Kaniucha1988
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostrowiec Świętokrzyski
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
B A R C E L O N A :)
0
No właśnie, znów mowa o Yaya Toure... ciągle się zastanawiam dlaczego zarząd nie chce go w klubie ! ?
0
Miażdżymy dzisiaj Panowie ;) Messi musi ukuć jakiegoś hat-tricka :) :D
0
Tak Panie Krystyno wiesz kto jest numerem jeden na świecie ;)
0
Ja to nie rozumiem co niektórych użytkowników tej fantastycznej stronki...
Na serwer wbijają chłopaki z innych klubów i robią prowokację w stylu pisania komentarzy a dość spora grupa ludzi daje się wyprowadzić z równowagi,
Fajnie by było jakby chłopaki z www.realmadrid.pl zobaczyli że zajmujemy się swoją stronką i myślimy o jednej drużynie w tej lidze, bo to się klubu zdecydowanie należy (patrz sezon 2008-09). Każdy normalny kibic obiektywny zna wartość Barcelony, co tylko potwierdzone to zostało w dzisiejszym meczu, Chłopakom z Madrytu pewnie nieźle gul chodzi, co prawda jeszcze trzy kolejki przed nami ale moim zdaniem już wszystko zostało ukartowane właśnie w tej kolejce,
Odnośnie środowego mecz LM:
"Każdy znający się trochę na piłce wie, że Mourinho to jest cwaniaczek i zarazem świetny taktyk, ale niestety z przykrością muszę stwierdzić, że Inter jako kolektyw był po prostu lepszy w dwumeczu i tyle, ja osobiście nie przepadam za takim stylem gry ale rzecz jasna, patrząc z innej strony na to. np, taktyka to wypadła świetnie, Inter zagrał w obronie perfekcyjnie, chodzili jak po sznurku, i chyba tylko w ten sposób można wygrać z Wielką Barceloną"
Co do dzisiejszego meczu to była odpowiedź na to, że Barcelona miała chwilową zadyszkę i pokazała prawdziwie swoje oblicze, Brawo kolejny krok ku mistrzostwie"
Pozdrawiam Kaniucha1988
0
Panowie i Panie ;)
Najlepszy link do gola Iniesty z komentatorem który się mało nie posikał ;)
0
"Boże jeśli istniejesz, spraw by dzisiaj wygrała finezja, futbol totalny i piękno piłki"
0
Widzieliście co zrobił ten Neymar dzisiaj w swojej lidze ? Nie dość, że jego drużyna wygrała 8-1 to on sam jest autorem 5 bramek ;) Nieźle ten chłopak musi sobie pogrywać ;)
0
Przepraszam za błąd "Lionek"
0
Ja to nie rozumiem co niektórych dlaczego się czepiają naszej "10", przecież Lionek wczorajszego dnia miał całkiem inne zadanie niż zawsze, grał w drugiej linii, czasami rajdy robił samotne ale jego technika i szybkość zaowocowały w konstruowaniu akcji. Pomimo tego, że nie strzelił bramki i tak był jednym z najbardziej wyróżniających się piłkarzy na boisku.
Gol Pedro: Pewnie wiele osób powie, że Pedro strzelił z 45 metrów ale na pustą bramkę, więc ja proponuje wszystkim chłopakom strzelić obok słupka na biegu z pierwszej piłki przy samym słupku i zobaczymy na ile strzałów Wam pęknie siatka.
Pozdrawiam
0
1-0 do przerwy to najniższy wymiar kary jaki jest. Moim zdaniem 3:0 to powinno być śmiało do przerwy, póki co jestem zadowolony z podopiecznych Pep'a Guardioli, zobaczymy co pokaże druga połowa, mam nadzieję że nasi nastawią trochę celowniki byłoby wręcz cudownie;)
0
Oszaleli z tą żałobą.
0
Chłopaki wiecie może, czy dzisiaj już będzie komentarz na c+ ?
0
Ma ktoś może link do tego magicznego zgrania Ibrahimovica plecami ;>?
0
Busquets na ławke ! On się nie nadaje
0
Wczorajszy mecz można udać za bardzo słaby, ale z tego co mi wiadomo to z Osasuna zawsze nam się trudno grało o czym świadczą wyniki z poprzednich meczów. Czekamy na odpowiedź realu ;)
0
Panowie spokojnie bez napinek nie kłóćcie się, pokażmy chłopakom z europejskiego "Hollywood", że mamy kulture...
Wiecie może kiedy wraca Abidal ?
0
Szykuje się kolejny hat-trick Leona ?;p
0
O S T R O W I E C ! ! ! Jest ktoś ? ;)
0
Messi Bóg !
0
No zobaczymy jak ten atak będzie dzisiaj wyglądał ja osobiście chciałbym zobaczyć pedro-henry-messi, Henry by zagrał na swojej nominalnej pozycji i może by się w końcu przełamał
0
http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/201003/1268321383_by_ziomek1313_500.jpg
http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201003/1268321182_by_jakubwedrowycz_500.jpg
0
Real zapowiadał 'remontade' a wyszło jak wyszło. Madryt naszpikowany gwiazdami nie podołał wyzwaniu jakim był Lyon.
Pamiętam jak w tamtym roku mój serdeczny kolega (kibic Realu) mawiał w poprzedniej edycji Ligi Mistrzów że Barcelona miała łatwą drogę bo trafiła na Lyon - no to ma teraz łatwą drogę :) Co prawda ekipa francuska to teraz nie ta sama co rok temu bo znacznie mocniejsza. Długi Realu sięgają już prawie kosmosu i znowu "cwierć miliarda euro" wpakowane w błoto a jednak pieniądze nie grają tylko liczy się zgranie, kolektyw. Jestem niezmiernie podekscytowany odpadnięciem "Królewskich", wystarczy spojrzeć jaki charakter mają piłkarze z Old Trafford. Dwa mecze i dwa wygrane - Rooney jest niesamowity. Odpadły już takie tuzy jak Milan, Real i po cichu liczę na wpadkę Chelsea (ze znakomitym Hilario między słupkami) to już wtedy zaczęła by się batalia dwóch drużyn "Barcy i MU". Pozdawiam :)
0
dawac linka :)
0
Jeden z nielicznych z Madrytu, których lubię i darzę szacunkiem.
0
Pedro jest niesamowity, bardzo dobrze może zajmować miejsce Henry ;)
0
oczywiście w tym rankingu.
0
Byłem przekonany że Cristiano Ronaldo będzie numerem 1.
0
Panowie !
Szczerze... ? ! Jak będziemy grać tak jak wczoraj to możemy zapomnieć o LM i La Liga. Jak wczoraj oglądałem "magicznych" (patrz. F.C Barcelona) to się głowiłem czy aby na pewno to grają nasze chłopaki z Katalonii. No wybaczcie ale grali jakby któryś z zawodników miał huczną imprezę i graliśmy jak na kacu czy na zjeździe.
Brawo Iniesta.
0
Ten Busquets to się nie nadaje nie wiem dlaczego jest desygnowany do gry, Yaya Toure jest o niebo lepszy :)