Karol1993
Dołączył/a: lipiec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Jeden rabin powie tak, inny rabin powie nie.
1
Bez wątpienia Schevchenko i Quaresma. Milito akurat za czasów Mou przeżywał największy rozkwit formy w karierze.
1
Prawie zawsze na netfliksie masz opcje wybrania filmu z napisami w języku angielskim. Niech zgadnę. Pewnie jesteś świeżo po obejrzeniu najnowszego odcinka Tomka Ćwiąkały pt. Jak uczyć się języków obcych?
0
Ale Ronaldo nie był królem strzelców 6-7 lat z rzędu.
6
Łapcie link do symulatora losowania 1/8 ligi mistrzów.
https://draw.inker.fun/#/cl/ko
0
Jasnym jest, że pytanie @hoeniker dotyczyło rozłożenia procentowego prawdopodobieństwa wylosowania danej drużyny przed rozpoczęciem losowania (a nie w jego połowie czy też pod jego koniec). Przed każdym losowaniem w internecie można znaleźć takie wyliczenia. Wyjąłbym kija z dupy, ale odczułem iż odniosłeś wrażenie że pytanie @hoeniker jest bezzasadne bo przecież to totalny przypadek i szanse są równe. Podejrzewam, że akurat przerabiałeś w szkole na matematyce temat "Prawdopodobieństwo" i chciałeś zaprezentować swoją wiedzę w praktyce.
14
Chyba nie uwzględniłeś wielu czynników wpływających na losowanie. Prawdopodobieństwo nie jest takie samo w przypadku każdej drużyny. Fakt zakwalifikowania się do 1/8, aż 4 drużyn z Angli sprawia, że siłą rzeczy (przez to, że nie mogą trafić na siebie) bardziej prawdopodobne jest trafienie na drużynę z Premier League. W skrócie: my możemy trafić na 6 drużyn, ale taki Ajax może trafić na 7. Z drugiej strony jest City, które może trafić jedynie na 4 zespoły ponieważ 3 angielskie kluby zajęły drugie miejsca w swoich grupach. Te wszystkie elementy sprawiają, że siłą rzeczy prawdopodobieństwo trafienia Liverpoolu czy United jest odrobine większe niż prawdopodobieństwo wylosowania innego teamu. Taka sama sytuacja miała miejsce rok temu kiedy to przed losowanie 1/8 prawdopodobieństwo trafienia na Chelsea było bardzo wysokie i tak też się stało.
Napisałeś mądrymi słowami i chciałeś być zabawny ponieważ myślałeś, że kolega zadał głupie pytanie, ale prawdy w tym nie było za grosz, a co gorsze to Twoja odpowiedź była w zasadzie bardzo głupia.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ważny wydaje się fakt, iż wywiad został przeprowadzony na pare dni przed meczem z Realem Madryt, w którym Suarez strzelił Hat Tricka. Teraz spójrzcie na pierwsze pytanie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
Śmierć w Wenecji.
0
Jeżeli zakupiony towar posiada wadę to zwrot może być dokonany w ramach reklamacji. Zazwyczaj jest on możliwy pod określonymi warunkami (zależnymi od sklepu) np. tylko z paragonem. Tak jest jeżeli towar zakupiłeś w stacjonarnym sklepie. Łatwiej jest z reklamacjami towarów zakupionych drogą internetową.
12
Wolałbym zobaczyć Dembele za Rafinhie lub ewentualnie Roberto przesuniętego na prawe skrzydło, a na prawej obronie Semedo.
1
6:2 to nie Manita.
1
https://www.canalplus.pl/sport/wideo_w/2018/inne/el-clasico-bramki-28-10
Wszystkie bramki z klasyku w jakości hd z pewnością, że nie zostaną usunięte jak większość skrótów z youtuba.
