Karol1993
Dołączył/a: lipiec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@prodigy skąd wniosek, że tego nie wiem? Akurat w powyższym przypadku tytuł artykułu odzwierciedla jego treść, a wypowiedź w nim zamieszczona faktycznie padła z ust Griezmanna.
2
Griezmann za tydzień: "Leo wkurzył się, że ujawniłem treść naszej prywatnej rozmowy mediom".
1
Przed jutrzejszym meczem ciekawe byłoby zestawienie minut rozegranych podczas zgrupowania reprezentacji narodowych zarówno przez piłkarzy Barcy jak i Atletico.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@AdiKingu96 szczególnie klubowa.
7
@Krystian_mix http://letmegooglethat.com/?q=Premiera+ps5
3
@Bykunn po konferencji Verattiego i po powtórzonym karnym Błaszczykowskiego.
6
Dotąd najlepszy mecz w naszym wykonaniu (przeciwko Juve) zagraliśmy właśnie z tą dwójką w środku.
4
@Nano22 może wie, że nie odda pieniędzy i "wszystkiego najlepszego" by się nie spełniło.
5
@Dziki15 film inspirowany epidemią wywołaną wirusem SARS, do której doszło w 2002 roku.
2
@messiandiniesta największym ograniczeniem wg. mnie jest utrudnienie w podróżowaniu. Co prawda łatwiejsze w przypadku przekraczania granic państw europejskich. Niestety wyjazdy poza granice "starego kontynentu" obarczone są zbyt dużym ryzykiem tj. możliwością odwołania lotu, zamknięcia granic i utknięciem na drugim końcu świata. Brak możliwości obejrzenia Barcy z wysokości trybun również jest dotkliwe. W szczególności mając na uwadze wiek Leo i to, że nie staje się niestety młodszy. To jego ostatnie lata więc miło byłoby wybrać się na Camp Nou i podziwiać jego grę w towarzystwie 90 tysięcy innych kibiców. Do tego dochodzą zamknięte kluby, gastronomia, powściągliwość w spotkaniach z bliskimi seniorami, którzy obarczeni są większym ryzykiem zachorowalności.
0
@JaroCoach Ter Stegen, Kimmich, VVD, Ramos, Alba, De Jong, De Bruyne, Coutinho, Neymar, Messi, Mbappe.
0
@clyde ciekawy vlog o rogalach świętomarcińskich:
9
@DonMatteo901 Ta Pani nie walczy o to żeby dzieci w ogóle się nie rodziły. Jej niechęć do dzieci przejawia się w tym, że sama nie uważa się za osobę odpowiednią do urodzenia dziecka. Bardzo dojrzałe podejście w przeciwieństwie do wielu niegotowych matek, które decydują się na dziecko by później nie być w stanie np. okazać mu należytej miłości.
0
@BarcaInfo a wiesz może ile ma asyst do poszczególnych graczy z obecnej kadry?
0
Neto - Dest, Araujo, Lenglet, Alba - De Jong, Roberto - Ansu, Pedri, Dembele - Messi
0
@BorzyKrzys dobrym przykładem jest też "Psychoza" Hitchcocka. Końcowy plot twist związany z postacią głównego antagonisty został później wykorzystany chociażby w "Lęku Pierwotnym" jak i w "Podejrzanych".
0
@Statistics tego nie negowałem. Zatem zgadzamy się. Było miło i powodzenia jutro.
3
@Statistics nie wiem czy pamiętasz, ale kilka wiadomości wyżej zeszliśmy z tematu kiedy odpowiedziałem na komentarz użytkownika PatrykBarca. Ty postanowiłeś ustosunkować się do mojej odpowiedzi pisząc, że odkąd Leo gra na 203 (?????) pozycjach to nie wychodzi na dobre Barcy. Udajesz, że nie wiesz o co chodzi? Wszystko masz wyżej. Oczywiście, że dyspozycja Leo ma ogromny wpływ na Barcelonę. Z tym się zgadzam. Pamiętajmy, że w poprzednim sezonie był jedynym zawodnikiem w Europie, który zanotował ponad 20 bramek i ponad 20 asyst równocześnie (bijąc przy tym rekord Henr'ego przypieczętowany prawie 2 dekady temu). Reasumując Messi ciągnie za wózek zwany Barcą i robi to od lat. Liczba jego bramek w klasykach wcale nie umniejsza jego roli.
3
@Statistics Ja odniosłem się do Twoich bezsensownych argumentów, które nijak się miały do przedmiotu naszej dyskusji. Wracając do dyskusji z której uciekłeś ratując się "trzema LM ZIDANA": w każdym z sezonów, które prosiłem abyś sprawdził Leo był kluczowy. Był najlepszy strzelcem Barcy oraz jej najlepszym asystentem. Barca dominowała w tym okresie w Hiszpanii, a Real w Europie i po prostu nie mogę się zgodzić, że pozycja Messiego miała negatywny wpływ na rezultaty jakie Barca osiągała w fazie pucharowej CL. Postawiłeś taką tezę, choć sam chyba w nią w nie wierzysz.
