Karol1993
Dołączył/a: lipiec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SpRiNg oczywiście zwrócą całą kwotę. Miałem bilety na październikowy klasyk, który przeniesiony został na grudzień. Otrzymałem zwrot kasy po około tygodniu oczekiwania.
1
@IronSanHybrid mam nadzieje na 4-1-2-1-2 z Vidalem na 10 i Busim w roli pivota.
1
@NemeZis93 Ćwiąkała i Wolski to jeden z lepszych duetów komentatorskich w Pl. Wybieram canal +.
0
@tobiasson92 Przyjaciół to Ty szanuj.
0
@GregSTG jasne, że nikt tego nie pisze ale w domyśle właśnie o to chodzi. Nikt takich podsumowań nie robił rok, dwa czy trzy lata temu.
1
Skąd wszędzie podsumowania dekady? Ciągle słyszę o jedenastkach dekady, o najładniejszych golach dekady, o najlepszych meczach dekady, o najwybitniejszych filmach, czy utworach.
Eksperci i dziennikarze z całego świata dają się nabierać? Skoro XXI wiek zaczął się w 1 stycznia 2001 roku to pierwsza dekada skończyła się 31 grudnia 2010 roku. Zatem druga dekada bieżącego wieku rozpoczęła się 1 stycznia 2011 roku i zakończy się dopiero za rok tj. 31 grudnia 2020 roku.
2
@matirix20 Kimmich, De Bruyne, Mbappe.
0
@bartoszekkk o co chodzi z aferą dotyczącą Arthura? Od paru dni widzę pojawiające się memy, filmiki, ale za bardzo nie wiem o co chodzi. Można się domyślić, ale chciałbym poznać prawdziwym powód bez śmieszkowania.
2
@koksik2700 Jar Jar Binks
0
@ArterkHD Irlandczyk, Historia małżeńska i Król to 3 filmy produkcji netfliksa, które pokazały że platformy streamingowe również potrafią tworzyć wspaniałe "kino".
0
@CycuMat chanel allure homme sport
3
Powinniśmy ściągnąć Grimaldo. Chciałbym odszczekać te słowa, ale narazie wydaje się że Barca to za duże buty dla Firpo.
0
@Konias4318 zmień kolegów, głupota jest zaraźliwa.
5
@Kengo Wayne Bridge też ufał Terremu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
44
Chciałbym, żebyśmy zagryźli zęby i grając w najlepszym stylu wyeliminowali Liverpool z Champions League.
Najgorszymi zwycięzcami są Ci, którzy osiągają coś po raz pierwszy od x lat i obnoszą się z sukcesem jakby byli niekwestionowanymi mistrzami od zawsze i na zawsze. Nie chce generalizować, ale na wszelkich forach można dostrzec podobną tendencję wśród kibiców The Reds. Pyszałkowaci, bucowaci i wyniośli... Niech ktoś zmyje im te uśmieszki z twarzy.
0
@Kengo paradoksalnie najlepiej zaprezentowała się w filmie, w którym nie jest ucharakteryzowana i kreowana na ślicznotkę tj. "Ja Tonya"
1
@ZelekBARCA TVP SPORT
0
Ter Stegen - Alba, Todibo, Pique, Semedo - Vidal, Roberto, Alenia - Messi, Griezmann, Ansu
Bardzo chciałbym zobaczyć dziś wieczorem taki skład.
0
@sewciu50 Semedo?
15
W gruncie rzeczy to dziennikarze mający czas i żyjący z oglądania i opisywania (czy to pisemnie czy ustnie) spotkań powinni mieć najbardziej panoramiczne spojrzenie na obecną sytuację w świecie piłki. Dziwi zatem, że nie dostrzegli wybitności indywidualnych osiągnięć Messiego...
0
@ofenzywa oj mój błąd. Rzecz jasna był finalistą. Mimo wszystko uważam, że na miejsce w najlepszej 11 sobie zasłużył. Z ofensywnego trio Liverpoolu wyróżniał się najbardziej.
0
@jeyx77x Salah był najlepszym strzelcem Premier League tak jak Mane, ale ten drugi był finalistą PNA, w którym Salah także wystąpił. W gruncie rzeczy miał jeden wybitny sezon w karierze. Poprzedni był bardzo dobry, ale Lewy i Mbappe liczby mieli dużo lepsze.
12
Najlepsza 11 powinna wyglądać następująco:
Allison (Copa America, Liga Mistrzów, złota rękawica Copa i Premier League)
Arnold (chłopak jako prawy obrońca zaliczył kilkanaście albo kilkadziesiąt asyst, Liga Mistrzów, równa gra przez cały sezon)
Van Dijk (musi być)
De Ligt (ostoja kopciuszka z Amsterdamu)
Alba (poza 1 meczem z Liverpoolem klasa, kilkanaście asyst w sezonie i pewny w obronie)
De Jong (wychwalany przez największych ekspertów piłkarskich i sprawa jak z De Ligtem)
Bernardo Silva (gość gra fenomenalnie, najlepszy zawodnik Ligi Narodów i zdobywca Premier League)
Messi (patrząc na heat mapy zacząłbym traktować go jak pomocnika)
Mane (liga narodów afryki, król strzelców Premier League, Liga Mistrzów)
Lewandowski (liczby kosmiczne, mistrzostwo niemiec, jego 13 miejsce to skandal)
Mbappe (liczby drugie najlepsze po Messim, mistrz Francji)
0
@bartoszekkk brak Mane kosztem Hazarda? Czyli zwycięstwo w lidze europy jest więcej warte niż zwycięstwo w Lidze Mistrzów, Pucharze Narodów Afryki i bycie królem strzelców Premier League...
2
@ArterkHD Viva la vida - Coldplay.
0
@Nolife1899 gdzie to było? Widziałem, że Ronaldo przebywa obecnie w Warszawie, ale zastanawia mnie jakie miejsce wybrał na wieczór.
1
@Konradomoreno jestem
0
@Elisan12 koszty sądowe dla takiego klubu jak Barcelona czy dla takiej osoby jak Neymar to jakieś śmieszne pieniądze. Moim zdaniem Barcelona nie chce przyznać się do błędu w ustaleniu klauzuli na poziomie dostępnym dla PSG i próbuje wyłuskać choćby te 9,5 mln lub możliwe jak najdalej odwlec termin zapłaty drugiej raty premii (26 mln). Przy tym korzystamy z przewlekłości działania hiszpańskich sądów. Uważam, że zarząd wie że jesteśmy na straconej pozycji i złożył niedorzeczny pozew tylko dlatego, żeby nie płacić teraz a później. Szanuje jednak Twoje zdanie i sposób w jaki je wyraziłeś. Użytkownik Azi mógłby brać przykład.
0
@Elisan12 z tego co wiem żadna rozprawa w tej kwestii jeszcze się nie odbyła przez co nie wyrokowałbym istnienia niewiadomo jakich zapisów z powodu jej przewlekłości. Sądy w Hiszpanii podobno działają jeszcze gorzej niż w Polsce. Czasem pozornie nieskomplikowane sprawy ciągną się latami. Na dowód napiszę tylko, że wciąż toczy się sprawa, w której Neymar został oskarżony o manipulacje finansowe przy transferze z Santosu do Barcelony. Ile to już lat? 6-7?