5
Po wygranej 5:1 z Realem Madryt z automatu nikt nie powinien być oceniony poniżej 6 lub nawet 7. Pique z 5? Rozumiem gdybyśmy wygrali 5:1 z Rayo, ale totalna dominacja przez 75 minut meczu w Klasyku powinna być należycie doceniona.
9
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1b70WF6BD44EKXG6RI7tf7W97Mjnm5RM.jpg
5
Dokładnie. Statystyka dotyczyła powrotu za Balem, kiedy ten na początku pierwszej połowy zagrywał na woleja do Benzemy. Pique musiał zaasekurować Roberto, który zapuścił się na połowę Realu.
17
Tu nie chodzi o naszego Ernesto.
1
Rodrigo mega kozak. Strzałem z R1 lewą nogą potrafi załadować 3 bramy z rzędu z odległości 30 m.
32
http://www.polsatsport.pl/film/liga-mistrzow-czy-ronaldo-zasluzyl-na-czerwona-kartke-eksperci-oceniaja_6808516/
Ocena czerwonej kartki Ronaldo dokonana przez ekspertów ze studia Polsatu. Najbardziej kłuje w oczy rażąca nieznajomość przepisów. Tłumaczenie, że sędzia powinien odpuścić Ronaldo ze względu na miliony widzów, którzy oglądają mecz ze względu na niego. Jawnie nawołują do podwójnych standardów i mimo powtórki ze zbliżenia ślepo zostają przy swoim zdaniu. Jedynie dwóch ekspertów (w tym Smokowski) uznało, że czerwo się należało. Śmieszne jest tłumaczenie, że powtórka powinna być pokazywana w normalnym, a nie spowolnionym, tępie ponieważ w zwolnionym tępie widać zaciskające się na głowie przeciwnika palce Cristiano. Ogólnie, aż przykro mi się robi że szary Kowalski czerpie swoje opinie, swoje postrzeganie futbolu, postrzeganie przepisów na podstawie opinii takich pseudo - ekspertów i potem powiela ich zdanie np. w internecie.
1
Macie racje. Napisałem ten komentarz w pośpiechu i bez głębszej analizy. Wypadła mi z głowy kontuzja Malcoma (o której przecież czytałem) i późniejszy powrót ze zgrupowania Arthura (mecz Brazylii z Salwadorem odbył się kilka dni temu i myślałem, że Melo wrócił do Barcelony wcześniej). Bije się w pierś i przyznaje się do babola :D
0
Chodzi o nazwiska? Wolałbym, żeby wszyscy traktowani byli równo. Nie rozumiem dlaczego dla niektórych piłkarzy fakt późniejszego powrotu ze zgrupowania miałby być przeszkodą, a dla innych (w dodatku starszych) nie.
0
Ciekaw jestem czy jeśli dzisiaj do treningów wróciłby Suarez, Alba albo Messi to Valverde byłby konsekwentny i zabrałby na mecz tych piłkarzy, którzy trenowali cały tydzień.
0
To nie Lucho. Z jego konferencji prasowej nie dowiemy się niczego ciekawego.
2
Brak Arthura i Malcoma to jakiś dramat. Jasne niech Valverde wystawi pierwszy garnitur, a w tym Rakitica który już w meczu z Hiszpanią oddychał rękawami.
3
Tylko ktoś pozbawiony dystansu mógłby tak pomyśleć. Sam mam Iphona, ale filmik mnie rozśmieszył :D
0
Filmik zabawny, ale nie rozumiem tego oświadczenia pod linkiem. To jakaś ujma dotknąć Iphona, żeby szczycić się tak faktem że nigdy się go nie miało w ręku?
0
Uwielbiam patrzeć na grę Arthura. Chodzi mi o grę z piłką, ale również i bez niej. Dobrze, że dostał szanse debiutu w pierwszej 11 reprezentacji Brazylii już w swoim drugim meczu. Oby Valverde dawał częściej odpocząć Ivanowi i Busiemu i nie bał się stawiać na Arthura od pierwszych minut spotkań Barcy.