Karol1993
Dołączył/a: lipiec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
czekaj wezmę popcorn.
18
Messi 2 bramki i 2 asysty
Suarez 2 bramki, 1 asysta i wywalczony rzut karny
Alba 1 bramka i 1 asysta
Rakitic 1 bramka i 1 asysta
Dembele 1 bramka
Coutinho 1 asysta
Można się było pogubić.
12
Niezła obsada się szykuje. Al Pacino, Di Caprio, Brad Pitt, Margot Robie i Rafał Zawierucha. Gość wygrał życie i życzę mu żeby skończył jak nieznany nikomu przed Bękartami Wojny Christoper Waltz.
1
Wybierz jedno:
1. Świetny mecz
2. Mecz z udziałem drużyny prowadzonej przez Mourinho.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
121
Wyścig rozpoczęty już w 1 kolejce.
Liczba udanych dryblingów w sezonie 18/19
Ter Stegen: 1
Ronaldo: 0
1
i mam nadzieje, że Roberto zagości w pomocy jako co najmniej zmiennik Busiego.
1
Coldplay na Narodowym - coś pięknego.
0
Jasne! Statystki ogólnie nie oddają całej prawdy. Nie uwzględniają w jakich warunkach został wykonany dany drybling, czy przeciwnik bronił się gęsto pod własną bramką czy został podjęty przy kontrze wyprowadzonej przeciwko kilku graczom. Nie uwzględniają czy dany zawodnik grał w meczu od pierwszej minuty, czy wszedł może z ławki na zmęczonego rywala. Nie uwzględniają czy bramki zostały zdobyte przeciwko PSG, Lyonowi, Monako czy przeciwko Fc Porto czy Benfice Lizbona. To tylko zarys określający profil piłkarza, podkreślający jego zwyczaje w sposób dość schematyczny. Jednak dla nas przeciętnych widzów, którzy w znacznej części nie oglądają poczynań Bordeux czy Sportingu Lisbona, mogą być choć trochę pomocne.
18
Zestawienie statystyk z zeszłego sezonu naszego najnowszego nabytku Malcoma i Gelsona Martinsa kupionego dzisiaj przez Atletico. Obaj zajmują pozycję na prawej flance boiska.
Mecze rozegrane (Malcom/Genson) 36/41
Minuty rozegrane 2867/2719
Gole 12/9
Asysty 7/8
Strzały na mecz 2.1/1.5
Kluczowe podania 2.5/1.5
Dryblingi 2.7/2.6
Faulowany 2.6/2.3
Średnia liczba podań na mecz 38.6/29.9
Celność podań 82.1/83.5
Podania krosowe 1.5/0.5
Przerzuty 1.8/0.5
Odbiory 0.4/1.4
Interwencje 0.4/0.6
Faule 0.7/1.5
Podsumowując Malcom notuje więcej uderzeń, kluczowych podań oraz strzela więcej bramek. Jest również częściej faulowany oraz częściej znajduje się pod grą notując więcej podań (zarówno krótkich jak i tych dalekich). Z większą częstotliwością decyduje się na długie piłki oraz przerzuty. Jedynymi elementami, w których wyraźnie ustępuje Gensonowi są elementy defensywne, które powinien nieco podszkolić. 0.4 odbioru oraz interwencji na mecz jest wynikiem dość niskim jak na skrzydłowego, który często musi asekurować podłączającego się do ofensywy prawego obrońce. Mimo to czuje, że będziemy mieli z niego dużo pociechy.
0
uczeń Busiego? Chyba Busi nie pozbędzie się stereotypowej łatki symulanta po jednej symulce (w meczu z Realem) w przeciągu całej kariery.
4
Mc donald ma na tyle wyrobioną markę, że nie musi przyciągać potencjalnych klientów możliwością bezlimitowego dolewania napojów. Co do jedzenia to, zarówno w maku jak i burger kingu czy kfc, jest ono tragiczne. Chodzi mi o frytki jak i burgery. Mrożona wołowina wysmażona na podeszwę, mrożone frytki nasiąknięte olejem. Współczuje jeśli komuś jedzenie to smakuje bo oznacza, że nigdy nie był w burgerowni z prawdziwego zdarzenia jakich obecnie w Polsce jest coraz więcej. Nic nie równa się burgerowi wysmażonemu na medium rare lub medium (z dobrego jakościowo świeżego mięsa) i ręcznie robionym - domowym frytkom.
7
Suarez nawet kiedy sam zepsuje macha łapami na kolegów...
0
Ty do mnie ja do Ciebie.
2
Oby to nie była prawda. W meczu z Haiti nie pokazał nic poza elektryczną grą i problemami z przyjęciem piłki. Asysta do Leo też bardzo przypadkowa, piłka odbiła się od przeciwnika, potem od jego kolana/piszczela i takim sposobem minął zawodnika drużyny przeciwnej. Jeśli jego gra wyglądała tak jak wyglądała przeciwko przemęczonej i grającej na rezerwie drużynie Haiti to boje się jakby prezentował się na tle takiego Getafe grając od 1 minuty spotkania.
