Karol1993
Dołączył/a: lipiec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Azi to zwykłe przejęzyczenie. Chodziło mi oczywiście o "włożenie czegoś między bajki" i nie wynika z braku znajomości pojęcia a zwykłego niedopatrzenia. Poza tym nie jest to pojęcie, a związek frazeologiczny. Wyżej przyczepiłeś się dwóch innych terminów, których definicji jak widać nie zrozumiałeś, a po moim wytłumaczeniu przyczepiłeś się mojej słownej pomyłki. Widać, że kończą się argumenty.
2
@Azi czy każde zdanie mam zaczynać "moim zdaniem", żebyś wiedział że to tylko moja opinia?
Nie martw się o moją znajomość znaczenia tych słów, a jeżeli każesz mi sprawdzić to widocznie nie zrozumiałeś definicji tych pojęć. Zarzuciłeś mi brak znajomości umowy na temat, której się wypowiedziałem i kilka minut później sam pochwaliłeś się wiedzą na temat umowy, której jak przypuszczam również nie miałeś okazji zobaczyć. Jest to książkowy przykład hipokryzji. Dywagacje oznaczają snucie przypuszczeń (nieco rozwlekłych) na dany temat i to właśnie robiłem interpretując doniesienia z prasy.
Oj kolego chyba wstałeś lewą nogą i próbujesz wyładować złe emocje na La Rambli. Polecam inne formy rozładowania napięcia.
0
@gorgota chyba pomylili go z Dembele i jego rajdem przeciwko Tottenhamowi.
2
@Azi ale ja nie decyduje. O czym Ty piszesz? Myślisz, że stoję teraz z dwoma walizkami (w jednej mam 26 mln, a w drugiej 10) i podejmuje decyzje czytając La Ramblę komu przyznać pieniądze? Ja tylko dywaguje, a do tego mam pełne prawo i wolałbym, żebyś uszanował moją wolność słowa i oszczędził sobie tych wskazówek co mam robić, a czego robić nie mam. Dopóki nie łamie regulaminu tej strony to pozwól, że Twoje rady "schowam między książki". Bardzo mnie rozbawiłeś kolego. Pozdrawiam.
P.S. Gdybym widział umowę to obowiązywałaby mnie zapewne klauzula poufności i niestety nie mógłbym się z Tobą podzielić :((
1
@Azi "Gdzie przeczytałeś tą umowę że się wypowiadasz o jej zapisach? Daj poczytać i nam - ja się chętnie zapoznam z treścią." Niedługo trzeba było czekać, żebyś pokazał swoją hipokryzję. Pozdrawiam.
6
@Azi przecież nikt z nas w tej dyskusji nie widział umowy ani pozwu a jednak wypowiadamy się na ich temat. W takim razie mamy prawo przyjąć, że pozew nie istnieje? Możemy jedynie snuć domysły na podstawie doniesień prasy, która w tym względzie jest zgodna. Barcelona nigdy tych doniesień nie zdementowała, a w wielu artykułach nawet na tej stronie można było przeczytać jakie są postulaty obu stron. Stanowisko Barcelony jest znane od dawna. Zarząd żąda odszkodowania, które pokryje pierwszą część premii wypłaconej Neymarowi, a Neymar pragnie wypłacenia drugiej części premii której nigdy nie otrzymał. Nie ma tutaj nic skomplikowanego i możliwego do zatajenia.
6
@masq uściślając: Neymar żąda 26 mln niewypłaconych z tytułu przedłużenia umowy. Barcelona ma stanowisko, że pieniądze mu się nie należą bo umowy tej nie wypełnił. Przecież to nawet brzmi irracjonalnie. Zapisem porozumienia była premia, a jej jedynym warunkiem miało być podpisanie nowego kontraktu. Tak też się stało. Nasz kochany zarząd oczywiście nie pomyślał, że ktokolwiek jest w stanie wpłacić klauzuli w wysokości 222 mln. Przez nieudolność Bartomeu i spółki kasa (niestety) należy się Brazylijczykowi. Nie wiem jak w ogóle można było dopuścić do takiego zapisu w umowie. Jak widać z tym zarządem wszystko jest możliwe. A Neymarowi wcale nie dziwie się, że walczę o swoje. Jeśli pracodawca nie wypłacałby mi należnej premii to również wszedłbym z nim na drogę sądową bez względu na to czy pracują u niego moi koledzy i czy mam do tej firmy sentyment.
5
W pierwszej kolejce wyjazd do Dortmundu!
https://x.com/J_Krecidlo/status/1167167805122330625
0
@kiper09 dobrze wnioskuje po nicku, że rocznik 2009?