4
@Statistics ale o czym Ty piszesz? Co ma w ogóle wspólnego to ile razy ligę mistrzów wygrał w tym okresie Real? My rozmawiamy o statystykach strzeleckich Messiego. Przytaczasz wyniki Barcelony z Ligi Mistrzów, a zapominasz o tym jakich porażek doświadczał w tym okresie Real. Żaden klub w Europie nie był tak regularnie "lany" przez Barcelonę. Potrzebowałeś podbudować swoje ego więc wyciągnąłeś z rękawa 3 CL z rzędu? Kolejny raz brak obiektywizmu. Wybrałeś sobie konkretne wyniki, które pasują do Twojej tezy zapominając o tym, że w każdym przypadku były to dwumecze? 0:3 z Romą? Pierwszy mecz 4:1 dla Barcy. 0:4 z Liverpoolem? 3:0 w pierwszym meczu dla Barcy. 0:4 z PSG? 6:2 w rewanżu dla Barcy. To, że w niektórych przypadkach ostatecznie to nie Barca awansowała dalej nie oznacza, że zawiódł Messi. Musisz mieć ogromny kompleks Leo, że w tak różnoraki sposób starasz się go zdyskredytować.
3
@Statistics z Leo na skrzydle wygrali Ligę Mistrzów. Błagam otwórz wikipedie, transfermark, whoscored i sprawdź ile bramek Leo strzelał w pojedynczych sezonach Ligi Mistrzów od sezonu 2014/15. Nie jest to ciężkie, a mi nie chce kopiować się tych druzgocących dla Ciebie danych.
3
@PatrykBarca kolega ma kompleks Barcelony i deprecjonuje jej wyniki w obecnym sezonie jak i dorobek strzelecki Messiego w klasyku. Pewnie nie wie, że de facto Leo od 2015 roku i pierwszego sezonu Enrique nie jest już fałszywą 9, latami umieszczany był na skrzydle, a ze względu na jego kreatorskie inklinacje i tak częściej możemy go zobaczyć na linii środkowej boiska niż w polu karnym przeciwnika. Pewnie ten fakt umknął koledze. Nie każdy musi być bacznym obserwatorem i znać się na piłce. Niektórzy ujmują Leo, że jego dorobek strzelecki z roku na rok jest słabszy, nie zważając na głębokość jego poruszania się po boisku.
2
@Statistics dla Ciebie klasyk będzie rzeczywistą weryfikacją formy, a osądy snujesz na dzień przed nim? Niezła hipokryzja. Jeszcze zapomniałem o jednym fakcie. Pamiętaj, że Barca przeciwko Sevilli grała kilka dni po meczu z Celtą, z którą prawie cały mecz grała w dziesiątkę, a mimo to wygrała mecz 0:3. Real jest w niezwykle głębokim szambie i czuje się urażony, że ktokolwiek ma czelność umieszczać w nim również Barcelonę. Mecz z Węgrami mógł potoczyć się inaczej? Może skupmy się na faktach, a nie na domysłach.
5
@Statistics moim zdaniem deprecjonujesz formę Barcy zrównując ją z poziomem formy Realu (mając na uwadze cały sezon). Real stracił punkty grając z Cadiz u siebie. Zremisował również w San Sebastian. Mecze, które Królewscy wygrali także nie przekonywały. Pamiętamy męczarnie z Betisem czy Valliadolid. Blaugrana natomiast straciła punkty remisując z piekielnie mocną Sevillą, z którą w superpucharze europy męczył się również Bayern, a w ostatniej kolejce poległa na wyjeździe z Getafe - będącym rewelacją poprzedniego sezonu. Pozostałe mecze wygrywała pewnie w stosunku 4:0 czy 3:0. Nie było tam mowy o żadnym przypadku. Porównując formę obu klubów w LM trzeba mieć na uwadze klasę przeciwnika Barcy, ale czy znaczenia nie ma, iż Schatar pozbawiony był 10 zawodników pierwszego zespołu i ograł Real grając rezerwami?
2
@FCB24 nikt go nie chwali tylko broni tłumacząc przyczyny jego takiej a nie innej postawy.
4
@FCB24 przeczytaj więcej niż pierwsze zdanie to się dowiesz.
0
@LoTo11 ciężko mi się go pozbyć, bo notuje świetne staty. Średnia ponad dwóch bramek na mecz + 0,5 asysty. A mógłbyś doradzić jakiś skład w cenie karty Ronaldo?
1
8 lat pecha do paczek w FUT, a to paczka powitalna FIFA 21: https://zapodaj.net/47e2a04fcb7c9.jpg.html
0
@skubi99 wiem, ale czy to ja napisałem "każdy wirus prędzej czy później każdy go dostanie"? Gdybym nie wiedział, to nie zadawałbym tego retorycznego pytania. Wystarczy czytać ze zrozumieniem. To nie ja wykazałem się niewiedzą. Chodzi mi o to, by nie powielać fałszywych informacji. Pogląd, że każdy wirus, a w tym wirus HIV może rozprzestrzenić się bardzo łatwo prowadzi do społecznej alienacji i wykluczenia osób będących jego nosicielami. Nie lubię uogólnień, które mogą wypaczyć myślenie ludzi niezaznajomionych z tematem.