0
Jakbyś widział ile punktów Atletico uratował Oblak, a Barcelonie Ter.
7
Zauważyłem pewną internetową tendencje do hiperbolizowania wyczynów De Geii (nie wiem jak odmienić De Gea). Wczoraj niepierwszy raz w tym roku kalendarzowym (chociażby bramki w kluczowym dla przebiegów sezonu dwumeczu z Sevillą) okropnie się pomylił. Nie złapał wolno lecącej piłki i "wypluł" ją pod nogi przeciwnika, który mógł ze spokojem umieścić futbolówkę w pustej bramce. Najdziwniejsze jest jednak, że nigdzie o tym nie przeczytałem. Nie widziałem memów z Hiszpanem w roli głównej. O owym błędzie dowiedziałem się dopiero oglądając skrót spotkania. Jestem przekonany, iż po analogicznym babolu jakiegokolwiek innego bramkarza (w tym również Ter Stegena) internet byłby dla niego bardziej okrutny.
Pragnę również zaznaczyć, iż nie jestem anty-fanem talentu wychowanka Atletico i sam uważam go za jednego z najlepszych na świecie, ale nie sądzę żeby tacy bramkarze jak np. Ter Stegen, Oblak, Hugo Lloris w jakikolwiek sposób od niego odstawali.
1
To dwa różne miejsca. Pierwsze z widokiem na Camp Nou, a drugie na Plaça d’Espanya (oddalone od siebie o jakieś 2-3 km)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
wtedy nie byłoby miejsca na mocniejsze trunki.
0
Jak zawsze drewno, coś takiego jak wtedy co strzelił cztery Realowi.
6
ja nie uważam, żeby Pique był pajacem. Jeden z najinteligentniejszych piłkarzy, a jego internetowy humor kierowany jest jedynie do nielicznych.
5
Mertesacker i Demichelis bo cenie sobie szybkich stoperów.
1
Zawodnik z przerośniętym ego co pokazał decyzją o odrzuceniu powołania na listę rezerwową reprezentacji. Gracz wolny, mało mobilny o charakterystyce jakiej w Barcelonie nie potrzebujemy. O wiele lepiej odnalazłby się u nas zawodnik o profilu Verattiego, Thiago lub Eriksena. Po co nam kolejny kopacz, który nie potrafi pogodzić się z rolą rezerwowego, który przyzwyczajony jest do ogromnych zarobków i byłby sporym obciążeniem dla klubowego budżetu. Moim zdaniem liga francuska, a dokładniej jej poziom sportowy nie weryfikuje prawdziwych umiejętności zawodników. Poziom Rabiota zweryfikował m.in. Real Madryt na tle, którego wyglądał kiepsko, nie potrafił przyjąć kierunkowo piłki, zrobić kółeczka, zagrać błyskotliwego podania. W skrócie przerost formy nad treścią.
1
tylko nie "Jak mam bronić kiedy ich jest więcej?".
0
Czy gdzieś w telewizji obejrzę mecz Argentyny, który odbędzie się dzisiaj w nocy? Jeśli tak to gdzie?
9
Adaś zawsze drugi jak Griezmann. Mistrzostwa europy, liga mistrzów, la liga.
"Znowu drugi. Całe życie ciągle drugi. Nawet jak gdzieś pierwszy byłem, czułem się jak drugi..."
2
W fifie jest tryb gry o nazwie ultimate team. Dziś wyszedł mundialowy dodatek. W owym trybie tworzy się swoją drużynę złożoną z aktywnych piłkarzy z całego świata i tzw. ikon jak np. wyżej wspomniany Ronaldinho. Gracze kupują paczki, z których wypadają piłkarze których można umieścić w swoim składzie. Koledze 3 razy wypadł Ronaldinho, który jest jedną z najrzadszych kart w grze.
1
Chodzi mi o niesprawiedliwość tego finału. Przebieg wydarzeń może i był emocjonujący, ale poziom samego meczu był żenujący. Bramki padły w ostatnich minutach, była dogrywka, karne, ale dla mnie zwycięstwo Chelsea w tamtym sezonie jest skazą na historii piłki nożnej. To jak murowali się grając z nami w półfinałowym dwumeczu, a później w finale wołało o pomstę do nieba. O ile dobrze pamiętam bramka Drogby w 88 minucie spotkania była pierwszym celnym strzałem Chelsea w tamtym spotkaniu. Dogrywka również polegała na zmasowanych atakach Bayernu i obronie The Blues. Dla mnie ten mecz mógłby zostać wymazany z historii futbolu, aby nikt przypadkiem nie wziął z niego przykładu.
0
Wczorajszy i Bayern vs. Chelsea.