0

No tak tak ale Barca dzisiaj będzie chciała pokazać wszystkim, że nie na darmo jest najlepszym klubem na świecie (takie jest moje) zdanie.

A co do samej drużyny z Niemiec to nie jest ona w najlepszej kondycji, jeżeli bierzemy pod uwagę cały sezon...

Postawie tak.

0

Myślę nad takim kuponem:

Barca handicap 1:0 typ: 2

Pireus-Bordeaux typ: 2

EWK: 859 zł

Stawka:150zł

Jak myślicie ?

0

No tak tak Panie Robinho, ale jak na razie to robisz kroki w tył. Odchodząc z Realu do Manchesteru City kolejnie do Santosu, może następnym razem trafisz na Katar albo do Ekstraklasy ;>?

0

Jestem zwolennikiem tego gościa. Co prawda już nie jest taki jak kiedyś ale doświadczenie ma i świetnie by się wkomponował w zespół Pep'a ;)

0

Wiecie może Państwo czy będzie relacja na sopcast czy TVUplayer po polsku z cyfry ?

Bo tak przeglądałem kilka stron tj. www.meczyki.pl, kuszotv.pl czy www.rojadirecta.com to nic po polsku jedynie po chińsku.

Jak ktoś ma opcję to proszę o kontakt na gg: 12915392

0

Oczywiście nie biorę pod uwagę tylko tej strony, odnośnie ustalaniu składu...

Tak dla wyjaśnienia.

0

Co do samego meczu....

Mamy strasznie okrojony skład z bardzo wieloma absencjami w zestawieniu obronnym ale jak się spojrzy na dzisiejszy(przypuszczalny skład to wcale nie jest tak źle)

Puyol, Milito, Dalmau, Maxwell

0

Ale palanty z Was...

Jak możecie gadać że w niedziele macie studniówki?

No żal.pl po prostu

0

Czuję że niespodzianki nie będzie. Messi coś pewnie zaskoczy no i Zlatan może coś w końcu zaczaruje z piętki :)

0

No tak widzę telenowela trwa dalej prawie jak "moda na sukces" hehe.

Fabregas by się przydał w Barcelonie ale niektórzy go przeceniają zbytnio, bo za kogo by miał teraz grać ? Mamy inieste, xaviego, Busquetsa czy Keite. Wiadomo że na tym na pewno nie stracimy ale nie widzę najmniejszego sensu wydawać na niego kolosalnych pieniędzy.

Kwota w granicach 30-40 mln to jest cena odpowiadająca na obecny rynek.

0

No właśnie, zgadzam się z przedmówcą "lemoniada". Piłka nożna to gra zespołowa i ciężko będzie Messiemu co innego już Federrerem czy Boltem bo oni sami na siebie pracują i to jest nieuniknione ale już samo bycie w takim gronie jest czymś niesamowitym.

Wszystko krótko, można to skwitować tak... "Studia są jak olimpiada.. nie liczy się wynik a udział w nich"

0

Zdecydowanie środek obrony powinien wyglądać Puyol-Milito. Ale czuję jakiś eksperyment w wykonaniu Pep'a. Maxwell na lewą lub na prawą co w poprzednim meczu pokazał troszkę magii...

--->>> http://i47.tinypic.com/i6freh.gif

i ten Muniesa wydaje się być najbardziej pewny (oczywiście wypaczając mu ostatni mecz w 1 drużynie Barcelony gdzie ujrzał "czerwień"

0

Ja uważam że Barca wygra spokojnie to spotkanie. W tamtym sezonie u najpierw 6:1 potem 3:4 w plecy ale to nie jest to Atletico co przed sezonem, obecnie okupują środkową część tabeli i ich bilans meczowy z ostatnich dwóch meczy nie wróży nic ciekawego. Porażka u siebie z Malaga 0:2 i teraz remis 1:1 z Racing. Messi ustrzeli 2 bramki :)

0

Nowe kontrakty tym panom jak najbardziej się należą. Alves bóg swojej pozycji na globie a Keita jest bezcenny może grać prawie wszędzie. Jestem za... Mówicie że oni wołają podwyżek. To jest jak w normalnej robocie, na wszystko trzeba sobie zasłużyć, oni akurat się przyczynili do zdobycia trypletu pod koniec ligi a następnie kolejny tryplet.

0

My wszyscy chcemy Cesca Fabregasa! Ale jak niektórzy piszą

30 mln euro + Yaya Toure... To mi się rzygać chce

Ludzie na chwilę obecną Toure jest jednym z najlepszych defensywnych pomocników jak nie na chwilę obecną 'najlepszy' bo zaraz po nim wpisałbym na listę Lassana Diarre.

