0

@PieN a co jeśli nie mają wystarczająco siły, aby wybiegać cały mecz z odpowiednią intensywnością? Na większość zespołów w LL grających średnim lub niskim pressingiem to wystarcza. Na zespoły grające wysokim pressingiem oraz te z wysoką intensywnością (topowe drużyny w Europie) to nie wystarcza. Mecz przede wszystkim trzeba dobrze wybiegać, a żeby wybiegać mecz, to trzeba być do tego odpowiednio przygotowanym. To jest źródło problemów Bracy z ostatnich lat i Pique to potwierdził w wywiadzie. Pzdr

0

@fefu53 Głupoty... Tam kręgosłup drużyny pozostał i było pewne, że po roku wrócą do Serie A. Ten projekt nie upadł sportowo, a raczej korupcyjnie. W przypadku Barcy projekt upadł jakiś rok temu i nikt nic z tym nie zrobił. Stoję murem za Messim.

0

@Dr_Cabasisi kupować jednego i drugiego.

0

@Jeydy moim zdaniem brakuje Neymara, który jak widać nie jest do zastąpienia. Kiedyś w jego buty wejdzie Fati, ale to jeszcze kilka lat, a wtedy już Messiego nie będzie. Musi być TERAZ zawodnik, który będzie wchodził w dużą ilość pojedynków i odciągał zainteresowanie od pozostałych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?