0
@mVdEiB @FanBarcy22 @Nikarams dziękuje bardzo
0
Możliwe, że ktoś już zadawał to pytanie, ale byłby ktoś tak miły napisał, na którym kanale obejrzę dzisiejsze losowanie LM?
0
@svensonFCB https://draw.inker.one/#/cl/gs
3
Oglądając ten film mam ciarki. Wiem, że jest tu wielu sceptyków powrotu Neymara, ale wg. mnie byłaby to historia unikatowa na skalę historii światowej piłki. Powrót syna marnotrawnego. Oby się udało.
0
@Odesseiron na polskim BBC z lektorem?
0
@Odesseiron Gdzie można obejrzeć?
1
@Pyziol moim zdaniem na Camp Nou widać dobrze z każdego miejsca. Siedziałem już prawie w każdym sektorze i oglądanie meczu z różnych perspektyw ma swój urok. Stadion jest stromy przez co siedząc wysoko jesteś dość blisko murawy.
0
@Sabrina_spellman Whiskey Sour i Aperol Spritz
0
@Copernicus Puchar Włoch? Chyba nie. No chyba, że wystąpił gościnnie w Lazio.
1
@Copernicus kolega wyżej wymienił Mane. W równym lub większym stopniu na wyróżnienie zasługuje Allsion choćby za to co pokazał w Lidze Mistrzów i Premier League. Copa America niby się nie liczy, ale głosujący i tak gdzieś z tyłu głowy powinni mieć ogólny obraz sezonu danego zawodnika.
0
@Copernicus przede wszystkim nie ma Allisona, który w każdych rozgrywkach w których występował zdobywał złotą rękawicę. Oprócz wygrania Ligi Mistrzów był też kluczową postacią w sukcesie reprezentacji Brazylii na Copa America.
0
Busi ogarnij się pliz
2
Z okazji dzisiejszego meczu z Napoli chciałbym przypomnieć inne towarzyskie starcie między tymi drużynami, które miało miejsce w 2011 roku. Barcelona rozgromiła Neapolitańczyków 5:0, ale na szczególną uwagę zasłużył niesłusznie nieuznany gol z przewrotki Edisona Cavaniego (
0
@Lares poważnie
3
@MichalZZZ małym pocieszeniem niech będzie film o dalszych losach Jessiego, który jest już zapowiedziany.
0
@jakub6623 hmm mi się wydaje, że Busi gra dla reprezentacji Hiszpanii, ale mogę się mylić.
1
@BARCA_FOR_EVER moim zdaniem pamięć o liczbie złotych piłek zaniknie, a kibicom pozostaną wspomnienia i nagrania najwspanialszych akcji. W tej chwili nikt nie wspomina z westchnieniem trzech złotych piłek z rzędu Platiniego. Nikt nawet nie rozpatruje go w gronie najwybitniejszych w historii futbolu. Natomiast wśród nich jest chociażby Cruyff, który otrzymał tę nagrodę również trzykrotnie. Moją tezę potwierdza również rok 2003 kiedy to zwycięzcą został Pavel Nedved. Czy ktokolwiek uważa Czecha za piłkarza wybitniejszego od chociażby Iniesty czy też Henry'ego? Śmiem wątpić. Czy Cannavaro dla Włochów pozostanie najwybitniejszym obrońcą tylko ze względu otrzymania tego indywidualnego trofeum? Kult Maldiniego jest u nich zakorzeniony dużo głębiej. Michael Owen najlepszą dziewiątką 21 wieku? Śmiech na sali. Klasą przewyższali go zawodnicy tacy jak: Suarez, Lewandowski, Zlatan, Henry, Van Nisterloy którzy złotej piłki nawet nie powąchali. Nikt jakoś nie obwieszcza światu, że Anglik zasługuje na miano najlepszego napastnika ostatnich lat. Jestem pewien, że nikt o zdrowych zmysłach nie zrówna Iniesty czy Xaviego z Modricem, a opinia ta zostanie zakorzeniona w przyszłych pokoleniach.
0
Szkoda bo może to mieć wpływ na ewentualne negocjacje w sprawie wymiany piłkarzy z PSG. Barca będzie musiała dopłacić więcej. Wiem, że to tylko transfermarkt, ale ich algorytmy są podobno bardzo dokładne (biorą pod uwagę ostatnie spotkania, wiek, wartość marketingową etc.) i mogą być w jakimś stopniu wyznacznikiem dla dyrektorów sportowych i agentów.
2
Niech ktoś powie komentatorowi, że to druga połowa a nie nowy mecz.
0
@Momalsino mecz jeszcze trwa.
1
@ViscaBarca123 fajna sprawa, gratulacje. Jakieś 3 lata temu Munir polubił zdjęcie mojej dziewczyny na instagramie. Może nie potrafił strzelić bramki pieczętującej Manitę, ale ma przynajmniej dobry gust.