Karol1993
Dołączył/a: lipiec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LeoMessi1994 "Labirynt" jest genialny
0
Parokrotnie przewijała się na La Rambli statystyka tego jak na przestrzeni lat zmieniał się (malał) czas na reakcję zawodnika znajdującego się na boisku. Byłbym wdzięczny jeśli ktoś podesłałby takie dane porównujące choćby lata 70, 80, 90 z czasami obecnymi.
17
@mesi8191 Ney zbliża się do trzydziestki, a Dembele ledwo przestał być nastolatkiem.
6
@MichalZZZ Niestety Ter Stegen, Roberto, Pique, Lenglet, Alba, Busquets, Rakitic, Vidal, Messi, Suarez, Dembele.
A chciałbym: Ter Stegen, Semedo, De Ligt, Umtiti, Alba, Busquets, De Jong, Arthur Messi Griezmann Neymar
0
De ligt w rozmowie z caciomercato: "Po meczu Cristiano poprosił mnie, abym przeniósł się do Juventusu. To pytanie troche mnie zszokowało i dlatego się roześmiałem. Na początku go nie zrozumiałem".
Wydaje mi się, że w Juventusie miałby z miejsca miejsce w pierwszej jedenastce. Do tego jeden z najlepszych zawodników w historii osobiście prosi go o transfer. Zaczynam się obawiać, że młody Holender nie wybierze Barcelony. W dodatku jego agentem jest Raiola, który jak wiemy nie ma zbyt dobrych relacji z Blaugraną.
7
@Barwindg tak. Jest jeszcze lądowanie kosmitów, a głowni bohaterowie poruszają się na latających deskorolkach.
39
Pomoc Brazylii: Casemiro, Arthur, Coutinho. Valverde powołałby i wystawił: Casemiro, Paulinhio i Fernandinho.
5
Nie wiem czy macie podobnie, ale ja wszelkie wydarzenia w piłkarskim świecie nawet nieumyślnie, a podświadomie rozpatruje pod kontem korzyści jaką mogłaby odnieść Barcelona z takiego, a nie innego rezultatu. Przykładowo w dzisiejszym finale kibicuje Spurs. Nie jest to jednak podyktowane chęcią zemst czy też brakiem sympatii do Liverpoolu. W główniej mierze w zwycięstwie Tottenhamu upatruje zwiększenia szans na sukces Leo Messiego w plebiscycie złotej piłki. Tak wiem, że w tej chwili gala Fifa to parodia. Jednakże dla przyszłych pokoleń liczba zdobytych złotych piłek w karierze może mieć kluczowe znaczenie w postrzeganiu rywalizacji Messiego i Ronaldo. Uważam, że obecny stan (5-5) nie odzwierciedla różnicy poziomów jaka dzieliła tych oto panów.
5
Real zrobił pożegnanie Undiano Mallenco więc myśle, że nie zaszkodzi pożegnać Verme. Każdy powinien wspierać swoich.
0
To była ironia.
1
Ale super masz dorosłe życie zazdro.
13
Michał Żewłakow w bardzo ciekawy sposób wypowiada się na temat współpracy z Valverde (7 minuta 15 sekunda).
17
Obecnie boiskowa wyjściowa pozycja Messiego jest właśnie największym mankamentem gry obronnej Barcelony. Nie bez powodu bardzo duży odsetek bramek wpada kiedy przeciwnicy atakują nas lewym skrzydłem. Niestety Messi nie jest tytanem pracy defensywnej na czym często cierpi nasz prawy obrońca pozostawiony w wielu sytuacjach na pastwę kontrataków przeciwnika. Zupełnie inaczej wygląda to kiedy Leo gra na środku a na bokach u jego boku występuje Coutinho i Dembele.
0
No to się opłaciło nie wystawiać De Bruyne w pierwszym meczu z Totkami, żeby wystawić go 3 dni później z Crystal Palace. Rzeczywiście ryzyko wystawienia go w Premier League było mniejsze xD Po prostu nie pasował do koncepcji Guardioli, który popełnił błąd. Ja wiem, że to nasz ukochany Pep, ale nie trzeba bronić każdej jego decyzji jakby był nieomylny. Poza tym nie jest to jedynie moja opinia bo nawet Smokowskiego i wielu innych dziennikarzy zajmujących się tym zawodowo zaszokował brak De Bruyne, Sane czy też o ile dobrze pamiętam Bernardo Silvy. Składy awizowane na ten mecz przez media również zapowiadały obecność Kevina w pierwszym składzie.
2
De Bruyne jest genialny. Nie wiem jakim cudem nie znalazł się w wyjściowej jedenastce w pierwszym meczu. Jest połączeniem playmakera z pomocnikiem wertykalnym wchodzącym z drugiej linii w pole karne. Posyła otwierające podania i ma śmiałość grania do przodu, której nie ma np. Arthur (mam nadzieje, że wynika to z jego młodego wieku). W każdym razie jeśli mógłbym wybrać jednego zawodnika nie do wyjęcia, którego chciałbym zobaczyć w Barcelonie byłby to De Bruyne.
0
Dzisiaj uefa zaczęła wysyłać maile z wynikami losowania aplikacji o bilety na finał Ligi Mistrzów. Komuś z was udało się zostać wylosowanym?
1
Rudżi Pucz.
0
Pociąg o nazwie Barcelona powinien podjeżdżać raz. Niestety Griezmann go przegapił.
0
Ależ potężne będą dzieci Thora i Capitan Marvel.
7
Najbardziej zbliżony do Stranger Things jest niewątpliwie niemiecki serial "Dark". Moim zdaniem jest nawet lepszy.
0
Wolałbym kogoś młodszego niż 26-latka.
59
Dobra czyli Ajax, Porto, United, Tottenham w 1/4. Wygląda to trochę jak liga europy.
3
NIe wierze w to studio Polsatu. Przed chwilą prowadzący pozdrawiał swojego szwagra kibica United...
6
Nie mogę znieść tego cymbała Hajto. Tak uwziął się na Alvesa. Dani składał się do pięknych norzyc i Smoku próbował to docenić i zaczął zdanie: "Dani Alves próbuje rzeczy..." i tu wciął mu się Pan Tomasz z wtrąceniem: "których nie umie". Burak chciałby osiągnąć 1% tego co w swojej karierze osiągnął Brazylijczyk. Wcześniej za to mimo, że nic w meczu się nie wydarzyło stwierdził, że Alves to zwykły prowokator i tylko z tego jest znany.
3
Pique El Presidente po raz kolejny w akcji.
2
Gary Oldman?! Mam nadzieje, że to ironia. https://i.imgur.com/H4WuoZ7.jpg
4
Ryan Gosling przypisany do roli zamkniętych w sobie, małomównych postaci z jednym wyrazem twarzy.
22
Różnica jest taka, że Klopp jest najbardziej przecenianym najmniej utytułowanym trenerem na świecie.
19
leciałeś z el jarkiem
36
Żal mi go. Każdy popełnia błędy, ale Neymar to zawodnik wręcz skrojony na Barcelone. Obecnie największy magik w świecie piłki. Oddałbym wszystko aby móc oglądać Messiego pomiędzy Dembele i Neymarem ustawionymi na skrzydłach. W szczególności mając w perspektywie ich grę przed linią pomocy złożoną z Arthura, De Jonga i Busiego.