0

B A R C E L O N A :)

0

No właśnie, znów mowa o Yaya Toure... ciągle się zastanawiam dlaczego zarząd nie chce go w klubie ! ?

0

Miażdżymy dzisiaj Panowie ;) Messi musi ukuć jakiegoś hat-tricka :) :D

0

Tak Panie Krystyno wiesz kto jest numerem jeden na świecie ;)

0

Ja to nie rozumiem co niektórych użytkowników tej fantastycznej stronki...

Na serwer wbijają chłopaki z innych klubów i robią prowokację w stylu pisania komentarzy a dość spora grupa ludzi daje się wyprowadzić z równowagi,

Fajnie by było jakby chłopaki z www.realmadrid.pl zobaczyli że zajmujemy się swoją stronką i myślimy o jednej drużynie w tej lidze, bo to się klubu zdecydowanie należy (patrz sezon 2008-09). Każdy normalny kibic obiektywny zna wartość Barcelony, co tylko potwierdzone to zostało w dzisiejszym meczu, Chłopakom z Madrytu pewnie nieźle gul chodzi, co prawda jeszcze trzy kolejki przed nami ale moim zdaniem już wszystko zostało ukartowane właśnie w tej kolejce,

Odnośnie środowego mecz LM:

"Każdy znający się trochę na piłce wie, że Mourinho to jest cwaniaczek i zarazem świetny taktyk, ale niestety z przykrością muszę stwierdzić, że Inter jako kolektyw był po prostu lepszy w dwumeczu i tyle, ja osobiście nie przepadam za takim stylem gry ale rzecz jasna, patrząc z innej strony na to. np, taktyka to wypadła świetnie, Inter zagrał w obronie perfekcyjnie, chodzili jak po sznurku, i chyba tylko w ten sposób można wygrać z Wielką Barceloną"

Co do dzisiejszego meczu to była odpowiedź na to, że Barcelona miała chwilową zadyszkę i pokazała prawdziwie swoje oblicze, Brawo kolejny krok ku mistrzostwie"

Pozdrawiam Kaniucha1988

0

Panowie i Panie ;)

Najlepszy link do gola Iniesty z komentatorem który się mało nie posikał ;)

0

"Boże jeśli istniejesz, spraw by dzisiaj wygrała finezja, futbol totalny i piękno piłki"

0

Widzieliście co zrobił ten Neymar dzisiaj w swojej lidze ? Nie dość, że jego drużyna wygrała 8-1 to on sam jest autorem 5 bramek ;) Nieźle ten chłopak musi sobie pogrywać ;)

0

Przepraszam za błąd "Lionek"

0

Ja to nie rozumiem co niektórych dlaczego się czepiają naszej "10", przecież Lionek wczorajszego dnia miał całkiem inne zadanie niż zawsze, grał w drugiej linii, czasami rajdy robił samotne ale jego technika i szybkość zaowocowały w konstruowaniu akcji. Pomimo tego, że nie strzelił bramki i tak był jednym z najbardziej wyróżniających się piłkarzy na boisku.

Gol Pedro: Pewnie wiele osób powie, że Pedro strzelił z 45 metrów ale na pustą bramkę, więc ja proponuje wszystkim chłopakom strzelić obok słupka na biegu z pierwszej piłki przy samym słupku i zobaczymy na ile strzałów Wam pęknie siatka.

Pozdrawiam

0

1-0 do przerwy to najniższy wymiar kary jaki jest. Moim zdaniem 3:0 to powinno być śmiało do przerwy, póki co jestem zadowolony z podopiecznych Pep'a Guardioli, zobaczymy co pokaże druga połowa, mam nadzieję że nasi nastawią trochę celowniki byłoby wręcz cudownie;)

0

Oszaleli z tą żałobą.

0

Chłopaki wiecie może, czy dzisiaj już będzie komentarz na c+ ?

0

Ma ktoś może link do tego magicznego zgrania Ibrahimovica plecami ;>?

0

Busquets na ławke ! On się nie nadaje

0

Wczorajszy mecz można udać za bardzo słaby, ale z tego co mi wiadomo to z Osasuna zawsze nam się trudno grało o czym świadczą wyniki z poprzednich meczów. Czekamy na odpowiedź realu ;)

0

Panowie spokojnie bez napinek nie kłóćcie się, pokażmy chłopakom z europejskiego "Hollywood", że mamy kulture...

Wiecie może kiedy wraca Abidal ?

0

Szykuje się kolejny hat-trick Leona ?;p

0

O S T R O W I E C ! ! ! Jest ktoś ? ;)

0

Messi Bóg !

0

No zobaczymy jak ten atak będzie dzisiaj wyglądał ja osobiście chciałbym zobaczyć pedro-henry-messi, Henry by zagrał na swojej nominalnej pozycji i może by się w końcu przełamał

0

Real zapowiadał 'remontade' a wyszło jak wyszło. Madryt naszpikowany gwiazdami nie podołał wyzwaniu jakim był Lyon.

Pamiętam jak w tamtym roku mój serdeczny kolega (kibic Realu) mawiał w poprzedniej edycji Ligi Mistrzów że Barcelona miała łatwą drogę bo trafiła na Lyon - no to ma teraz łatwą drogę :) Co prawda ekipa francuska to teraz nie ta sama co rok temu bo znacznie mocniejsza. Długi Realu sięgają już prawie kosmosu i znowu "cwierć miliarda euro" wpakowane w błoto a jednak pieniądze nie grają tylko liczy się zgranie, kolektyw. Jestem niezmiernie podekscytowany odpadnięciem "Królewskich", wystarczy spojrzeć jaki charakter mają piłkarze z Old Trafford. Dwa mecze i dwa wygrane - Rooney jest niesamowity. Odpadły już takie tuzy jak Milan, Real i po cichu liczę na wpadkę Chelsea (ze znakomitym Hilario między słupkami) to już wtedy zaczęła by się batalia dwóch drużyn "Barcy i MU". Pozdawiam :)

0

dawac linka :)

0

Jeden z nielicznych z Madrytu, których lubię i darzę szacunkiem.

0

Pedro jest niesamowity, bardzo dobrze może zajmować miejsce Henry ;)

0

oczywiście w tym rankingu.

0

Byłem przekonany że Cristiano Ronaldo będzie numerem 1.

0

Panowie !

Szczerze... ? ! Jak będziemy grać tak jak wczoraj to możemy zapomnieć o LM i La Liga. Jak wczoraj oglądałem "magicznych" (patrz. F.C Barcelona) to się głowiłem czy aby na pewno to grają nasze chłopaki z Katalonii. No wybaczcie ale grali jakby któryś z zawodników miał huczną imprezę i graliśmy jak na kacu czy na zjeździe.

Brawo Iniesta.

0

Ten Busquets to się nie nadaje nie wiem dlaczego jest desygnowany do gry, Yaya Toure jest o niebo lepszy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?