Cesca, owszem możemy kupić ale za rozsądne pieniądze, wiadomo z góry że cały rynek popsuł nasz kumpel "Perez" ale takie niestety są realia i ze 40 baniek i tak tak będzie trzeba wyłożyć.

Pamiętam jakie zamieszanie było w okół Davida Villy jak Barcelona skąpiła bodajże 5-8 mln i by był w naszych szeregach, tylko żeby nam tak koło nosa nie przeszedł właśnie Cesc bo potem może się nam to odbić.

Niby jak na FCB mamy długą ławkę defensywnych zawodników a tu już są problemy z kompletowaniem linii defensywy na niedzielny pojedynek z Atletico. Tak czy owak, wierzę, ale to naprawdę mocno w Pep'a i jego podopiecznych.

0

No widzę ciąg dalszy telenoweli w głównej roli z Fabregasem.. hmm. jeśli tak jest to naprawdę się cieszę bo to chłopak z DNA Barcy... Młody chłopak, będzie nadawał się do rotacji tylko że trochę dużo chcą za niego.

0

No ja mam nadzieję że absencja kilku kluczowych naszych obrońców nie wyjdzie nam na złe, ale biorąc pod uwagę formę atletico to Barcelona nie powinna mieć większych problemów. A ten mecz to już sam dokładnie nie wiem o której jest bo gdzie niegdzie piszę że o 17 na innych stronach znowu ze o 21...

0

No to w czerwcu czeka nas prawdziwa lekcja futbolu, oby wynik nie był taki jak w meczu Polska - San Marino.. ;) Oczywiście na korzyść Hiszpanii.

0

Dodatkowo cieszy fakt, iż Barcelona w tym sezonie nie przegrywała na boiskach La Liga ani jednej minuty.. ;)

0

Panowie Panowie ale ten gość już jest trochę stary i w ogóle on się wyróżniał osobowością na tle drużyn Afrykańskich, chyba podobnie miała się sprawa z naszym chłopakiem niejakim "Keirrisonem"....

0

Aż się wzruszyłem... Cassillas i Raul zasługują na szacunek !

0

Panowie ja tak z innej beczki.. Gdzie można kupić taki szalik "http://barcelona.theoffside.com/files/2008/12/antimadridista.jpeg" z góry dziękuje... Info 12915392

0

Real gra z Malaga ;) w tamtym sezonie chyba rozstrzelaliśmy Valladoid 6:1 albo 6:0

0

Panowie Panowie nic nie trwa wiecznie ;)

0

Coś mam mieszane uczucia co do tego meczu ale zobaczymy :)

0

No też mi się wydaje że news niczym z pudelek.pl ale póki co bądźmy cierpliwi... Kaka już niby zapewniał w letnim okienku transferowym że jego serce należy do Milanu a jak jest obecnie każdy z nas doskonale wie ;)

0

zobaczcie jaki komentarz zauważyłem na stronie Juventusu..

"dziś po raz pierwszy podszedłem do oglądania meczu tak, żeby się pośmiac i powiem wam drodzy fani, że mi się udało :) Kupiłem sobię 6 Żubrów, paczkę chipsłów i... śmiałem się na przemian... a to z gestykulującego Amauriego, a to z Melo, któremu piłka przelatywała albo obok głowy albo obok nogi. Jak dobrnąłem do drugiej butelki doszedłem do wniosku, że Juventus jest jak samolot bez skrzydeł. A po trzeciej zacząłem się zastanawiac, czy samolot bez skrzydeł poleci?!? Gdy obalałem czwarte piwko obraz się trochę rozjaśnił i doszedłem do wniosku, że nawet jak do tego samolotu dolejemy Vervy, to i tak nie poleci bo przecież nie ma skrzydeł! Kończąc szóste, zobaczyłem ognisko na stadionie i zachciało mi się kiełbasy z grilla ale pech chciał, że lodówka była pusta :) I na koniec moich jakże wspaniałych rozważań nasuwa mi się stwierdzenie, że rozjechał nas beznadziejnie grający Milan. Jeśli Bettega po tym widowisku nie dostał jeszcze udaru, to pewnie zwolni Ferrarę bo wątpię, żeby zrobiło to Towarzystwo Wzajemnej Adoracji z Jean-Clodem na czele.

Pozdrawiam ;)"

0

Panowie ręce się składają do oklasków jak widać takiego Inieste ;) Brawo !

0

dajcie jakis dzialajacy link:))

0

No jak na środku obsługują Cię takie osobistości Xavi, Iniesta czy Keita to nic dziwnego..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?