0

Bardzo dobra wiadomość, szkoda żeby gnił na ławce kolejny sezon nic nie wnosząc do zespołu, a tak chociaż będzie grał w pierwszym składzie.

0

David Luiz pokazał swoje umiejętności u smerfów i trzeba przyznać, że spisywał się znakomicie, ale nas nie stać na tak drogiego gracza.. Druga sprawa to jest saga z Ceskiem, jak Arsenal nie chcę takiej oferty jaką składa Barcelona, to za rok cena spadnie jeszcze bardziej a kontrakt Cesca będzie o rok krótszy, więc czas działa na naszą korzyść, bo jak Wenger chcę za niego wziąć godziwe pieniądze to już teraz powinien go sprzedać, a tak to mamy Thiago i wcale z tego powodu nie będę płakał, może Thiago przejdzie metamorfozę w przyszłym sezonie i o Fabregasie nie będzie już w ogóle mowy ? Kto wie.. Pożyjemy, zobaczymy.

0

Co niektórzy tutaj zebrani mylą chyba pojęcia...

Cała transakcja będzie opiewała na sumę 45 mln euro, co nie znaczy że to musi być wyłożone w gotówce i to jest świetnie udokumentowane w tym artykule, czytać chłopcy 28 mln + 5 mln euro zmiennych + Jeffren.

0

Zobaczymy jak to będzie, tylko nie rozumie jednego, jak można nie dać za swojego wychowanka 40 mln euro a za Sancheza te przykładowe 38-39 mln euro, to jest trochę dziwne, a Fabregas to niby priorytet.

0

A niech sobie chłopaczyna trochę pogada.. Dobrze, że to źle nie wpływa na nasz zespół, wręcz przeciwnie mobilizująco i odbieramy to z uśmiechem na twarzy, choć z sezonu na sezon jest co raz trudniej bo nasz odwieczny rywal się dwoi i troi by przerwać hegemonię 'Blaugrana', ale to jeszcze chłopaki muszą poczekać ;-)

0

No tak dwie asysty, ale ta przy golu na stan 3-0 była wyjątkowej urody.

0

Jak w transfer Sancheza właśnie wyczytałem na mundodeportivo.es, ma zostać włączony Jeffren + 28 mln euro.

0

Pyrzo_Barca:

Jeżeli uważasz, że Bojan grał w tym sezonie dobrze to dostaniesz nobla, on się sam przewraca o swoje nogi, ile się można przebijać do pierwszego składu ? No ludzie dajcie spokój..

0

Bo taka jest prawda, że jest cienki...

0

Kwota podana w newsie jest w 'dolarach', więc jak zamienimy na euro to mamy 38 mln 'euro'...

Plota goni plotę, a jeszcze będzie tak że nie przejdzie, najwięcej zamieszania właśnie robią media i to im możemy za to podziękować, chociaż się nie nudzimy i wkradamy w dyskusję, bez tego świat byłby nudny trzeba przyznać...

A tak na serio, to jak już tyle kasy za niego jesteśmy w stanie wyłożyć, to ja nie wiem dlaczego priorytetem nie jest Fabregas?

Za te pieniądze, co za Sancheza, zaczynam gubić politykę transferową lub medialną..

0

Armandi:

No z jego tekstu tak wynik, na dodatek zaznaczył na w nawias jeszcze, trzeba czytać ze zrozumieniem.

0

weniu5:

Oooo to piłką nożną od kiedy się interesujesz ? Ale żal.

0

Najlepsze info jest z Villa, po prostu żałosne.. No Barca mogła by w końcu dopiąć jakiś transfer bo coś cisza, tylko tanie pisanie brukowców.

0

s2h3k:

słuchaj jak wziąłeś edycje to się wcale nie dziwię, ja Ci zaraz coś innego wyśle ;)

0

s2h3k:

nie wiem o co Ci chodzi z tym linkiem..

0

Jeśli to się okaże prawdą to będę szczęśliwy, jeszcze tylko Bojan do Romy i będzie good ;)

0

Moze Rudnevs ?

0

Hehe to taką cenę tylko może dać chyba City, bo za 50 baniek to my mamy, pewnego i doświadczonego Fabregasa... ;)

0

Taka rola prasy niestety, muszą o czymś pisać, ubarwiać, dodawać itd., Bez tego świat nie byłby tak ciekawy.. Ale kolejny artykuł, który nas wszystkich mobilizuje do dyskusji..

0

Wenger jest nieugięty...

34 mln euro + Bojan, odpowiada mi, broń boże ruszać Thiago.

0

A jeśli chodzi o moją analizę to pierwszy będzie Cesc, właśnie.

0

Panowie, Panowie podkręcają atmosferę medialną jak cholera ;) !

Właśnie tym żyjemy, nigdy nie wiadomo co nam media zaoferują.. Z dnia na dzień coś ciekawszego;-)

0

Ja tak samo liczę na ten transfer, oby jak najszybciej, profilem przypomina CR7, silny, zwinny i szybki przede wszystkim.

0

Moje gratulację... na początku nie popełniał kroków związanych z aklimatyzacją ale potem jednoznacznie role się odmieniły i zagrał naprawdę dużo minut na przestrzeni sezonu i odegrał bardzo wielką w tytułach LM i PD, Dziękuje za wszystko. Oby przyszły sezon był bardziej obfity w trofea nich dotychczas i Najlepszego..

Dzisiaj musiał świat runął w gruzach chyba się powiesz albo skocze bloku od siebie :(

0

ja bym tonował te Wasze komentarze, jest wyżej napisane, że rozmowy mogą trwać jeszcze miesiąc, ale miło by było, gdybym wstał któregoś ranka w tym tygodniu i odczytał wiadomość, że Sanchez oficjalnie w Barcelonie ;)

0

Heh no zobaczymy, młody chłopak, głodny sukcesów, a Arsenal mu tego nie gwarantuje, wiec powrót do domu, wyjdzie mu na dobre.

A czy dla nas to dobre posunięcie ? Każdy ma prawo do swoich odczuć, tylko żeby mógł pograć Thiago, bo zapowiada się się z niego niezły grajek, czekam na konkrety.

0

Oby to była prawdziwa wiadomość, a nie taka co są na pudelku ;)

Ofensywa widzę wzmacniania i to mi się podoba, pewnie Pep będzie go chciał desygnować na skrzydłowego, ciekawie mnie również kwota jaką sobie życzą za owego napastnika, mam nadzieję, że zostanie ktoś włączony do operacji jak jest napisane powyżej w newsie generalnie chciałbym, aby to był Bojan, wtedy kwota pieniężna oscylowałaby w granicach 15-20 mln.

Spadam na eurosport: Nadal v Federer :)

0

imonkey:

Nie wiem czy wiesz, ale nawet jak będzie Cesc to nie będzie w podstawowym składzie, zastanów się co Ty piszesz, w ten oto właśnie sposób udowadniasz swoją niewiedzę na temat piłki, wygrać rywalizację z Xavim, Iniesta czy Busquetsem to nie jest taka prosta sprawa..

0

Hmm.. Żeby pozyskać tych trzech graczy trzeba wydać bagatela (minimum 100 mln), chyba że do transferów zostaną włączeni piłkarze typu (Bojan, Jeffren, Fontas, Bartra), broń boże Thiago !

Byłoby świetnie ujrzeć tych trzech graczy w naszych szeregach, a jak będzie pokaże czas.. Ale jak na razie jest wzmacniana ofensywa, a co z defensywą ? Milito pewnie odejdzie, zresztą jego czas już chyba minął, co było widać gołym okiem w tym sezonie, może Sakho, Van der wiel, Werthongen ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?