Karol1993
Dołączył/a: lipiec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nazio87 Ciekawa teza. Zatem każdy z nas miał lub będzie miał także wirusa HIV?
0
Ja oglądam również za namową narzeczonej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@TR3YWAY od kilku lat praktycznie co roku lądujemy w grupie śmierci. Może jednak warto nie rozładować swoich akumulatorów już w fazie grupowej Ligi Mistrzów i przejść przez pierwszą fazę jak najmniejszym nakładem sił?
10
@adrian89 rok 2020 - ludzie dalej nazywają Atletico Athletico, Bayern Bayerem, a Malcoma Malcolmem.
3
Adekwatniejsze byłoby chyba określenie "głowę w chmurach".
7
@RadekACCA myślisz, że zna się na rurociągach? Powtarza to co podpowiadają mu specjaliści.
1
@masq Utopia 1990 - wg. mnie najlepszy kawałek.
1
@norbi77 nie zgodzę się. Rolę życia Di Caprio zaliczył w "Co gryzie Gilberta Grape'a" kiedy miał zaledwie 19 lat.
1
@michaleu Smierć w Wenecji
8
@donleo12 zmień przeglądarkę z Internet Explorer.
0
@kerouac muszą powtarzać klasę.
0
@BarcaInfo Cieszyłbym się z ustawienia 4-1-2-1-2 z linią pomocy: Busi, De Jong, Roberto, Puig.
8
Mam nadzieje, że Setien podejmie w piątek odważną decyzję odnośnie posadzenia Rakitica na ławce. Historia pokazuje, że warto wierzyć młodym. 20 lat to nie jest wiek juniora. Na ten temat może na pewno wypowiedzieć się Rijkaard, którego strachliwość w finale CL z Arsenalem przesądziła o wystawieniu pomocy "drwali" bez Iniesty będącego objawieniem sezonu. To wejście Andresa w drugiej połowie rozruszało szeregi Barcy i przesądziło o zdominowaniu Kanonierów. Na ławce zasiadł wtedy również Xavi. Pamiętam, że w wyjściowym składzie znaleźli się m.in. Edmilson i Van Bommel. Obyśmy tym razem na boisku nie zobaczyli Rakitica i Vidala.
0
@macio_944 dodałbym jeszcze Tenet.
1
@DaPi co ciekawe udzielili kiedyś wywiadu, w którym o ile dobrze pamiętam obaj przyznali że sikają na siedząco.
2
Staram się wyciągać tez pozytywy z dzisiejszego meczu. Genialnie grał Semedo, świetnie Lenglet, Puig pokazuje coś czego nie widziałem u Rafinhi, Denisa Suareza, Arthura. Busi świetny jak w prawie każdym meczu za Setiena. Czym bliżej bramki tym gorzej to wygląda niestety. Suarez potrafi strzelić, ale w grze kombinacyjnej jest dnem, Vidal tragiczny w kreacji, Rakitic jak to on. Powinien grać wymiennie z Busim bo czym dalej bramki tym lepiej mu idzie. Roberto dał fajną zmianę i jest jednym z pomocników potrafiących wejść miedzy dwóch, zrobić drybling i przewagę. Widzę przyszłość dla tej drużyny, da się ją uratować przekadrowaniem i zmianą warty. Chciałbym Roberto na stałe w pomocy, żeby grał on, Puig, De Jong, Busi. Nie mogą sprzedać Semedo bo to gość o niebywałym potencjale i notowałby na pewno masę asyst gdyby miał tylko do kogo dogrywać w polu karnym. Źle jesteśmy zarządzani ale moim zdaniem mamy kadrę na walkę w LM. Powinniśmy korzystać z tego co mamy. Dla mnie, abstrahując od przyszłej formy na te chwilę, na Napoli powinien wyjść Ter, Semedo, Pique, Lenglet, Alba, Busi, De Jong, Puig, Roberto, Messi i Suarez/Griezmann. Nie powinni skreślać Arthura i zdecydowanie niech dostaje szanse, a Vidal zostanie jokerem który wchodząc na boisko w 60 minucie wnosi do gry ożywienie. Mam nadzieje że na LM wyleczy się Dembele i jakimś cudem zamknie nam wszystkim jadaczki. Szkoda tylko, że to moja wizja która prawdopodobnie nie zostanie zrealizowana.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Colon mniej więcej różnica na poziomie porównań Pele i Messiego.
4
@D10SLEO Messi.
