twój tekst to nie za bardzo mnie pochłaniał ale jak doczytałem co do letniego okienka transferowego jak i zimowego no to powiem Ci szczerze że masz bardzo dobre myślenia gracze których wymieniłeś jak najbardziej pasują do koncepcji zespołu Pepa Guardioli. A najbardziej mi odpowiada Philip Lahm który na tego chłopaka to ja nalegam już od dłuższego czasu w swoich rozmysłach ale czy się doczekam ? Tego niestety nie wiem. Co do naszego "katalońskiego serca" czyli Cesca Fabregasa to wydaje mi się że kwestia czasu i wróci na tzw. "stare śmieci" (oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu) jakim jest Barcelona a za po za tym jest to człowiek młody i już widać jego atuty na "króla pomocy" kolejny piłkarz Luis Suarez który gra w Ajaxie na dodatek obecnie bardzo słabej ligi holenderskiej nie ma się co oszukiwać nie wydaje mi się żeby tak szybko się zaaklimatyzował w drużynie bo jak wiadomo chłopak nie ma obfitego CV w drużynach których grał i nie nabrał jeszcze doświadczenia już tak się sprawa ma z Keirissonem który został wypożyczony do Benfici i chłopak nie może znaleźć sobie miejsca w wyjściowej jedenastce ale pożyjemy zobaczymy jak to będzie. Resztę zawodników znam tylko z widzenia i widziałem ich tylko po kilka razy w meczach więc nie mi to już oceniać bo naprawdę na tak krótki czas jaki ja ich widziałem ciężko mi jest coś powiedzieć na ich temat. Pozdrawiam

0

Ja za to w pełni ufam Guardioli jeśli uważa że Robinho pasuje do tej koncepcji to trzeba to zaakceptować.Keita, Toure to właśnie im Pep wyrobił marki klasowych piłkarzy i nie zapominajmy o tym.

0

I Bardzo dobrze powiedział Zlatan, odnoszę wrażenie że nabrał trochę pokory po tym jak przeszedł do Barcelony oczywiście nie sugeruje się tym newsem tylko ogólnie śledzę jego poczynania od kiedy jest zawodnikiem Blaugrana

0

Bez wątpienia Robinho pasuje idealnie do koncepcji zespołu. I to nie jest żadna zdrada bo to nie jest bezpośrednio na linii Real-Barca chodź w odczuciu kibiców madridistas tak może być i wcale im się nie dziwię ale kiedyś było tak że się przechodziło z Barcy do Realu (bo niby wyżej) ale czasy się zmieniają i jest teraz w odwrotnie bo wyżej niż do Barcy już się nie da.

0

Abidal właśnie w tym sezonie reprezentuje się imponująco nie wiem co Wy od niego chcecie..?! Środek obrony w tym sezonie u nas wygląda kompletnie Puyol i Pique (Bogowie środka) jeśli chcę zagrać na ŚO to niech lepiej Abidal wystąpi w jakimś słabszym meczu np Copa Del Rey.

0

Niech te media w Hiszpanii niech się już tak nie podniecają bo mają 9 meczów z rzędu wygranych w El. MŚ i został im jeden mecz a awans już mają pewny więc niech Delbosque da komu innemu się wykazać ;)

0

Valencia sama w sobie jest mocna więc liczę na niesamowite widowisko. Dla nas kibiców FCB to może i lepiej żeby Villa był gotów grać w wyjściowej jedenastce bo to pokaże czy Barcelona tak naprawdę jest w już w rytmie meczowym i czy są w stanie rozprawiać się z każdym rywalem jak to miejsce miało w poprzednim sezonie..

0

Jedna rzecz mnie denerwuje w kibicach naszego ukochanego klubu "Blaugrana"... niby jesteśmy ze sobą ale po niektórych komentarzach wcale tego nie widać. Na stronie www.realmadrid.pl można zauważyć że jest to strona z naszym największym wrogiem (Real Madryt) i jak się tam wejdzie na stronę i czyta różne newsy to ludzie tam się bardzo lubią i szanują bo to w końcu jedność kibiców tego samego klubu. Do swoich wypowiedź podchodzą z profesjonalizmem i jak najbardziej obiektywnie wspólnie oceniają sytuacje, dziwi mnie że taki klub jak Barcelona nie ma takich ludzi na tym serwerze a szkoda bo na to zasługuje za ten profesjonalizm i całą ich filozofię. Pokażmy im (madridistas) że jesteśmy normalni bo tylko na innych portalach to mówią że jakieś dzieciaki albo durne kolesie piszą bzdety i szukają zaczepki.. reprezentując się że jest kibicem FCB. Pozdro dla prawdziwych

0

No No a świstak siedzi i zawija je w te sreberka;)

0

Wreszcie jakiś konkretny artykuł. Podoba mi się. Pozdrawiam

0

No ja mam nadzieję że przyszłym sezonie wrócisz tam gdzie Twoje miejsce czyli Katalonia :)

0

To mi się podoba ;)

0

No Brawa dla tego Pana za artykuł wreszcie coś wciągającego godnego uwagi do przeczytania... No ja też miałem mieszane odczucia co do "Ibry" ale z meczu na mecz zaczynam się odsuwać od tamtej teorii że nasza nominalna "9" nie wejdzie w zespół FCB tak jak powinna i na całe nasze szczęście jest na odwrót pokładam nadzieje w tym człowieku i mam taką iskierkę nadziei że jak Ibra wejdzie na szczytową formę to nam pokaże jak się strzela z piętki, przewrotki czy nożyć..

0

Szczerze powiedziawszy to go nie widziałem za bardzo w składzie Pepa tuż przed sezonem a jednak myliłem się (jak na razie) widać że Ibra z meczu na mecz co raz bardziej rozumie się z kolegami z drużyny i to wszystko zaczyna nabierać kolorów i blasku... Powodzenia :)

0

No Panowie koncert nieskuteczności dzisiaj był i tyle..Za bardzo Barcelona moim zdaniem chce wejść z piłką do bramki trochę więcej strzałów powinno być zza pola karnego.. z gry zespołowej jestem zadowolony ale brak skuteczności.. pozdrawiam

0

No Czyhrysnki na pewno zagra dzisiaj a zwłaszcza że zaliczył występ w LM w barwach Szachtara brawa dla tego pana --->>" justFCB"

0

Wiadomo że trzeba mieć szacunek do rywala ale nie ma się co oszukiwać.. ja liczę na festiwal strzelecki na Camp Nou dzisiaj ;)

0

No zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądało mam nadzieję że dzisiaj strzelimy pare bramek ;)

0

Dziwne ma spojrzenie na futbol..

0

No i dobrze Abidal poczuł się zagrożony po przyjściu w szeregi FCB Maxwella.. Jest jakaś rywalizacja i o to chodzi chłopaki muszą być formie..

0

No to się okaże jutro ;) Licze na pare bramek ;)

0

Zwycięstwo cieszy jak każde inne ale nie jestem do końca w pełni usatysfakcjonowany z tego meczu zważywszy na murawę i styl gry bordowo-granatowych. Murawa jak na boiska La Liga była w opłakanym stanie tj. u nas na polskich boiskach ale styl do którego nas przyzwyczaiła Barcelona nie była wczorajszego dnia taka sama jak w meczu z Santander no ale fakt faktem 3 pkt wędrują do Katalonii a co do zawodników Malagi to widać było że chcą wyeliminować któregoś z graczy "Blaugrana" więc za to wielki minus tak czy siak w tym sezonie mamy komplet punktów i zajmujemy obecnie 2 miejsce czekam na wtorkowe zwycięstwo w rozmiarze 4-0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?