7
Po 7 latach oczekiwania nadszedł cudowny dzień premiery kontynuacji jednej z najlepszych gier w historii - The Last of Us - Part 2.
23
@MesQueUnClub96 ceny w restauracjach nieadekwatne do jakości i wielkości dań. Problemem są także kieszonkowcy.
0
@Stasik91 sprawdź Kazara - https://www.kazar.com/pl/sklep/mezczyzna/buty/sneakersy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Colon a dlaczego w styczniu miałby nie wiedzieć o wirusie, którego ognisko znajdowało się od ponad dwóch tygodni w Chinach?
0
@nwchades ja żartowałem i można było to dostrzec na pierwszy rzut oka. Twój przytyk był prawdziwy i to Twój personalny zarzut do mojej osoby jest w tej chwili tuszowany. Każdy ma swoją granicę przyzwoitości. Moja pozwala mi na podejście do spraw poważnych z przymróżeniem oka. Taki żart nie buduje opinii publicznej, nie sprawia że ryzyko zachorowania jest większe, nie wyrządza światu żadnej szkody. Przyzwoitość? Dla mnie to synonim poprawności. Wnioski ze statystyk są błędne? Chodzi o to, że są zerowe szanse na oralną przyjemność zafundowaną przez kasjerkę? Innych wniosków nie widzę. Jeśli poddajesz analizie takie założenia, to nie mamy o czym rozmawiać. Powinienem wstrzymać się od komentarza, ponieważ masa ludzi wzięła go na serio i przez to zbagatelizowała problem? Ależ to śmieszne. Mam rezygnować z wolności słowa, z żartu bo ktoś nierozgarnięty po przeczytaniu go wyjdzie na ulicę i zacznie (nie wiem) lizać klamki? Przestanie myć ręce? Chciałbym mieć tak opiniotwórczą władzę, ale chyba mnie przeceniasz.
0
@Waszk ale jaką głupotę ja napisałem? Przytoczyłem jedynie statystykę, która została opatrzona lekkim żarcikiem. Fakt oznacza głupotę? To, że go przytoczyłem nie oznacza że bagatelizuje zagrożenie lub uważam, że nie ma czego się bać. Jeśli napisałbym, że dziennie 3700 osób ginie na drogach, ale prawdopodobieństwo że jedną z tych osób będzie ktoś z nas jest znikome, czy oznaczałoby to że nawołuje do tego żeby jeździć nieostrożnie? Nie musze być również ekspertem lub wirusologiem, żeby móc przytoczyć jakieś dane lub zażartować w sposób jaki zrobiłem to powyżej. Nie wiem czy to u Ciebie norma, ale tym razem chyba za daleko poszedłeś ze swoją interpretacją.
0
@nwchades dlaczego zabawne? Liczba wszystkich zarejestrowanych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w Chińskiej Republice Ludowej wynosi 80 754. Liczba ludności Chin to około 1,4 mld ludności. Wychodzi zatem, że zarażonych zostało tam mniej niż 1% mieszkańców. Przyjąłem zatem nieco optymistyczne założenia. Oczywiście na potrzeby irracjonalnego komentarza, który miałem nadzieje zostanie potraktowany z przymróżeniem oka. Niestety są ludzie uważający, że poprawność polityczna zakazuje żartów z niektórych tematów. Na szczęście nie należę do grona takich osób. Rozumiem powagę sytuacji, nie twierdzę też że nie ma czego się obawiać w perspektywie ewentualnego rozwoju wirusa. Równocześnie nie uważam, żeby panująca obecnie w naszym kraju panika była adekwatna do potencjalnego zagrożenia. Skoro na podstawie tak lekkiego komentarza uznałeś, że może on świadczyć o moich problemach z matematyką, to nie dziwię się polskiemu "uległemu" społeczeństwu, które karmione medialną papką wierzy we wszystko i zachowuje się tak absurdalnie. Jesteś idealnym przykładem, dziękuje.
5
Postawcie teraz wszyscy kupon za 2 zł z potencjalną wygraną 100 000 zł. Prawdopodobieństwo że zarazicie się koronawirusem jest takie jak wygrać taki kupon, a prawdopodobieństwo że umrzecie z jego powodu jest takie jak odbierając wygraną kasjerka zadowoliłaby was oralnie.
11
@PatrickoBarca moim zdaniem właśnie najlepiej. Można bez problemu skupić się na samodzielnej nauce do matury zamiast iść zgodnie z narzuconym przez KO programem nauczania.